Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Не ме разбирай погрешно колега,много се раздуха темата.Исках просто всеки който ще идва да пише например аз съм за,или имате един вратар...Нещо от рода,а не да се стига до това,къде и кога е седмичната.Стига сме спамили по темата.Нека всеки който ще идва да пише.Трябват ни само сериозни хора.И моля без спам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре до тука сме 7 ;) Остават поне още 5 за 2 отбора и двустранна игра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз ще дойда тази вечер на срещата и ще го обмислимсамо моля, понеже все още никой не познавам от форума да се да ми махнете като дойда на ОМВ ;) или да кажете ка да жи позная ;) аз съм с accord coupe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре до тука сме 7 ;) Остават поне още 5 за 2 отбора и двустранна игра ;)

и аз мога да разкърша кокали някоя събота или неделя ако сте сериозни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`Devil5. Edi_koi_si6. gogo_conev7. HORACIO8. ZERO Станахме 8 :huh: оставт 4 :) и отивам да запазвам час за игрище ;) Бате Жоро и ще покаже ОLD SCHOOL ;);):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи на срещата нищо не стана :drool: аз предлагам така който наистина иска да направим нещо и е сагласен да се видим само хората които ще си правим отборчето да можем да си поговорим на спокойствие и да обсъдим какво ще правим.съгласни ли сте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно става :drool: амаааа чакаме още 4 човека :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако всички са съгласни да си насрочим една среща.трябва само да определим кога и каде,давайте предложения :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за др седмица сим свободен даите инфо каде и кога че изпуснах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки който ще идва да играе футбол,да пише в темата.Хората се броят,достигне ли се бройка 12 човека,която е достатачна за общинските игрища (морската,младост и аспарухово),ще играем 5+1.Обаче ни трябват само сериозни хора.Както каза по-нагоре колегата,дайте като се саберат тези въпросните 12 човека да се срещнем и да обсъдим,кой ще запазва игрище кога на всеки е удобно,и даже ако всичко протече добре,да стане традиция,всяка събота или неделя да играеме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`Devil5. Edi_koi_si6. gogo_conev7. HORACIO8. ZERO 9. CONEVстанахме 9 :lol: 3 до края :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`Devil5. Edi_koi_si6. gogo_conev7. HORACIO8. ZERO9. CONEV10. Golf-AssassinОще 2ма,и се сабираме,обсъждаме нещата и го правим традиция капиш :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Краси :punk: Още двама и се мятаме някаде ;) Айде бе хора ;) Няма ли ритни топковци тука ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да не забравите да напишете кога ще се проведе мача да не е после да има някои ама аз незнаех че е днес мислех си че е за утре и прочие..... :punk: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно ние ще направим една срещичка преди да се запази за да се види кой кога е свободен :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,аз сум притежател на HONDA също като вас,обаче ако искате може да уредя една контрола с един аматьорски футболен отбор в които играя,ако сте навити капитана на отбора да пище на лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,аз сум притежател на HONDA също като вас,обаче ако искате може да уредя една контрола с един аматьорски футболен отбор в които играя,ако сте навити капитана на отбора да пище на лично :)

Първо трябва да си саберем отбор,да играем няколко мача,и чак товага може да играем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който ще го играе капитан като се разбере кога ще е първият мач да драсне по едно лично на останалите за да няма недоразумения.Естествено че ще се следи темата,но въпреки всичко няма да е лошо по едно лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз казвам да си направим една среща тази седмица хората които ще играем хем да се запознаем хем да видим кой от писалите се в отбора е сериозен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да играем 5 на 5 ли е ?!? Незнам :) Може само запазете час амааа преди това да вземем да излезем да видим кой кога е свободен да няма недоразумения ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

5 на 5 не е интересно ако е толкова до хора всеки може да намери 2ма човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то всеки може ама въпроса е :) ХОНДА фен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснете ме и мен към отбора. но следващия уикенд(30-01) съм зает.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`DeviL5. Edi_koi_si6. gogo_conev7. HORACIO8. ZERO9. CONEV10. Golf-Assassin11. Z-RoАйде още един и да се мятаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви предупредя,че ако искате да играем на общинските игрища,който са тревни,трябва да се запази с една седмица предизвестие,и час се запазва в понеделник.Ако искате аз мога да запазя за по-следващата седмица само трябва един час да ми кажете.Обаче така ми се струва,че ще се объркаме.По-добре дайте да се саберем първо и да говорим,на кой кога му е удобно,да стигнем до крайно решение,точен час и дата,и нека стане традиция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм :blink: дайте да се съберем да решим и да запазим :) а и ще имаме 1 седмица да намерим 12-ти ;) човек ;) все ще изкочи някой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми е следното.Понеже утре ще сме на Япоснакта среща,дайте в сряда,когато е седмичната,всички който ще играят футбол да дойдат,ще се отделим за няколко минути от колегите,ще се разберем за дата и час и всичко ще е готово.Има ли сагласни от записалите се за футбол !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз :blink: съгласен съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда, но ще закъснея, че имам мач от 20 до 21 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се обадя да запазя час,и ще пиша в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета на седмичната среща нищо няма да стане дайте да се саберем някаде само хората които ще правим отбора така ще видим първо колко човека ще се саберем изобщо и ще можем да обсъдим на спокойствие какво ще правим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси ако ще звъниш в залата те май вече не дават така часове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,съжелявам че не можах да дойда на сбирката.Съгласен съм да се съберем само тези,които ще играем.Някой да запази час,може и на игрищата в младост и да се съберем да се разберем.Хем ще поритаме малко помежду си :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

момчета на седмичната среща нищо няма да стане дайте да се саберем някаде само хората които ще правим отбора така ще видим първо колко човека ще се саберем изобщо и ще можем да обсъдим на спокойствие какво ще правим

Защо да не стане колега. Вчера се отделихме тези който бяхме там и си поговорихме. Нищо не пречи и на седмичната да се отделим така за малко максимум 10-15 мин и всичко е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...