Jump to content
BENJI_CRX

НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

както вече 5-6г до сега - с ентусиазъм ;) не си организирал такива срещи до сега братле, затова ти хвърчи акъла, ама като се стигне до събиране на пари за нещо........атомна бомба! В радиус от 2км не остава жива душа ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде да идва лчтото че да се събираме;)Юни месец е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както вече 5-6г до сега - с ентусиазъм ;) не си организирал такива срещи до сега братле............

Това, че има ентусиазъм трябва да те радва (твоя май се е изпарил). Това, че до сега не се е организирала такава среща не означава, че приключваме по въпроса... КРАЙ! “Не е имало такива срещи няма смисъл да говорим нека си караме по старому “Може пък да е дошъл момента за нещо по различно............  Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай покажи тогава какво можеш......"Имаме 7573 регистрирани потребители" ;);););););););););););):punk::punk::punk::punk::punk::) , сега тебе гледат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре как на никой не му свиди да даде по 20лв за супер марков спортен филтър дето вдига 100коня, а за 10лв и то за национална среща се циганите. Ако наистина ви свиди да дадете ПРИМЕНО по 10лв, то значи това е най-смотания клуб в България. Нали уж всеки се пише голям връзкар, ако стане въпрос да се помогне всички се скриват като мишоци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една птичка пролет не прави ” Майната” какъв фен клуб е това, като не се подкрепяме и като не си помагаме за някаква кауза......

"Имаме 7573 регистрирани потребители"....сега тебе гледат.... ;);););););););););););):punk::punk::punk::punk::punk::)

Мен ако питаш, всички теб гледат, как стар член на куба, няма идея и ентусиазъм.... даже и подкрепа не видях от твоя страна.Няма да превръщам форума в чат, казах това, което имах да казвам ............. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе майна, сега направи това реалност и ще се докажеш на всички! Щото на празни приказки съм се наслушал отдавна, а какво правя аз и какво говоря - доста хора го знаят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по-страничен човек вьв форума, ще си позволя да дам едно мнение( разбира се критично, нали не очаквате друго).Истината е че от 5-6 години, откакто го има форума и националните му срещи, всички те се провеждат по един и сьщ начин (три дни пиене и ядене), все едно се сьбира дружество на алкохолици и чревоугодници. Организацията се свежда до това, да се осигури спане, пиячка и мрьвки. Оттам нататьк всичко тече на самотек, никаква идея, никаква програма, какво ще се прави през това време.И при други форуми,имаше такьв "сиромашки" период на нац. срещи, но нещата са се променили. Тук нещата явно са зациклили на едно място (липса на желание за промяна).Кьде са в този момент "мастерите" на този форум?! Дето винаги парадират че е частен и има правила... както винаги никьде!То не е толкова лесно, като да напишеш едно предупреждение за уорн, да затвориш една тема, или да дадеш отговор на техн. вьпрос, който знаеш, да не оставяш младите юзери, да гадаят и налучкват , от какво може да е проблема.Щото някои от тях имат Хонди отскоро и незнаят , но други цял живот се занимават с тях и нещата са им ясни. Разбрахте идеята на поста ми, време е някой хора да се вземат в рьце, пьк ако не им се занимава (нормално е годинките тежат вече), нека по-млади надьхани хора, се докажат в точно такава не лека задача, каквато е уреждане на нац. срещаБаси дьлгия пост .... Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как вместо да се сплотяваме покрай такива събития ние правим точно обратното - късаме си задници от интриги и дразги.Ебати форума , ебати и ентусиазма!Вече се радвам , че тая година ще пропусна срещата ... ако изобщо ИМА ТАКАВА:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по-страничен човек вьв форума, ще си позволя да дам едно мнение( разбира се критично, нали не очаквате друго).Истината е че от 5-6 години, откакто го има форума и националните му срещи, всички те се провеждат по един и сьщ начин (три дни пиене и ядене), все едно се сьбира дружество на алкохолици и чревоугодници. Организацията се свежда до това, да се осигури спане, пиячка и мрьвки. Оттам нататьк всичко тече на самотек, никаква идея, никаква програма, какво ще се прави през това време.И при други форуми,имаше такьв "сиромашки" период на нац. срещи, но нещата са се променили. Тук нещата явно са зациклили на едно място (липса на желание за промяна).Кьде са в този момент "мастерите" на този форум?! Дето винаги парадират че е частен и има правила... както винаги никьде!То не е толкова лесно, като да напишеш едно предупреждение за уорн, да затвориш една тема, или да дадеш отговор на техн. вьпрос, който знаеш, да не оставяш младите юзери, да гадаят и налучкват , от какво може да е проблема.Щото някои от тях имат Хонди отскоро и незнаят , но други цял живот се занимават с тях и нещата са им ясни. Разбрахте идеята на поста ми, време е някой хора да се вземат в рьце, пьк ако не им се занимава (нормално е годинките тежат вече), нека по-млади надьхани хора, се докажат в точно такава не лека задача, каквато е уреждане на нац. срещаБаси дьлгия пост .... Поздрави!

