Jump to content
MaX PoweR

Има ли от Благоевград?

Recommended Posts

Айде колеги аз съм навитак ама да сме пак само двамата с колегата eniqma ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ще има ли сбирка днес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да се организираме всички от нашия край.Не като миналия път 2-3 Хонди.Eniqma ти имаш ли път на блг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D пичове,от много ръчка счупих нещо по съединителя.вие сега пък ще вземете наистина да се съберете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако измислите нещо и аз искам да доида,ако може :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да се направи едно преброяване на членовете от окръга и ако може да се съберем на по кафе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колегии...казвайте кога и каде? :angry:

Ами хубаво ще е да е скоро и да е сигорно,че ще има колеги,да не бия 100км път еи така си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе колеги гледам бая Hondeta по Блг...Кажете кога да се саберем :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

някои записали се за националната -може да тръгнем заедно :)

Редактирано от enigma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоевграаад :) явно има малко хора от града но все пак ми писаха хора и съм благодарен ;)

Редактирано от G.Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)Виждам, че отдавна не е писано в тази тема, но аз също съм от Благоевград и ужасно много ми се иска да се съберем любителите и притежателите на тази прекрасна марка :) Давайте да вдигнем темата и да направим една среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ един за среща и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще е доста трудно да се съберем. Тази тема сигурно вече не се следи много ... Дано да успеем все пак някой слънчев ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така... Ще измислим нещо някога :) А и явно не всеки е регистриран във форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден бях по блг....иии видях поне 2-3 сивика 5-та генерация който не бяха от най-запазените екземпляри :( Аз мисля вторник да ходя на диско......та ако искат някой момчета да се видим.някфа среща да чукнем...телефон да разменим можем да сме си полезни....аз съм от Сандански пишете ако има некфи желаещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз уча в Благоевград и карам голф, но като фен на японските автомобили и аз съм навит... определите ли среща ще се постарая да присъствам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YES! Има пробуждане в тази темичка. Днес видях една пета ген. хеч с благоевградска регистрация, зелена на цвят със спортно гърне и златисти или оранжеви джанти. Не можах да видя, защото бях малко далеч :) Хареса ми много колата... Давайте да се събираме и да се преброим :)))) Весели празници на всички от мен! :) peace (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YES! Има пробуждане в тази темичка. Днес видях една пета ген. хеч с благоевградска регистрация, зелена на цвят със спортно гърне и златисти или оранжеви джанти. Не можах да видя, защото бях малко далеч :)/> Хареса ми много колата... Давайте да се събираме и да се преброим :)/>))) Весели празници на всички от мен! :)/> peace (:

Има и червен CRX от скоро,ама ще излезне по улиците отново лятото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Публикувано изображение Весела Коледа! Ако има събиране някаде, приемата ли хора от Дупница? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YES! Има пробуждане в тази темичка. Днес видях една пета ген. хеч с благоевградска регистрация, зелена на цвят със спортно гърне и златисти или оранжеви джанти. Не можах да видя, защото бях малко далеч :)/> Хареса ми много колата... Давайте да се събираме и да се преброим :)/>))) Весели празници на всички от мен! :)/> peace (:

ходих да гледам "хобит" ;) Весели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа и от мен на всички! :) Безкрайно много се радвам, че темата живна и има вероятност да се съберем. Нека пишат всички, които са съгласни да направим едно събиране и кафенце. Браво на колегата от Добринище, загледах се по твоята, защото и аз карам една пета хеч и пролетта мисля да я стягам. Затова събирам някакви впечатления :) Поздрави, Методи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупница винаги са добре дошли в Благоевград :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Колеги айде след Нова година збирка някаде на паркингите примерно на Кауфланд или Бриколаж или вие предложете каде, или няякаде дето може да си направиме няколко ластика Публикувано изображение без да пречим на никого. Знам колега със зелен дел сол от Сандански е ВТИ с черни 17ки номера е 3775 , ако е съфорумец се надяваме да дойде ако ли не ще го издиря да го поканиме и него.

 

Весели Празници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се включвам веднага. Идеята е добра. Събираме се на някой паркинг, пък после може и да отидем някъде да сгреем гумите :))) Идеята за Кауфланд е добра, защото ще е по- лесно и за хората, които не са от Благоевград. Весели Празници и от мен :)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен момчета.Весели празници на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм за новата година,чат-пат и през годината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се заформят нещата :) Давайте да измисляме дата за Кауфланд и на който не му е удобно да казва. Аз нямам претенции за час и дата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ще предупредя и хондаджийте,които нямат рег тука,че ще има среща и давайте да определим дата и да слагаме подходящи гуми и да покараме малко.Весели ПразнициПоздрави,Иво!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,давайте 5 Януари ( Събота ) 12 00 часа на паркинга на Кауфланд. Дори и да не направиме някоя гонка, ако има сняг, поне да хапнеме по някое кюфтенце ...Публикувано изображение

 

Очаквам да се организираме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам на 31.12г.преди обед да пием по кафе,в Бакардито,да се запознаем и поговорим,па има време и за организация на нещо повече,почва се с малко. Иначе ще ме изпуснете като бройка :D .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега никои никаде не споменава гонки на паркинга на Кауфланд.. Ако прочетеш няколко поста по-нагоре ще разбереш.

 

Весело изкарване утре вечер на всички!!!!!!Публикувано изображение

Гонки на Кауфланд ?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички! :) Аз съм съгласен за ''5 Януари ( Събота ) 12:00 часа на паркинга на Кауфланд''. Потвърждавам, че ще дойда тогава. (Кофтито е, че нямам зимни гуми, но много искам да присъствам, така че... Публикувано изображение Айде организирайте се повечко хора да похапнем кюфтенца Публикувано изображение

Редактирано от mvelichkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а в неделя удобно ли ще е тогава за всички :) на 6 януари :) За същия час...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...