Jump to content
qni

Към колегите от Бургас

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой от бургас може ли да препоръча къде да отида ди ми прегледат окачването и съответно да ми поръчат и сменят там каквото има за смяна.И още дин въпрос:намерих една стара тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=25462 за сервиз за аспуси и смяна на генерации, ако някой знае дали тези арменци все още са на споменатото място да сподели и също къде е тази автокъща БургасБлагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,някой от бургас може ли да препоръча къде да отида ди ми прегледат окачването и съответно да ми поръчат и сменят там каквото има за смяна.И още дин въпрос:намерих една стара тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=25462 за сервиз за аспуси и смяна на генерации, ако някой знае дали тези арменци все още са на споменатото място да сподели и също къде е тази автокъща БургасБлагодаря предварително

Парво за сервиза аз ходя само на Nipparts но там става само с записвания малко по касно мога да ти намеря адреса и тела но там поне частите са наистина добри А за гарнетата амо ти е само за смяна на гарне или за заварка някаде може да отидеш на доста места но ако е за цяла генерация там до затвора е добре аз там си я прайх измеземи 220 лв 60мм траба с ваздохо ускорител

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам за nipparts аз ходих там да питам за цени за частите. Ама питам все пак да знам и някой друг сервиз.А относно гърнетата искам да сменя цялата генерация, като си мисля аз да си купя колектора и евентуално крайното гърне и там само тръбите да ми сменят, а ако те имат всичко още по добре. Цената която са ти взели е приемлива и сигурно ще отида там.благодаря за отговора и със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам за nipparts аз ходих там да питам за цени за частите. Ама питам все пак да знам и някой друг сервиз.А относно гърнетата искам да сменя цялата генерация, като си мисля аз да си купя колектора и евентуално крайното гърне и там само тръбите да ми сменят, а ако те имат всичко още по добре. Цената която са ти взели е приемлива и сигурно ще отида там.благодаря за отговора и със здраве ;)

Цената е само за трабите ускоритела е 40-50 лв а колекторите и гарнето сам си ги зимал от другаде както ти искаш да правиш.А за цената там аз намерих най ефтино на други места ми казаха около 400лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз(и не само) се абонирах за Чикирики във Варна.Впечатлен съм от него.Работил е в сервиа на местния дилър на Хонда така че има доста опит с Хонда.Този месец наи-вероятно се оформя ходене с още един Акорд натам.Ако иамш някви по-сериозни проблеми-идвай.От магазина на нипартс съм се отказал и ако се разровиш тук във форума ще намериш доста алтернативи.Със сервиза им нямам опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аи бях пускал тема за сервиз в Бургас разрови се и от тамможеш да дръпнеш някой жокер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се отказал от нипартс ,ако ти кажа какви части са ми носели и колко са ми губели времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След почти десет години, дали има промяна към добро в Бургас?!?

На кой сервиз може да се разчита?

Преди година и нещо когато търсих къде да изчистят EGR пътищата на джаза ме отпращаха от всеки сервиз в който питах.

Накрая си ги изчистих сам.

Сега ми се ще да се провери веригата и да се направи реглаж на клапаните, това сам е ясно че няма да мога. :)

 

Дайте идеи къде да ида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стояне, след 40К на газ ми правиха реглаж в БРЦ, където ми поставиха газовата. Това е зад Аполото. Митко и Невен !

Всичко е ок засега с Джазката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам Ицо, казвал си ми за този сервиз, ама нали се занимават само с газови уредби. Ако отида само за един реглаж, дали ще ме приемат?

Но ще пробвам да ида някой ден само да питам, пък да видим. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари искат за реглаж на клапани? 
И аз чух добри мнения за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не отидох за реглаж, а имах някакъв дребен проблем с газовото. Двигателят си беше за реглаж след 160к от които 40к на газ и Митко ми го направи. Цялата работа (газовото + реглажа) беше около 80 лв. При газовото някакво реле имаше проблем... Та така. Ето ти и телефон на Митко Стаматов (другото момче е Невен - хондаджия) - 0899903689. Спомени Ицо Панайотов (аз).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглажа се разбрахме с Бултрако ще го направят като ида за смяна на пиропатрона на въздушната възглавница.

Ще ми се обаче преди да тръгна към Пловдив да съм сменил маслото.

 

Къде има сервиз с богат избор на качествени масла?

До сега все ходя в Аутобокс (срещу стадиона), че имат магазин, няколко канала и смяната става бързо. Но днес като погледнах цените в един сайт (който има и магазин тук в Бургас) ми се струва, че бая надценка слагат в Аутобокс-а. Може би безплатната смяна си я плащам 1-2 пъти в цената на маслото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето имаш възможност да си купиш качественно масло на добра цена.

Има време до  приключване на поръчката 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...