Това мнение е писано и преди , но както се видя на предишните национални, никой не е успял да вникне в идеята.Иначе евала за поста - това си е самта истина ... :huh: Предполагам , че доста от членовете на форума, както и аз самия са ходили на национални срещи на други автомобилни форуми ... Хората вече го правят както по цял свят. Време е и при нас да се поеме по този път.тзък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ама цитираните "други" форуми си създадоха клубове и си плащат членски внос, а тук когато стартирахме идеята и някои хора пропищяха как така щели да плащат и защо, как парите им били безценни и нали сме тук само за идеята.........а останалите си мълчаха сеирджийски! А ся без пари направи организацията, наместо да хвърляш тук некви си празни приказки, а след това мъгла инвизибъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямам кой и какво е мрънкал против членския внос.Аз лично съм за, но явно има и хора против.Но нали никой не ги задължава - ако искат!Не трябваше да се отменя членския внос и сега нещата щяха да са наред.Естествено , че без пари ще се организират едни големи ... грънци.Все си мисля , че когато се въведе това за членскяи внос - просто трябваше да се заключат подфоруми като купува/продава, техничеки и още куп други.Да останат офтопик, общ и сбирки и мероприятия.Да видиш как нещата щяха да си дойдат на местата.Още веднъж казвам ,че разбрах едва след 1 седмица , че нещо е станало на националната и са мрънкали разни индивиди против членски внос , къде щяли да отидат парите и т.н. и т.н.Българи сме , в това няма нищо лошо , но селския манталитет надделява в голяма част от нас.За това трявба да се действа строго и мършите да бъдат отлъчени.Ако някой смята че поста ми е груб ... негов си проблем.Това е от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя срещата от сега не тръгва на добре.....Това което трябва да ни обединява ни разделя.

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета тея постове и не вярвам! Наистина ли това ни е манталитета на Българите?!?Темата е за размисли по предстояща НАЦИОНАЛНА ХОНДА СРЕША а не кой какъв бил и какъв не е!Вземете се малко в ръце и помислете над това.Незнам вече от къде да почна но ще се помъча от някъде да е.1. Искате промени; ми такива можеше и да се случат ако както каза Майната някои хора не бяха почнали да мрънкат за членския внос. Казвате другите клупобе това правели онова правели. Е някои го правят някои не. Ама факт е че повечето имат членски внос.2. Националната среща е мероприятие с цел да се видиш, запознаеш с фенове от цяла България, не мероприятие с цел гонки. За този тип мероприятия си има писти и турове от подобни мероприятия цяла година. Не казвам че няма да е добре примерно събота да се съберем на писта, да има конкурс за оптичен и перформанс тунинг. Както и друга подобна програма каквато имаше на предишната национална с наградите, но това щеше да е факт може би ако имаше капитал за подобно нещо.3.Искате нещо да е като хората а пет пари и ни най малко усилия влагате за да стане, чакате все на готово да е и накрая мрънкате като нещо не ви хареса! Пак казвам както и съм обещал: Ще говоря за станцията на Марица изток и ще ви кажа резултата накрая. Което включва плюсове и минуси, вие ще решите след това. Не ми пречи да се наема с организацията, а и вярвам ще има хора оито ще ми помогнат за изпълнението и. Бъдете малко по разбрани и човечни, стига с това критикуване ами помогнете в изпълнението на каквото и да било за да се свърши някаква работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, моля ви, бройте до 10 преди да натиснете бутона "Add Reply", МОЛЯ ВИ! И четете това, което сте написали по 10 пъти:huh:Накрая си задайте въпроса: Как този форум го има толкова време и КАК е имало други национални срещи БЕЗ вас. Пък после хранете другите, че са чревоугодници и пияници, или им давайте наклон на оная работа.Викам да затрием последните 10-тина поста и да опитаме пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука доста нещо се изписа. Аз като човек пряко засегнат от всичко изписано, този път ще цитирам имена, а не "някой мрънкал или някои казал". Фаундаре и Дрейк аз съм индивида които мрънка за членския внос. Аз съм човека, които сигурно прецака това да няма членски внос. Но открито и честно заявявам, че докато няма ясни правила и на някои всичко им е простено, аз членски внос няма да плащам. Сигурно ще си кажете - на кой му пука за теб ... навярно сте прави. След това което стана, след предната национална, определено не ме интересуват ред "икони" в този форум. Истинските, хората те са тук, има ги, хора в които няма фалш и позьорство. Радвам се, че вече знам кои са те, радвам се, че мога да ги нарека свой приятели. За националната където и да я направите, както и да протече аз ще съм там, все ще има с кои да си кажа две приказки. Сега Ви предоставям кръста и четири пирона - разпъвайте ме.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате да е по интересно спрете алкохола и чеверметата това го има по селските сабори и всеки може да отиде на такъв....измислете си друга забавления свързани с автомобилите премерете знания ,умения и разни игрички ТРЯБВА да има вход за националната среща за да се осигорят разни наградки рекламни предмети за да може спомените да са малко повече от сутришен главобол...това е моето мнение

