Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Аз идвам с французойка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се намери 12-ти , утре ще запиша мой човек ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога да взема мой човек в краен слуачай :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На номер 7 нещо не му се потвърждава. И само да ви предупредя че съм болен и ще играя на нивото на националите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 7 ако не потвърди до 20:00 вземаме заместник :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има свободно място пишете ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. ubqa4. Pesho5. WingMan6. Vik7or7. Vladislavski8. Candy_Blue9. Boss Hogg10. Svetlio11. White`DeviL12. Sa8oБройката е готова благодарение на Sa8o :dry: Моля Vladislavski да потвърди участието си ... иначе литва от списъка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата владиславски вчера му писах и лично за да ми потвърди но не ми е отговорил все още, така че мисля че можете да вземете друг човек. Топка трябва да вземе някой, защото онази дето беше в мен я запилях някъде. И ако всеки си вземе по една синя и бяла фанелка като преди, ще е идеално. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата владиславски вчера му писах и лично за да ми потвърди но не ми е отговорил все още, така че мисля че можете да вземете друг човек. Топка трябва да вземе някой, защото онази дето беше в мен я запилях някъде. И ако всеки си вземе по една синя и бяла фанелка като преди, ще е идеално. :lol:

Ще взема пак топка няма проблемс :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжелявам че така се получава но няма да мога да дойда гадния гип ме събори. Едвам дишам и едвам ходя пък камо ли да идвам да ви развалям играта. Колегата Венцо ще даде 2 лв от мен на срещата. Още веднъж съжелявам че така се получава. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. ubqa4. Pesho5. WingMan6. Vik7or7. Vladislavski8. Candy_Blue9. Boss Hogg10. Svetlio11. ObiChLiFk0's Дълъг Авер12. Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ни трябва още един защото владиславски не е потвърдил участието си.White`DeviL да оздравееш до другата сряда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде вземайте още един чиляк и всичко да е точно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. ubqa4. Pesho5. WingMan6. Vik7or7. ubqa +18. Candy_Blue9. Boss Hogg10. Svetlio11. ObiChLiFk0's Дълъг Авер12. Sa8o Готова е работата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стана , освен следващия да е за петък 17-ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо добре се получи , бяхме равностойни и стана интересен двубой :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо петък? Нали се разбрахме да е всяка сряда след седмичната среща. Утре ще гледам да запазя игрище, пак за 23:00 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи няма да записвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сряда ако няма много желаещи (22) , може да играем с/у на един познат отбора , така че ако сте съгласни да се събираме 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен. Мачове в сряда няма по тв. Другите вече ако искат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда е почивен ден за игрищата , друг ден предложете ако искате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сряда е почивен ден за игрищата , друг ден предложете ако искате

Четвъртък има свободно за 23;00-00;00 , ако има желаещи да запазим казвайте какво да правим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насочвам се към тази тема, защото в нея се говори за футбол и то във Варна. Член съм на Аматьорски футболен отбор, тази година участваме в месно първенство за аматьори и търсим хора за запълване на отбора. Първо да ви кажа че отбора е на самоиздръжка и това е една от причините да търся нови играчи. Ако имате желание да играете полупрофесионален футбол с рефери и всичко останало се свържете с нас на мейл: vili_mon@abv.bg или Skype: villi_mon. Ние сме ученици и имаме двама студенти първа година, така че търсим хора около 18 годишни плюс минус една две. Важно условие е да играете за удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам от горния пост мениджърите забелязват добрата ни игра :) Но за да имаме оферти и от по-големи отбори (напр. Атлетико Мадрид) трябва да продължим тренировките :ph34r: Запазих игрище в Младост, от 22:00 часа, ПЕТЪК 29.10.На който му се играе да се записва:1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab5. ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab5. ObiChLiFk0 6.Peshho7.v1ktor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab5. ObiChLiFk06.Peshho7.v1ktor 8. told09. BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече не търсим хора.точно сме 1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab5. ObiChLiFk06.Peshho7.v1ktor 8. told09. BOSS`HOGG 10. Пешо - Приятел на ObiChLiFk011.Приятел на v1ktor12.Приятел на Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се всеки да има жена и вино у дома ,че след мача ще трябва да се топли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа не всеки има жена, но пък има вино :lol:Наистина голям студ стана нещо вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам от горния пост мениджърите забелязват добрата ни игра :D Но за да имаме оферти и от по-големи отбори (напр. Атлетико Мадрид) трябва да продължим тренировките :dry: Запазих игрище в Младост, от 22:00 часа, ПЕТЪК 29.10.На който му се играе да се записва:1. ZERO2. ubqa3. Dido4. Candy_Blue_Slab

ХЕ ХЕ ХЕ много смешно :dry:))дано да се получи мач като миналия :)хайде до довечера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоя път смятам да съм в нападение :dry: айде до довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи, чакаме следващия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...