Jump to content
DJ Eps

ОТКРАДНАХА МИ КОЛАТА !

Recommended Posts

Колеги, много бих се радвал, ако някой забележи моята кола да свирка на 166 или 0886746900 - Иван Харалампиев. Имах Civic Sedan 1.5 90hp 93г. Цвета е бордо. За лош късмет,онзи ден ми я удариха на паркинг и ми счупиха преден ляв фар,а днес я откраднаха :) Колата е без аларма и без каско. Има си оригиналното крило отзад на капака и разбира се лепенка под десния стоп - Honda Fan Club. Джантите са железарки, а окачването е "изпуснало" и колата е яко клекнала. Има и теглич. Най-важното щях да забравя - СА 1364 МВ - това е регистрацията. Цялата лява страна е надрана със шкурка. На 16.12.2008 я оставих зад блок 37 в Банишора. В 10:30 отидох да си я взема и нея я нямаше. Хиляди благодарности предварително на всички отзовали се на поредния зов за помош. Ще помоля модераторите да я качат горе тази тема, ако е възможно.P.S. Съжалявам, че не качих снимки,но все още не знам как........иначе няма шега и измама - откраднаха ми я:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще гледам за твоята колица, ако я забележа някъде из София веднага ще ти звънна на теб, защото от полицията файда няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега попълни си профила и кажи от кой град си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас направо май става модерно да крадат хонди :) иначе имаш очи в Елин Пелин и околията и в София също щъкам бая така, че ще гледам и тук дано имаш късмет колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да се плаша вече с тез кражби, мойто седанче е същото, дано я намериш колега.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, зяпам колкото мога. Дано се намери по скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече станаха 2 :) Какво става в тая държава бе хора?!?!??! Ще гледам във Варна ако е тук ще ти звънна веднага.УСПЕХ ! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш и очи от Казанлък ако се забележи някъде ще звънкаме .Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя си е*ало майката вече..... на 10.11.2008 откаднаха мойта и много добре знам как се чувстваш в момента...!!! Не знам какво да ти кажа да те утешавам ли или ...... не змам..... дано поне твоята да се намери, аз моята вече я прежалих! Ще помагаме с каквото можем, ние ще сме твоите очи на пътя в цяла България!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях останал с впечатление, че в България вече не се крадат толкова коли.И щом на колегата са дигнали колата, какво да кажа аз.Остава единственото успокоение, че такива като моята сигурно има 5 в България :) Което също не е кой знае какво успокоение. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,живея в Банишора и имам същия седан,ако чуя нещо наоколо,ще звънкам.Сори за колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече незнам какво става в тази държава-коли се крадат,обири се правят,побоища навсякаде....абе нямам думи.Колега имаш едни очи и от мен в Софийски регион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужассс !!! Незнам просто нямам думи ... Държава и полиция и чудо ... Имаш още едни очи във Варна !!! Всички ще помагаме ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз се плаша.Докато си мислех, че това не са скъпи коли и не са крадят....вече незнам! :) Колега аз ще гледам днес във Варна, а утре си отивам в Плевен и ще се оглеждам там. Дано съм от полза! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка им стара п.далите нещо почнаха да прекаляват :) .Колега и аз ще се оглеждам в Пловдив .