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идея за набиране на средства за клуба ... (взаимствана от друг авто-форум)Правят се карти за зареждане на горива от дадена верига бензиностанции, с намаление (примерно 2 ст)На всеки желаещ, такава карта се изпраща безплатно.С това намаление, 1 ст./л е за вас (печалба), а другата 1ст. отива в касата на клуба.Тькмо и евтения популизьм на Майната за 7000 потребители, ще има покритие.Естествно някой от "мастерите", ще дава отчет (периодично) - за приходи/разходи, на страниците на форума.Е, няма да е толкова интерсно като подфорум "купува/продава" ... но е за благото на някаква обща кауза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос!Що ли имам усещането,че тоя филм вече съм го гледал!Хора,които дават само предложения,но няма да си мръднат пръста да ги осъществят!Защо никои от тях не написа "аз се наемам да свърша тая работа".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги! Имам странното чувство,че темата се обръща на селска кръчма в която две групи хора с различни убеждения спорят,при комунистите ли е по- добре или при демократите.Естествено,че за различна от досегашните срещи е необходима различна организация.Такава организация се постига със средства.За тази национална,дори и с цената на "съдрани задници" такива успехи няма да се постигнат.Българинът мрази три основни неща:1-да се бърка за пари2-да го будиш от сън3-да бъзикаш жена му Членският внос е основен източник на средства за мероприятия от такъв мащаб. За да се събира обаче са необходими освен съдебната регистрация на клуба,също така и правила,устав които да определя правата и задължениятя на членовете,и най-важното нещо,да се научат всички,че за да получи човек първо трябва да даде. Да направим така,че да сме обединени,а не да се делим на тези и онези!Мир за всички и успех за организаторите на срещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...в думите на всеки от вас има верни неща.Но разберете,никой не е напълно прав.Докато не се научим освен да слушаме останалите и да ЧУВАМЕ какво говорят,нещата ще си текат за съжаление по "български",с голямо количество фекалии.Ентусиазма е хубаво нещо.Идеите също.Трябва разбира се да има развитие.НО.Оставете настрана националната Хонда среща.Който се е захващал с организацията на мероприятия от такъв мащаб два-три пъти съм убеден че не би се заел отново.Защо ли?Защото истинската организация на такова събитие с цяла програма,спонсори(кинтите не растат по дърветата),състезания,награди,и т.н. и т.н. е свързана с много тичане,нерви и пари.В нея трябва да вземат участие поне 10 души примерно,за да не се разбият трима за да свършат същата работа.Накрая когато всичко свърши и се прави разбор,почва плюенето.И тия хора дето са се разчекнали от тичане да им е хубаво на другите със сигурност никога няма да повторят тая грешка.Защото не е приятно да псуваш само заради една студена пържола примерно.Защото това е неуважение към труда на другите.И не се обиждайте,ама по мои впечатления ентусиастите са от последните които се включват.Спирам,че се увлякох.Спомних си как се чувствах на последното нещо в чието организиране участвах,спейки по 2-3часа на денонощие и ядейки по веднъж на ден в продължение на три денонощия.И една молба-въздържайте си малко емоциите.Представям си какво си мислят хората като ни четат глупостите.С постовете не излагате само себе си,а и клуба.Ако някой не харесва някого,уточнявайте се другаде.Дано все пак има национална...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Национална ще има,а на който не му харесва да не идва :drool: Някой от предложилите да има драг,дрифт итуниниг ще спосорира ли???със какво ще ги награждавате тея хора???или има предложение Пак Омбре да убере пишкира?Матео имам един въпрос към теб-някой плати ли ти плакатите които беше направил миналата година, разходките до Узана по организацията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, защо са всички тези нападки?!Дава се някакво предложение и като нормални хора можеше да си кажете мнението....Колегата “MAD DOG” най добре си обясни пича.... за което му благодаря.Не можаха ли останалите “стари в клуба” да постъпят по същия начин? Дявола не е толкова черен колкото го изкарвате.... истината според мен се върти около този членски внос, които не се е получил и някои хора правият всичко на инат щом се спомене думата “пари”

