Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

ами защото не всички които сме се писали тук ходят на седмичната среща аз примерно в сряда няма да мога да дойда затова предложих да се видим само хората които искат да играят и да видим дали всички дето сме се писали ще доийдем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходите то Младост,за да запазя час за футбол.Попринцип се запазва с 1 седмица закъснение,тоест не за тази неделя която идва,ами чак за 8.02.Отидох към 13:00ч.и всичко почти беше запазено.Бяха останали само часовете в събота от 8 до 9:30 и неделя от 8 до 9:30 и от 9:30 до 11:00.При това положение се зачудих,обаче реших така.Говорих с човека и казах,че ако има проблем за часа (ако не можем да се саберем),да отида и лично да му кажа,за да може да даде часа на други хора.

 

Така нека всеки който ще дойде в Неделя 08.02.09 от 9:30 до 11:00 часа да играе футбол в квартал Младост да пише.Трябват ни само сигурни хора,защото ако не се саберем,трябва да отменим часа.

 

П.П.Извинявам се за този раннен час,обаче като говорех в неделя с няколко човека се разбрахме да се саберем по рано към 12:00 - 13:00,за да е по-топло,че вечерта става студено.Не мисля,че часът е лош.Чакам сериозните спортисти да пишат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз ще дам отговор в сряда иначе часа не ми пречи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве кви са тези срещи на футболния отбор сега?има седмични срещи, японски срещи, месечни, годишни, сега остана и на отбора да правим срещи !!! който ще идва да каже до сряда четвъртък и така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

И аз съм на това мнение. Както можахме да се съберем вчера голяма част от желаещите да участват така можем и на някоя среща а не отделна. А който не идва по срещи да си следи темата мисля че всичко е описано часове, дати и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Жоро е прав :D Дайте да говорим в сряда каде какво ще става и да се ходи до Залата ! :D Ние с told0 и без това сме там всяка седмица !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходите то Младост,за да запазя час за футбол.Попринцип се запазва с 1 седмица закъснение,тоест не за тази неделя която идва,ами чак за 8.02.Отидох към 13:00ч.и всичко почти беше запазено.Бяха останали само часовете в събота от 8 до 9:30 и неделя от 8 до 9:30 и от 9:30 до 11:00.При това положение се зачудих,обаче реших така.Говорих с човека и казах,че ако има проблем за часа (ако не можем да се саберем),да отида и лично да му кажа,за да може да даде часа на други хора.

 

Така нека всеки който ще дойде в Неделя 08.02.09 от 9:30 до 11:00 часа да играе футбол в квартал Младост да пише.Трябват ни само сигурни хора,защото ако не се саберем,трябва да отменим часа.

 

П.П.Извинявам се за този раннен час,обаче като говорех в неделя с няколко човека се разбрахме да се саберем по рано към 12:00 - 13:00,за да е по-топло,че вечерта става студено.Не мисля,че часът е лош.Чакам сериозните спортисти да пишат!

Брой Ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да не се спами по темата.Който ще идва да казва.За Черно Море залата и аз съм съгласен,обаче се плаща,и много трудно можеш да се уредиш.След като се саберем на 8-ми да видим какво ще се заформи,може и в Черно Море да отидем да пробваме,а отностно това да се разбираме,пак казвам сряда на седмичната тези който смятат да играят футбол,просто ще се дръпнем на една страна и ще се разберем (както направихме и в неделя,няколко човека).Това е сега от вас искам само да ми кажете дали ще идвате или не,за да знам дали ще се саберем да играем,ако не отменям часа,ако се саберем дори и само 1 отбор противници все от някой друг форум ще намерим.За това искам малко по-рано.Гледайте към четвъртък петък да сте се ориентирали.Само да поясня,че и аз съм на работа точно събота и неделя,но единия ден ще го отменя само за да мога да играя с вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда сряда да се уточним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в сряда немога да дойда но иначе дата е добра според мен за малко спорт :) ще следя темата ако има някакви промени и на осми съм там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Довечера ще съм на срещата. И за 8ми се освободих :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще съм на срещата. И за 8ми се освободих :o

