Jump to content
inc0rrupt2000

Центалното ми замръзва ?

Recommended Posts

Днеска се сблъсках със следния проблем, отивам при колата "цък цък" алармата и не ще да се отвори ... Та въпросът ми е дали замръзва машинката на цантралното или нещо по щеката ????? и как мога да си го напрвя да не замръзва ... Благодаря на отговорили те :) (извинявам се за правописа на заглавието )

Редактирано от inc0rrupt2000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега същият проблем имам от край време алармата си изклчва чува се щракане ужким откючва ама не хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се получи тва,но след като бях измил колата,преди това не!добре че се отвори с ключа че .............мноооо студ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам тези дни да немеря решение на проблема, събота и неделя ще се занимавам да видя какво точно замръзва ..... ако някой разбере нещо да споделя :) Мерси

Редактирано от inc0rrupt2000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълнилили са ти се маншончетата на машинките с вода и замръзват :P Отвори ги и ги напълни със спирт да изгониш водата,след което смажи със силиконов спрей :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се случва след автомивка. Тогава си отключвам с ключа някоя от вратите. Досега не се е случвало да не мога да вляза в колата. А като се стопли в купето, всичко си идва на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен само дясната врата и то не се заключва всеки пат, като гледах то е с електромагнит няма ко да му замразне освен ако се прецака нещо машинката но е студено навън да го вадя а и е на гадно място :P ако някои открие някъв начин да го оправя да пише :P

Редактирано от lefter0v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,вземете си гаражи тогава и няма да имате проблеми :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз реших проблема с малко грес :hondarulez: в ключалките и по тея пръчки в корите които са :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е моита е в гараж и пак прави така, ще е гресирам и аз и ако тогава не стане вадя машинката :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновените проблеми са :- влязла вода от дъжда или снега и "полепнала" по движещите щанги - отваря се вратата и се изолира /отвежда/ водата , която прониква между стъклото външното му долно уплътнение. Може да се ползват и водо отблъскващи препарати - силиконов спрей , глицерин , парафин - на самите щанги , защото влага кондензира и от изпареният сняг и влага във купето;- повишена гъстота /от студа/ на смазката , която се намира в движещият механизъм на машинката - или се премахва или се промива със спрей WD;- влязъл прах в механизма / с малко вода става на лепкава кал / - промива се ;- износен механизъм - триещите елементи са произведени с определен живот ;- блокирала механична част от машинката - от вибрациите и получените с годините луфтове ;- кофти електромагнит - самата стомана на ел.магнита си е намагнитила или изгоряло моторче ;- механична повреда - отчупена осичка или парченце остаряла пластмаса ;- ............................................................................. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на Kokodaf много изчерпателен беше , ще проверя .. ама мисля че е от уплатнението на стъклото ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...