Матео имам един въпрос към теб-някой плати ли ти плакатите които беше направил миналата година, разходките до Узана по организацията?

Това имах в предвид.... защо всеки път трябва така да става? “Matheo” е организирал много срещи, предполагам, че ще продължава да го прави, той се чувства добре по този начин и дава всичко от себе си за да може хората, приятелите от този клуб да се чувстват добре... това го прави щастлив.Това е от мен по темата, каквото решите това да бъде.....Тук се говори на различни езици....п.с: Извинявам се, ако съм засегнал някои.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което е направил Матео явно ви е не достатачно !!! Аз също искам да има най различни мероприятия НО без пари нестава :lol: не може 4 човека да носят кръста на целия клуб.Научете се да уважавате труда на другите и тогава може и да се получи нещо,но не вярвам,че за тази среща ще успеем да променим нещата много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами докато никок несъбира пари няма да има никога то е ясно ...януарската среща преди 2 години мисля беше беше добре замислена поне на мен ми допадна .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм във Велико Търново по повод Националната среща.Имам среща в общината с отговорните лица занимаващисе с масовите прояви на територията на общината.Уговорил съм среща и с Полицията в 14:00 часа.Ще разбера какви са условията(въпреки,че ги знам)и ще ви кажа като се върна.Времето ,което се губи в писане тук може да стигне за нещо полезно.Аз смятам за излишно да пиша тук,защото нищо полезно не излиза от караниците все на едни и същи хора.Ще потърся съдействие от хора ,които знаят как се организира подобна проява и са доказали вече,че могат да мислят градивно и в полза на всички.Вие само решете какви конкурси и веселби искате.Поръчани са стикери с номера за всеки автомобил,стикери на клуба има 1000бр.,табели указателни за мястото също ще има само да го уточним.Лентички под номерата също има.Винаги шепа хора са организирали подобни изяви........и сега пак шепа хора ще го направят.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак/едикойси/ .. ако визираш "Бакаджика" ... доста голяма импровизация стана там .. в смисъл че се събраха много хора без уговорки .. и наистина срещата си беше готина .. имаше от всичко по малко ! Обаче си имаше и проблеми .. полиция дофтаса на пистата ... бая народ спахме в едни студени стаи в един хотел и т.н. .. Та мисълта ми е че идеята на една "Годишна среща" .. шото тя всяка среща е национална е основно да се видиме с хората .. да си покажеме колите , който има кфо да показва .. да пиинеме .. да хапнеме .. да се повеселим ..общо взето неща , които сплотяват клубЪ ! Е .. хубаво би било , ако има неква програма на мероприятието .. подобна на един рокерски събор примерно ... нооо за такъв "джумбиш" се искат кинти от членски внос или некви други приходи/спонсорство/ и т.н. .. които ние нямаме !Но това не значи че тряя да се хапеме един друг и да убиваме ентусиазма на колеги , които имат мерак да се пробват с организация ... шото всеки предлага , но хората които бихме се нагърбили с такова събитие сме не повече от 10 човека ! И МадДога е прав , че тия 10 човека нема да разберат почти-нищо от подобен тип мероприятие ! Както и да е ... Цецо давай смело .. вярвам че Матю ше ти удари едно рамо ... идеята за лепенките не е лоша .. ама викам да са 4-5 лева ... ам !!! :lol: Поздрави на всички песимисти от мен !Ше се видиме на срещата с чаша в ръка и прекъсвач под крака !! :lol:п.п.. сега видях че Сашо е писал и той .. хубаво си решил баце ... чакаме инфо ! :lol:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то тва нормално бе колега ти кво се учудваш,аз затва чета и се смея,простотия колкото искаш,когато някой предложи нещо всеки се дърпа.Майната много добре се изказа,ама ентусиазма май избяха !!! :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за това говорих - докато някои се трескат тук с бомбастични предложения за гонки, ревюта, наградни фондове (ще си измра от смях), пак Омбре вероятно и Матьо ще свършат работата тихо и кротко. А след организациите на 2 национални срещи, честно казано ми мина мерака за такива подвизи вече, но при всички случаи ще има такива всяка година, ще се яде и пие, ще се веселиме, защото ние сме приятели, а не състезатели:P10лв за лепенка??? - ето какво става с поръчаните перфектни календари за .........8лв;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=30431&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми давайте по традиция то си е ваща среща аз така и несъм писъствал нямам и намерение за сега .наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично подкрепям всякакви начинания и съм на мнение че има доста членове на този клуб, които много много не пишат, но със сигурност няма да се циганеят за 10лв отгоре (при положение че за срещата са отделили 100+) с цел на всички да ни е по-приятно и весело. Даже съм почти сигурен, че по-новите фенове, които досега не са ходили на много срещи и не се познават с повечето хора биха дали тези пари за да си прекарат добре, вместо да си стоят, непознавайки никой ;) аз затова предложих срещата да е някъде близо до писта, защото за там като че ли организацията е по-малка. За да слезем на 2рия ден до пистата, да си направим някоя гонка, да си разгледаме колите, да си направим снимки, да обменим инфо и т.н. не е нужно разрешение от полицията, линейки и т.н.но понеже както всички казаха всеки само дава предложения, но не се наема с организацията.. да така е. и аз например немога да се наема с организация на подобно нещо, но не защото не искам. затова и не оплювам чуждите предложения, а ги подкрепям с две ръце! сигурен съм че има доста момчета от форума, които мислят като мен ! дайте малко по-оптимистично :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако бяхте гледали тази сутрин репортажите от Велико Търново по тв за уличните гонки, дрифтове и драгове в района, за това как са се наточили куките да глобяват и съдят наред, едва ли ще говорите за писти и драгове на такова събиране. Или трябва да станем за смях на всички форуми из нета, как хонда-форума е останал без правоспособни членове? Да си провалиме срещата и да киснем по районните? НЕ, БЛАГОДАРЯ:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако бяхте ходили на свясна автомобилна среща щяхте да ме разберете за какво говоря ....

