Jump to content
BENJI_CRX

НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

Иво, като се видим тази седмица ще говорим и за ханчето и за другите варианти.Организирали сме с Галя едно форумно събиране в ханче "Боаза" на 4coolpics.com.И вследствие съм малко резервиран за там.Хората не останаха много доволни заради няколко важни неща обслужване,проблеми по стаите,много чалга :cool: и т.н.Иначе пък с управителя лесно се разбира човек даже отстъпка ни направи...Сега това беше преди 3 години някъде и нещата може би са се оправили не съм ходил скоро там.Абе като дойдете ще говорим.

Чалгата ще е проблем! :hondarulez: Гледах из нета ма не намерих някви актуални цени.(за ханчето)Иначе изглежда готино,но събира горе-долу към 120 чиляка и ако времето не позволява палаткаджийте да се разпънем,ще трябва да влизаме във вашите легълца! :tooth: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чалгата ще е проблем! :hondarulez: Гледах из нета ма не намерих някви актуални цени.(за ханчето)Иначе изглежда готино,но събира горе-долу към 120 чиляка и ако времето не позволява палаткаджийте да се разпънем,ще трябва да влизаме във вашите легълца! :tooth:

Ако решим да фрагментираме места къде да се спи има много.Само за коледноновогодишните празници имаше около 3000 и нещо гости на града :cool: (което за това млако градче си е доста)Абе като се видим с Роуди в края на седмицата ще съберем материал :cool: ...и ще го пуснем за обсъждане да видим колегите какво ще кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да ви подскажа да помислите за хижа здравец.там има доста сносни хижи/хотел които могат да се наемат целите а и места за палатки бол.и е що годе пак на добро място :hondarulez:а и цените са дооооста прилични

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само да подскажа в избора на място: 1. паркинг за 100+ коли. 2. Ресторант или заведение което да ни поеме. 3. Също така и съотвентата като големина леглова база. 4. И място за хората които искат да са с палатки. Което като цяло доста свива избора ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми давайте тогава пак на узана :hondarulez: там места има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми давайте тогава пак на узана :tooth: там места има

:hondarulez: и барбекюто е убиец и сме му свикнали :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да подскажа в избора на място: 1. паркинг за 100+ коли. 2. Ресторант или заведение което да ни поеме. 3. Също така и съотвентата като големина леглова база. 4. И място за хората които искат да са с палатки. Което като цяло доста свива избора ни.

хижа здравец до пловдив.1.паркинга е за по малко коли НО има къде да се спре.все пак е в планината(това не е проблем)2.определено заведението в еко хотела може да поеме мн народ и не е ресторант ами си е направо механа.(което би се харесало на хората)3.има леглова база.4.за палатки място има.5.има закрит басеин.6.чисто е :hondarulez: Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че съм кой знае какъв фен на гонките, но ако има и "7. писта наблизо"на следващия (или предишния) ден може да отскочим да си направим малко шоу :hondarulez:но и без тая "екстра" пак сме там, където и да е :tooth:п.п. мисля че БМВ клуба бяха се събирали на пистата в Сливен и после на Карандилаа мотосъбора - на Бакаджика и после на пистата в с.Теневоно със сигурност има доста такива местенца из БГ където кеф ти Балкан, кеф ти писта

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така ми се иска да сме различни от бмв клуба...така ми се иска да се събираме да апнем пийййнем и полафим...а така ми се иска да има поне една месечна среща без гонки....въобще все искам нормални неща а са толкоз невъзможни.сори за оффа....ма с тея писти не се сдържах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, когато се избира място трябва да си има вредвид и това дали някой в близост до мястото ще се наеме с организацията. Подобна организация е доста трудна и е свързана с ходене на място поне няколко пъти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва и да има такъв голям басейн.Понеже пропуснах срещата на Ягодите и още мноого ме е яд и не мога да го забравя....Няма да е зле да има такъв голям басейн и всички да се проснем в него и да си пиййваме на мокрия бар и като погледнеш отгоре да сме като стадо тюлени :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Еййййййййййййй тюлен ти жив ли си бе :cry: ????Подкрепям Тишо за Априлци,но също не бих отказал нещо и около Елена.Лично на мен не ми се ходи по ресторанти......барбекюто е нашето място.п.п:Каквото и да решите аз съм за :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, само да отбележа за Априлци ,че природата и всичко там е убииствено .Фрашкано е със англичани и се строи почти както по морето ,но пътищата водещи до там са много тесни и в окаяно състояние а и в разгара на сезона (строителството) незнам какво ще е да се изсипят сума коли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, само да отбележа за Априлци ,че природата и всичко там е убииствено .Фрашкано е със англичани и се строи почти както по морето ,но пътищата водещи до там са много тесни и в окаяно състояние а и в разгара на сезона (строителството) незнам какво ще е да се изсипят сума коли....

