Jump to content
varnahack

Японска среща във Варна

Recommended Posts

ПЪРВА МЕЖДУФОРУМНА СРЕЩА НА ЯПОНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ- гр.Варна25.01.2009 13.00 часа на паркинга на МЕТРОПоздрави!! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,браво!много е добра идеята!ако не забравя,ще се пусна и аз от кайсито към метро(че ми е много далечко... :) :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААре успехи и дано се сберем :P всеки да си носи красавиците :P въздушните филтри , интеркуулерите .. по една автомивка преди това на ОМВ - 3 пъти шампоан с 2 изплаквания и сички да сте ЛЕКО напудрени :P въоръжени до зъби ! :P Очаквам да видя МНооооо НИНДЖИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак има изненади не е лошо да имаме и резервен вариянт да речем ако се наложи да се изнесем долу край плажовете, сега мисля че няма да има заети места , какво мислите :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от Добрич приемат ли се ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея момчета:Dи аз ще си домъкна малката нинджа на 25ти :D Honda RuLzZzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от Добрич приемат ли се ? :D

От цяла България се приемат :D който иска да идва. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си взема колицата че сега почива в гаража в ямбол и аз ще дойда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги нека да имаме мобилна връзка между клубовете за деня на срещата, нека най-сигурния за присъствието си от Хонда ми се обади на 0887447159 -(Наско) за всеки случай :lol: :lol: Skype -jingi69

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носете си камери.... че след края на рещата може да се пренесем на магисталата да повдигнем и адреналина.....:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андрей дай снимки от сбирката.Стана ли щоуто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета разбрах че митсубиши-клубът ще се събират в 14:00 на 25.01.09 на паркинга на практикер да се съберем и ние там с тях и после заедно всички поемаме щафетата и към метро :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета разбрах че митсубиши-клубът ще се събират в 14:00 на 25.01.09 на паркинга на практикер да се съберем и ние там с тях и после заедно всички поемаме щафетата и към метро :angry:

Пич ако питаш мене ще се пренатрупа от автомобили на практикер.. за това нека да е на ОМВ на околовръса и от там да палим !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Идеята за ОМВ ми допада и на мен и после да се изсипем заедно на Метро :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой в Метро предупреден ли е че в неделя ще се изсипят 200 коли и ще завземат паркинга им.Може да се получи неприятна изненада!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм присъствал на такава среща и не познавам никого,но мисля,че щее супер-успех.Ако имам възможност може и да дойда да се запознаем.Съгласен съм с Dragi4.Все пак паркинга е частен и може да има проблеми при толкова много коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Алтернативата според мен е паркинга на Почивка но едва ли ще побере 200+ автомобила :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой в Метро предупреден ли е че в неделя ще се изсипят 200 коли и ще завземат паркинга им.Може да се получи неприятна изненада!

Ако се пулучи изнената.... Аксаково е близко ти ще ни побереш.... ще дойдем да почерпиш по-кафе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа, в Nissan форума се провежда анкета и за сега убедително води идеята за събиране на паркинга на Терапията!Според мен там е едно добро място, имайки се в предвид, че почти няма никакви коли на паркинга. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като вече има уговорено място което е метро защо нисан ще се цепи от колектива както във всяка българска работа? Нека да се събират където искат и после да заповядат на уговореното вече място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