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам братле за колата но ако искаш фарли снимки на меила да ги кача husd@abv.bg да има няква представа поне за колата :) дано се намери че еб... ма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега надявам се да ти намерят колата но да знаеш че без застраховка и жигула да е ще я гепат за да си направиш другия път ,дано имаш късмет и да се намери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, искрено ти съчувствам. Не знам какво да кажа. Аз живея близо до Банишора и мога поне да ти гарантирам че ако я видя накъде - ще сигнализирам веднага. Но това да нямаш КАСКО е голяма грешка. Аз си държа колата на паркинг, плащам и КАСКО и винаги когато съм навън с приятели - оставям колата на платен паркинг. Всички ми се смеят и ми се чудят, но как мислиш ти....сега?!... Защо го правя? Това е то - в държавата ни няма закони и правосъдие..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стана тука бе, още една кражба...абе да ме се...а на държавата в която живеем , днес някой добър човечец ми е надрал колата от шофйорската страна почти от край докрай . да мрът в мъки всичките ... ттпа селска държава...колега качи си снимки на колата и си попълни профила като хората а аз ще се оглеждам в пловдив, само трябва да знам ко да гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м.....ка и боклуци писна ми вече о тая мизерия и простотия заради некви Вчерашни лайнета сега ти ще ходиш пеш и ще гледаш като ударен от дъска по улиците за да си забележиш колата някъде и ще поцкачаш при всяка подобна кола е това кат си го представя и ми иде да отида да се испикая на главите на всички политици и говняри които управляват тази шибана държава обичам я но тези олигофрени ме карат да я мразя и да се отвращавам с всеки изминал ден . Изжинявам се за грубия тон но не мога да издаржам и аз си имам нерви а тия лиолиовци се опитват да ми ги скъсат . И наистина ти сачувствам приятелю защото от един месец не смея даси оставя колата пред нас защото ми счупиха огледалото и ми истръгнаха лайсните . ДАНО Я НАМЕРИш наистина от сърце ти го пожелавам УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря Ви за подкрепата и съдействието:santa: На колегата МанияК вече знам какво му е и не го пожелавам дори на членовете на ЗИЛ Клуб България. Имам проблеми с компа поради което не успявам да си кача снимките и да си оправя профила,но в момента да не ми е до това (надявам се да ме разберете). Иначе става въпрос за град София.Специални благодарности на MissCaprice на която съм пратил снимките и ще ги качи за да видите моята кола. А май вече не е моя......Прекланям глава пред всички вас, готови да помогнат на човек в беда !Благодаря Ви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е колата :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Стискам палци да се намери :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече на нищо не прилича, как искам да хвана в крачка някой такъв нещастник. Ама как да стане... Дано имаш късмет да я откриеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скапана работа закакво им е притрябвала тая кола нито е някво високо ниво на обурудване нито има нещо по силовата част да е толкова ценно некадърници. Неискам да обидя клегата но тва си е кола да си се придвижва и да му върши някъква работа не е хвърлял пари да я тъкми нито има нещо голямоп под капака, а и на всичкото отгоре със счупен фар... Ка...ли !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението на проблема с кражбите е скъпо :santa:(( 1000 лв на година и 1000 лв монтаж на апарутарата ... Става дума за един прост GPS ;) но понеже сме в България и всичко е мизерия ще ни крадът колите ... А пък хвана ли някои да прави нещо по возилото ми ще го убия на място ... надраха ми я от краи до краи надраха ми предния капак с нещо ( надписаха си го ) .... Просто незнам ... в София камери нещо няма ли да я засекат ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?! Какво става тука да му се не види, тия коли се расфасоват и хайде на части по моргите и после ние ги купуваме.Колко колеги изгарят постоянно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е че сивиците изведнъж станаха много разпространена кола, и понеже хонда не се чупи туко така за да е за части чак (освен ако не се натресеш някаде) и понеже предлагането е по-малко от търсенето и това е лесния начин да гепат на някой колата и да я разфасоват набързо отколкото като почтенни търговци да внасят...добре дошли в Българиа, кофти народ сме, озлобени без самосъзнание, кой нормален европеец ще ти надере цялата кола, само за да ти е гадно...трябва да си нае..ал жена му за да стигне до такава крайна мярка :):) нашта логика е на мен да ми е добре ама и на вуте да му е зле, и сега какво като мене с надраните коли или те е яд да я гледаш и си я караш така или фърляш пари да я оправяш, за момчетата на които им крадат колите да не говоря, с мъка заделяш парички да си купиш кола, или я заобичваш силно понеже ти е вярна и накрая хоп, някой ти се изсе..е на труда. Съжелявам за офф-а но бг простотията ме задушава вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съжалявам!!!;) ;) имам абсолютно съшия седан и ако ми се случи на мен . .. . Дано се намери и от мен имаш още 2 -очи в Пловдив!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да им изсъхнат скапаните ръце с които са ти я откраднали но май тая смотана година най са набелязали Хондитеот 3 години тая година какво ли не ми я правиха и мойта та се принудих и я застраховах Съжалявам за загубата ще се оглеждам и в Красно село па дано я намерим поне твойта :P:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета ще се оглеждам в аспарухово за черното сивиче от Варна аз го бях видял самоче 2 седмици преди да го откраднат и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал, че последните месеци има бум на престъпността. а полицията стои и си чеше оная работа.

Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал, че последните месеци има бум на престъпността. а полицията стои и си чеше оная работа.

Колега не е вярно :) не си чешат оная работа ... Пушат цигарки и пият минерална водичка по градинките ... И както се пее в една песничка ... "Цял живот със фуражка да ходиш ... да те сочат навсякъде с пръст... "Гаден Ушев" да те наричат,да си правят с тебе та*ак"АМииии заслужават си да ги плюят !!! Няма закони или ако има никой не следи за опазването им

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дееей*а мама им,аз с мойта изкарах късмет,само за 600лв музика ми взеха и добре че нямах акумулатор та не са могли да е запалятв софия и като си хода до пловдив имаш очи човек!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още 2 ЗОРКИ ОЧИ ЯСТРЕБОВИ от мене!!! До сега са ми крали две коли и двете съвсем сам си ги намерих - първата още на другия ден, а втората на десетия ден (както ми предсказа една врачка - гледаше на кафе бабата, ама на мен не ми си верваше хич тогава). Ще се оглеждам из Пловдив, а на тебе пожелавам същия късмет......и много бой на шофьора ако го сгащиш като мене в колата :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш очи вече и в пазарджик и ако ги намериш мисля да ги счупим от бои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам сериозно да се притеснявам за моята баба хонда, дали няма да е следващата. Ще се оглеждам из станимака, дано се намери колата. И на мен ми строшиха част от лявото огледало, дали е умишлено или случаино идея си нямам.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич имаш и още две очи в пловдив!Вече станаха две какво става в тая шибана държавица. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става ли, ние сме една загинала проста нация, с прости закони и прости оправляващи, вече взе да ми идва догуша, то на човек колкото да му се иска да си остане в държавата тя само го рита по кокалчета и насила му вика махай се...в последно време съм събрал много нерви и фана ли някой от крадците в откраднатите 2 коли не гарантирам после дали ще има здрави кости по него...по биология сме учили, че човек може да издържи на болка дори да има до 20 счупени кости...трябва да се пробва ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...