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, "свестните автомобилни срещи" които цитираш не са в България, а в Чехия брат, това ти го знаеш по-добре от мене :P Държавата и манталитета на хората там са европейски, тук на колко такива срещи си присъствал, освен на писта Сливен, пистата до Бакаджиците, писта Първенец дето и на трите сме бягали презглава от куките ? Единствено на писта Дракона със самоотвержената организация на Тино се събрахме без да се ослушваме като шопари в царевица и си направихме кефа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, ходили сме или поне аз съм ходил и знам как трябва да изглежда,но май си забравил,че тук в БГ всичко върви на контра,а и предполагам ти е направило впечатление за какви средства става думание ги нямаме.Нямаме нито средства нито място,нито съдействие от институции. На всеки го му се иска такава среща и дано някой път стане,а за хората дето обичаме да хапваме,пииваме и т.н.т си има вечери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок а неможели хотел примерно в хисаря или региона петък и събота там, а недяла на дракон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10лв за лепенка??? - ето какво става с поръчаните перфектни календари за .........8лв :P

Един разумен човек, какъвто се предполага, че трябва да си и като се има в предвид, че си стар член в клуба, ме изумяват умствените ти разсъждения ;)

Като се каже ПРИМЕРНО се има в предвид, че е просто предложение за конкретно нещо в случая става въпрос за пари....

Като човек които парадира, че хората знаели за дела та ти..... можеше да изразиш мнение.... “колеги това според мен са много пари, ако ПРИМЕРНО са 5 лева смятам, че е поносимо за повече хора в клуба” или “ не съм съгласен да се събират пари пичове”

Простичко и ясно, а не да се изпишат куп глупости.....

 

е за това говорих - докато някои се трескат тук с бомбастични предложения за гонки, ревюта, наградни фондове

(ще си измра от смях), пак Омбре вероятно и Матьо ще свършат работата тихо и кротко

Тука нещо се изказа неподготвен ;)

Влез малко в час..... свери часовника, Майната! ;)

Които се смее последен се смее най добре ;)

п.п: Поздрави на всички  ;)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Tols тая тема да не се е пуснала да се доказваш колко си умен като се заяждаш,като си голям философ ае оправи работите нали си в час?Еееее баси българската простащина,заради такива влезли в час всичко се проваля,ако няма да помагаш,по добре не пречи:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази тема не е ли пусната,за да се обсъди,къде ще се проведе срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука се ИЗСРАХТЕ.Евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...