Jump to content
niki_rr

Кои карат мотори от форума?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

И моята "кавгаджийка". :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! за сега е само един мотора в автопарка ни-ХОНДА ЦБР 125 Р4.идва ми малко ,като Ну-погоди съм на него ,така,че предстои вземане на още една хонда но поне 400-500 кубика.

И аз съм като теб, колега, но пък карането/ученето на по-малък мотор е полезно от гледна точка на това, че не придобиваш веднага отношението "аз съм господар на пътя" (характерно за карачите на пистаци), което рано или късно те подхлъзва в пряк и преносен смисъл :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @Nikolay Kozloduy, по-нагоре бях написал със какъв мотор ще съм, но това вече е без значение. !!!Събора мина, "малко" ни понамокри. Тези които са били там, знаят за какво говоря.Може и да беше мокро, но пък си изкарахме готино.Ето и малко снимки от там (надявам се хората от Козлодуй да ги намерят):http://www.facebook.com/album.php?aid=9340...mp;l=868b85ac74 Ако има желаещи от колегите притежаващи мотори, да се събираме за други мото-събори, може да си пишем в тази тема.Поздрави,Веско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам този мотор

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Перфектно градско моторче- максимална скорост 120 км,среден разход 3.5 л/100км

Става и за малко по-дълги преходи,ама не можеш да го гониш много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички стари теми като, че ли тази е най подходяща за вдигане. ;)

Ей го и моя матор. Не е Хонда ама си ми харесва. Проблема е, че взе да става бавен.

Публикувано изображение

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-3289-0-17492300-1504287673.jpgАз карам това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Hornet CB900F, предишните няма смисъл да ги описвам...

18111136_1558370294196346_437108064_o.thumb.jpg.071624142e942d6487f196f29b0bcd0c.jpg

Редактирано от dan_koloff
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG-4b1b0920e971f04de623fe86c2e8caa9-V[35896].jpg

Всички останали, които не карате Хонда - самопорицайте се! :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам да се самопорицая (Kawasaki ER-6f) :D

original_2584.png?w=800&h=600&fit=crop&s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм с крилото.Правя всичко възможно да НЕ го продам...бях му пуснал обяви,но ги махнах...

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черния звяр е моя,догодина може някоя Хонда скутер

image.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моята машинка

19884494_282684072200231_6094328203017346588_n.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

CBR600RR PC40

20170727_074910.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах ВФР 750, от миналата година съм с Ямаха Вираго 750

DSC_1286.jpg

DSC_2782.JPG

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се добавя и аз скромно към групата на двуколесните. Трябваше да реша проблема с трафика и паркирането и прютих една красавица благодарение на Борко от Несебър. Ямахата е 250 модел XCITY 2007.Сега предстои закупуването на каска и други аксесоари и естествено А категория.

IMG-3a58eefcf6804375ccd389e38c2dc8a3-V.jpg

IMAG3887.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да си призная, че изневерих на марката преди две години. Карам Yamaha T-max 530. Не можах да намеря добър Silver wing, а и  "крилото" е по-кротък и турърски мотор. В Т-макса има някаква злоба и нервност, която ме грабна.

Безаварийно и умно на пътя. С обща каска може и да блееш, но с моторЯ не е така.

Редактирано от nupi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа към групата скоро с ей този красавец. Утре ще го взимат от Англия и ми обещаха до края на другата седмица да е при мен.

GoldWing.jpg

  • Харесвам 2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ удари ни в земята! Това е с музиката, гардеробите, фотьойли и т.н. нали? Златно крило беше това или? Golden wing. Само не знам как се вдига ако го изпуснеш. Тежките трудно падат, но верно как ли се вдига това нещо като е 410 кг.

Да му се кефиш много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Tokio написа:

И аз ще се включа към групата скоро с ей този красавец. Утре ще го взимат от Англия и ми обещаха до края на другата седмица да е при мен.