И аз довечера съм на линия.И за 8ми и аз се освободих от работа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях таммм ... и аз приказвах ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се видя,почти никой не говори за футбол.Ясно и просто казваме.На 8ми от 9:30 до 11:00 на тревното игрище в младост,който ще идва да казвам,почваме записванията.За сега сигурните на 100% сме:1-kras3n2-told03-ObiChLiFk04-White`DeviLОстават още 8 човека който да потвърдят,че ще дойдат на 8ми и ще играят.Не се ли саберем за 2 отбора,ще намерим противници и така.Успех и дано има повече хондаджий спортиски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`DeviL5. HORACIO6. ZERO7. Golf-Assassin8. Z-RoТова сме сигурните засега за 8ми. Колегата BOSS`HOGG също изяви желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
White`DeviL,това сме сигурните на 100% нали така?!А ако има и други сигурни на 100% да пишат да ги включим към списъка,и на 8ми да ги видим що за футболисти са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах някой ако иска да дойде да види Профи-та :D:P;) в Неделя ;) в Залата :P Honda support ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е.между другото който няма какво да прави в неделя :drunk: да се домъкне в зала черно море към 19:00 да зяпа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя малко имат Месечна среща брат миииии :drunk: ама след нея таман стават нещата :cool: Сорри за Офф Топика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да вдигна малко темата и да подпитам какво става бе хора няма ли сериозни ?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`DeviL5. HORACIO6. ZERO7. Golf-Assassin8. Z-RoТова са сигурните за 8ми,нека всеки който иска да играе в неделя 08.02 да пише.Още 4тири човека сигурни и 2та отбора са готови.П.С.Моля без СПАМ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигна малко темата и да кажа,че остават още само 4 дена,има само 4 свободни места.Който иска да играе тази неделя 08.02.,нека да каже да го запишем,записванията са до събота.Нека да видим дали във Варна има ритнитопковци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красе един мой колега който също кара хонда ще дойде да цъкне с нас :D още 3ма човека останаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа значи и адаша ще дойде :D идиално :D айде още 3-ма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме отпишете тази седмица,излезе ми спешен ангажимент и няма да мога да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`DeviL5. HORACIO6. ZERO7. Колегата на told08. Z-RoОще 4тири човека и списака приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси ако до събота на обяд не сме се събрали можеш ли да вземеш 4 човека от някъде ... ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до събота на обяд не се саберем,ще се опитам да взема хора,ако не успея 4 човека да взема,ще се наложи и някой друг да вземе хора.П.С.НЯМА ЛИ СПОРТИСТИ ОТ ВАРНА !?!?!?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красе 0894 379 859 звънни ми ако неможеш да вземеш аз сигурно ще мога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още време.Надявам се да има спортисти хондаджий от Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лица без талон на хонда на тяхно име и лична карта за потвърждаване, не се приемат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лица без талон на хонда на тяхно име и лична карта за потвърждаване, не се приемат :P

Ееее няма да мога да играя :) :) :(:) П.П. 1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`DeviL5. HORACIO6. ZERO7. Колегата на told08. Z-Ro9. BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не остана време.До утре следобяд са записванията.Още 3ма човека и приключваме списака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца и футболисти :) Хайде още 3-ма мераклии че да запълним съставите :) Последен ден за записване :):P Хайде да покажем че можем и друго освен да седим по колите и да ровим в тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0,Утре вземай още 3ма,защото явно няма да се саберем.Виж колко стана часа,и темата от кога е пусната,пък 3ма човека не можем да саберем.Явно хората не обичат спорта или по скоро футбола.Утре вземай 3ма и ще играем.Утре неделя 08.02.2009г. от 9:30 до 11:00 часа на тревните игрища в кв.Младост,ще се състой мачът.Нека всеки който е записан,да бъде най-късно в 9:15 часа на игрището.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красе утре 100% ли ще се играе .... ? щото да знам какво да казвам на колегата ми....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...