На паркинга на терапията е "толкова удобно и широко" просто нямам думи и аз, тъкмо може да се засечем с гоУфчетата.Ако е анкета то е най добре да е помежду всички форуми което е почти невъзможно.И като гледам с тази организация май ще се получи по една извънредна среща на всички японски клубове така както всеки форум си уговаря собствено място.Ако се засечем някъде може и да се получи нещо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги вече последно според анкетите се реши. Срещата ще бъде на паркинг-Метро Варна 25.01.2009 от 15:00http://forum.mazdabg.com/user_pics/Varna.JPGНай-добре сваляте тази снимка давате zoom и си проличава маршрута ,който е следният: Ако на Метро има проблем ,минаваме през терапията и после плажовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-ненормалното нещо което съм чувал,и ще ми се случи през живота.Нямам думи,дори и не мога да си го представя.Ще бъде невероятно,нямам търпение.Понеже съм на работа събота и неделя,ще направя така,че поне,в неделя да почивам и да дойда да видя с очите си това невероятно нещо.Града ще бръмне от толкова много японки ;).Май ще ни трябва кордон от полиция на всеки клуб ;).Последно остана на 25.01.2009г. 15:00ч. на Метро ?!П.С.Ние Хонда феновете,искате ли да се саберем на ОМВ-околовръстното малко по рано,и след това всички към метро,ще бъде най-удачно.Чакам коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Това вече е предложено колега ама няма много отзиви явно на седмичната ще се зарибяваме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,аз все пак ще следя,и в сряда,ще се доразберем :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Ако ще се ходи на Магистралата след това да си оставя моя Френски Самурай там :thumbs1: Защотото така или иначе ще идвам със told0 и неговата нинджа :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно организацията на паркинг-а на метро... може да погледнем по този на4ин на нещата... НЕДЕЛЯ Е .... Хората щъкат с 4анти коли4ки кошници и кво ли не... тва означава ЛУДНИЦА>..... от което следва да споделя и нещо друго... трябва със сигурност да има по няколко представителя на клубовете който да са се строили на паркинга и да отцепват движението за ПОТРЕБИТЕЛСКИТЕ автомобили за да не се полу4и ааааааа мойта хонда е ееееееееееееййййййййй там от ляво в края близо до изхода на.. Имайки предвид че паркингът е на МЕТРО магазина... трябва да се говори с шефа на сиурноста и управителя на МЕТРО Препоръчително е да се явят няколко представителя на клубовете на една срещичка с секюрититу да се реши на място кво ще бъде мероприятието да се определи районът който ще се отцепи за мероприятието ... Знам 4е форумът на БМВ са го правили не един път... за това мислете и действайте ...Тва е моето компетентно мнение относно сигурноста .... Приятно ми е Деян Димитров специалност спец : Управление на фирмената сигурност ;) но знайте че единствено тези 2-ма 4овека могат да решат дали да се проведе мероприятието на техния ПАРКИНГ :lol: ВРЕМЕ НЕ ОСТАНА .... Трябва да се получи разрешение от МЕТРО София... управителят на Метро Варна го няма в момента ... КОЙТО Е ЗАИНТЕРЕСОВАН от преговорите... Днеска трябва да стане всичко за да се пусне запитаване до софия и там да решат дали това трябва да стане точно на техния паркинг ... и така ПРИКАНВАМ По 1 ПРЕДСТАВИТЕЛ ОТ ВСИЧКИ КЛУБОВЕ НА СРЕЩА ДНЕСКА !Телефон за връзка с мен 0896655068 ДеянМоля разпространете информацията в форуми-те и на другите участници !о4аквам включване от ваша странаПриятен ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Дам колега тва е най сериозното мнение което прочетох до тук.Евала че се нагърбваш с тази задача. :lol: Дано и от другите форуми да има толкова сериозни хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е хубаво ,което си написал,но е доста късно вече... :) Като ни изгонят ,изгонят... Има резервни варианти ;) Бях пуснал анкета във всички форуми само тук неуспях(3-4 пъти пробвах по различно време) и постоянно ми даваше грешка,както и да е това не е важно. Аз немисля,че нещо лошо правим като се събираме на Метро. Като ни изгонят ще се преместим.... Винаги ще има недоволни това се знае ;) Аз и ощя няколко колеги от другите форуми пишем навсякъде и просто няма как да постигнем консенсус със всички. Идеята на това събиране беше да се съберем варненските клубове да се запознаем(аз с доста хора от тук се познавам) и ако излезе нещо хубаво занапред да направим 1 национална,но както си му е реда ;) А който е по-отдалеч и желае да присъства да заповяда ;) Това е общо взето.. ;) Клубовете са 6 на брой слагам по средно 15 коли от клуб=90 автомобила +- ;) Да дойде неделя да се съберем на Метро пък после ще му мислим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението не е лошо даже е супер и вав наща фирма сме само Хондаджи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре пичове... виждам пекани сте ... нема спор... минаваме към план "Б"Някакви предложения стотина автомобила къде могат да се изсипят при евентуална лоша организация...!?15 автомобила са на седми4ната на хонда мисля...която е утре !Приканвам да се разиска тая тема на седми4ната има време до неделя да се разбереме кво що...или ако може да се разиска тази тема и в другите клубове и да се свика ИЗВЪНРЕДНА седмична :angry: хихихихихиих малеееееее имам чувството 4е се намирам в кризистния ЩАБ на РБ България :angry:))))))))))))

Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там, агитката от Добрич ще е яка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Метро,ако ни изгонят изгонят,няма време за други вариянти,малко така без организация ама....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

последно каде ще е срещата;)

Поразгледай темата преди да задаваш въпроси колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тел за контакти на шефа по сигурността 0887437599 ; 052588144 Благой Златковуспех .. хондата ми е в бокса от днес...

Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дойде ни наум да направим и някаква благотворителност :huh: Така и така ще се съберем на Метро да съберем по някаква символична сума ,да купим нещо от Метро примерно портокали и шоколади и да ги дарим на дома до кметсво Приморско. Който има хубава камера да я грабва и да снима. :wink: Надявам се да не отнеса някакви критики :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...