GoldWing.jpg

Направо ми изтекоха лигите. Той много арен Ве Танасе (както се казваше в една реклама, пък и нали днес е Атанасов Ден).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, nupi написа:

ЕЕЕ удари ни в земята! Това е с музиката, гардеробите, фотьойли и т.н. нали? Златно крило беше това или? Golden wing. Само не знам как се вдига ако го изпуснеш. Тежките трудно падат, но верно как ли се вдига това нещо като е 410 кг.

Да му се кефиш много.

Ако трябва да бъдем точни, 362 kg го пишат в спецификацията, но пак не е малко.  Явно не трябва да падам, защото съм 72 кг и вероятно няма да мога да го изправя сам.  Старичък е (2001), но такива са ми възможностите. Поне е 1800 кубика.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, Tokio написа:

Явно не трябва да падам

То не трябва и да го местиш май... Аз съм със сходни на твоите габарити, да кажем, че тренирам и съм що годе във форма, и пак изпитвам някакъв тих ужас, когато трябва да преместя моя (а е "само" към 200кг). Мислех си за VFR, но го дават "доста тежък" - цели 240кг някъде. А тези 362кг... Дано има задна скорост и помощни колела  :D

 

Но пък както всички знаем, покупката на мотор само по себе си е взела връх над рационалността, така че да не ти пука и да си го караш със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 канално стерео хаххах. Да си го караш безпроблемно и да те радва дълго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си задна скорост, но няма помощни колела, като кола е. Е, има и триколки Goldenwing, но ако цената на моя е един кошмар, триколките струват три кошмара. Ще го карам само ако мога да го сваля от стъпенката, иначе ще си стои в гаража и ще си бибиткам с него.

  • Хаха 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора пристигна, по-голям е отколкото си мислех. Още не съм го карал, но като му махна стъпенката и трудно го задържам да не падне. Явно ще ми е проблем спирането и ниската скорост. Кормилото също ми идва много тежко когато мотора е на място. Ще бъда благодарен на съвети от колеги каращи големи мотори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз горе долу до 200 кг бутам ама нагоре не си го представям..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото това си е cruiser. Не очаквай да караш успешно в трафик и да се мушкаш между автомобилите. То как да се мушкаш, като е с широчина на ATV или половин кола. За града ще ти  е сложно със сигурност, но като го лепнеш на магистралата, кеф ти Гърция и къде ли не!

И аз с 200 кг. се оправям, но от там нагоре си е сложничко. T-max-а, който карам се оказа доста тежък, с нисък център на тежестта и реално задна и предна гума не можеш да придърпаш, а пък съм 187см и 95 кг. Където е тясно го мъча на централната стойка с някакви набирания, приплъзвания и клизми.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова купих City -то ,но пак седалката ми е висока за комфортно градско.Нещата отиват към Ребел,но нека първо задобрея..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разговарях с един голям фен на Голд Уинг, показа ми много неща, включително и как да го вдигам на централната стойка, то било много лесно, но като нямаше кой да ми каже... Научи ме, че този мотор се кара различно от останалите, управлява се повече с тяло, отколкото с кормилото. Явно имам още да се уча.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да хапваш още ,че килограмите са фактор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблем с качването на ВФР-а на степенка, но след като ми показаха чалъма стана лесно. Аз когато местя моторите винаги сядам на тях и тикам с крака, че отстрани, като застана на два пъти  аха да ги изтърва. Винаги се съобразявах с ВФР-а как да го паркирам, че после, ако трябва да местя назад си е мъка. Някои съм забелязал, че го дърпат назад, както е на пачи крак Ниското положение на седалката обаче улеснява доста и затова с чопърите е по-лесно. Аз съм 172 и 60кг. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.02.2019 г. at 0:12, Markony написа:

И да хапваш още ,че килограмите са фактор :)

Разбрах, че килограмите са фактор и то голям. Не ми е проблем големината на мотора, но килограмите му са. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко късно по темата, но все пак.......сега нямам мотор, но имах 4, като 3 от тях бяха HONDA...... Honda Dominator 650 1993g., Honda Transalp 600 1999g и Honda VF 500 1989g..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...