Еми като гледам положението в момента, едва ли ще е такова строителство, но най-подходящо и удобно за всички, според мен, ще е Троянския балкан или някъде в Родопите. :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Априлци е доста далече особено за хората от Варна Бургас и околностите, пък и незнам къде там може да се съберем толкова хора. иначе природата е уникална. В сливен няма такова място където да се съберем . Всички вили са малки .от БМВ се събираха на 15 хижи което според мен е неуместно. ханче "Боаза " е много яко поне през август . цените бяха нормални и нощувките бяха от порядъка на 26 лева + басейна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година ще ми е за 1-ви път но кадето и да е взимам жената и идвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и това е проблем, че повечето бази на по-хубавите места са малки, а големите са на по-дървени цени. Сещам се за още едно място, хотел Рибарица, там може да се договорим според мен. Базата е голяма и има къде да се ходи наоколо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жребчево наистина беше много добре от към това, че имаше язовир... колите сме си ги мерили много пъти и май е по добре да се измерим кой как е с такъмите, но идея си нямам къде можем да се съберем толкова коли и хора.. ясно е, че ако времето позволява ще има много палаткаджии и в този случай не е нужен хотел с кой знае колко места, но времето е непредвидимо. В крайна сметка, където и да е, аз ще присъствам, но просто изказвам мнение, че би ми се искало да изкапя някой друг такъм :cry:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да подхвърля и друго предложение: хисаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглежда хотелчето, и места има, и ресторанта е голям, и басейнчето е добро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично пропуснах предната среща но колегите ми от Русе бяха там и не мисля да спя на хотел а на палаткла от предната година сам се подготвил.Ако е вьзможно нека колективно всички ,които сме от този форум фенове на любимата марка а и админите нека бьде пуснато нещто като предложение конкретно за няколко места и нека се гласува по темата и там кадето са наи много гласовета да се саберем като мястото е саобразено с всички от форума предполагам че така ще е наи добре :lol:!:lol:!!Е разбирасе винаги ще има такива които ще са недоволни! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Да наистина е готин и цените са добри :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми допада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще е мотото на тази среща?Да се наядеме и напиеме(основно) или да правиме нещо свързано основно с колите ни.Все пак сме Авто клуб. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, Драгич, ти пьк кви вьпроси задаваш ... дето нямаш пропусната среща до сега, сам знаеш отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз ще идвам за парви път на среща :huh: , но ми се струва, че на нчкое място като някои си минерамни бани, където има сумати почиващи, които са на 60+ години ще им писне да гледат коли, които се режат по време на следобедната им дрямка.Не знам да не стане така, че полицията да ни виси на главите по цял.Но нястото си е много готино.Но където и да важното е да се съберем. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта хотел+язовир с поляна и рибарски историй, лично за мен е най-удачен и след кратко умуване : Централна България, язовир и голям хотел се сетих за яз. Копринка. За съжаление почивната база която търсих я няма в нета, става въпрос за поч. б. на НЕК. Виждал съм я отстрани - големичка е.....

Реших и аз да се вклуча и да опитам да помогна с каквото мога ;)

Стана на въпрос за яз.Копринка и реших да звъна на един приятел от Казанлък да разучи какво е положението в момента там.......

 

Публикувано изображение

 

Що се касае за базата на НЕК, тя е преминала към сдружението “Язовири и каскади”

и може да се ползва само от служители на фирмата. Базата е много луксозна събира до към 50 човека (Ако има някой връзки “Matheo ” ;) ;) може да провери ). Това е информацията. Има телефон 0431/62684

 

Хотелите в околността:

 

- “Златна котва” хотел, в началото на язовира има сайт : http://www.zlatna-kotva.com/

 

- Хотел “Лазур” две звезди , със ресторант, бар, кафе, може да се ползват лодки и джетове под наем, охраняем паркинг и е точно на плажа.

http://www.complex-lazur.com/index.php/bg/hotel

Под хотела се намира плажната ивица. За палатки бол места. Има и още един паркинг зад хотела и голяма ливада на която също може да се паркира. На плажната ивица има много място за 200+ палатки....

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

-Хотел Роза се състои от Хотелска база и около 15 бунгала . Бунгалата са двуместни и са без санитарен възел. Хотела се води две звезди. Хотела побира общо 65 човека. В хотела има стай с по 2,3, легла и апартаменти. Цените са съответно за бунгало за двете легла 15 лв, за стая с 2 легла 25, с 3 легла 35 и апартаменти 45 лв. Хотела има паркинг към 30 места, ресторант, барбекю, детски кът . Телефон за резервации 0431 /62708. Хотела е на около 5-10 минути пеш от този плаж под хотел “Лазур”, с кола не повече от 2. Възможни са отстъпки при цялостна резервация.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

- Има 4 луксозни къщи, но те са целогодишно заети. Те са супер лукс. Затях информация нямаме.

- Покрай язовира има 3 ресторанта с добро меню

 

-Под внимание трябва да се вземе, че:! през месец Юни в Казанлък се провежда празника на Розата ОТ 01.06.2009 ДО 15.06.2009 и града 10 дена преди и 10 дена след това е пален с много туристи Всички хотели в околността се резервират още 2-3 месеца преди това.

 

-Това е информацията с която разполагам. Надявам се да съм бил полезен.

 

 

П.С извинявам се за лошото качества на някои от снимките. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега искам и аз да предложа нещо........ ;)

 

Хотел-ресторант “Момина крепост” в местността Ксилифор е напълно обновен. Предлага 156 места в реиновирани и стандартни стаи с 2 и 3 легла със собствен санитарен възел, централно отопление, ресторант, кафе-сладкарница /дискотека/ и 3 конферентни зали /с 15, 30 и 100 места/. Разположен е в непосредствена близост до гр.Велико Търново с многобройните му исторически паметници и забележителности, а само на 2 км. е разположен архитектурно-историческият резерват с.Арбанаси с типични къщи, стари църкви и манастири.

Информация за актуални цени на телефон: 062 63 - 58 -23

 

Публикувано изображение

 

Ето още снимки................

http://www.trapezitca1902.com/HELP/MomonaKrepost2008.htm

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля ,че марицата никак не е зле ;) ,но да видим останалата част от гилдията какво е решила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо срещата да има нещо общо с автомобилите а не само чевермета и пиене ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо срещата да има нещо общо с автомобилите а не само чевермета и пиене ;)

;) Че на последната национална бяхме толкова разделени,че все едно не бяхме от един клуб...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми допада идеята за хотела на "Марица Изток", лично аз живея в сърцето на комплекса и разстоянието до самия хотел не ми е проблем, разбира се където и да е събора, ако съм си в България ще присъствам. А по горе един колега беше споменал да се направи нещо като анкета с най-предпочитаните места и да се гласува за мястото, после да се уточни и датата и така. Време е за действие колеги, че както е януари месец така ще дойде и лятото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен хотела ми харесва

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз за първи път ще идвам на национална среща, но щом условието с пистата не се прие ;) може пък ние да си организираме нещо интереснокакто казаха драгича и едикойси да има нещо общо с автомобилитепримерно да съберем всичките хондели и всеки да покаже какво е правил по колата, какво е сменял, ква музика е сложил, кви пружини/колектори/гърнета и т.н. ;) по принцип така ли правите.. че не съм запознат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по принцип така ли правите.. че не съм запознат

За да добиеш бегла представа следи темата за Шипково - така се прави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...