Jump to content
D_I_V_A_K_A

Табло на 6-та?

Recommended Posts

Колеги,изчетох сичко квото намерих за таблата на 5-та генерация,крушки,парно.. всичко! Но за 6-та не открих никва инфо,как се сваля таблото? Как се сваля конзолата на парното? Имам цифра изгорели крушки,опитах да намеря инфо поне за крушките да знам какви да купя преди да разглабям и това го няма !!! Мернах някъде за съпротивленията на врътката за парното,но загубих темата и така и не я открих повече,та и за тва ако каже някой ше е най-добре !!! Не че няма да го разкостя и без инфо,но малко ме е страх.. след като един куплунг го свалях 5 минути,и едва не го изкъртих.. докато не схванах странния японски начин за сваляне на куплунг,признавам за пръв път имам японска кола,и ми беше адски смешно колко време се борих с куплунга. Та затова не смея много да ровичкам без да знам,защото се пак е непозната за мен материя. Благодаря предварително,ако някой колега помогне и даде малко яснота над въпросите ми !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разръчкай тук, да видиш дали ще ти свърши работа: http://pdftown.com/Pdf-eBook/Honda.html?from=25

Колега благодаря, но тия пдф менуъли за сега не ми вършат работа !!! Компа се е сбъгясал и нищо неще да отваря. Иначе и във форума има един менюъл дет исках да разгледам и не става.. П.С. Успях да открия темата за съпротивленията на парното. Много е подробна,евала Ви! !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разръчкай тук, да видиш дали ще ти свърши работа: http://pdftown.com/Pdf-eBook/Honda.html?from=25

Колега благодаря, но тия пдф менуъли за сега не ми вършат работа :thumbs1: Компа се е сбъгясал и нищо неще да отваря. Иначе и във форума има един менюъл дет исках да разгледам и не става.. П.С. Успях да открия темата за съпротивленията на парното. Много е подробна,евала Ви! :thumbs1:
Здравeйте колеги, преди около месец сменях крушки на панела за парното, часовника (та той светел дори през деня), и на резервата на горивото. Мога да дам малко обяанения и дано да ти свършат работа. Дърпаш ръчната, отвиваш 2 болта под тапа намираща се под дръжката на ръчната спирачка, местиш предните седалки напред и от всяка страна на подлакатника има по една видия - отвивай и махни подлакатника. Вкл 4 скорост, извади пепелника и развии двете видии (като се нажедеш в дупката на пепелника отгоре). До десния крак на шофйора има една видия - развии я, огледално има още една до левия крак на помощник шофйора. Извади копчетата на аварийните светлини и за подгряванв на задното стъкло. Във всяка дупка има по една видия. Мисля че се налагаше да се вади касетофона/СиДито (пробвай ако не позволява да се издърпа целия панел - вади), ако си го издърпал ще видиш видиите с които е захванат панела за управление на парното (2 или 4 на брой бяха). Панела позволява да се издарпа напред колкото да надникнеш зад него и да си вкараш показалеца и средния пръст. Крушките са 2 - по 1 между всяка от 3-те врътки в долния край (черна осмоъгълна пластмаса). Като купуваш иди с изгорелите в магазина, че ако сменяш и други по километража да речем само за твоята кола са 2 различни модела. Дано да съм бил полезен. Ако не се справиш викай на помощ.Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=22405дано ти е полезно.Таблото се сваля елементарно. на черната пластмаса има 2 рапидки горе. отвиваш ги и дърпаш от долната страна е на 2 щипки. после отвиваш 4те винта които държат самото табло и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.clubcivic.com/board/showthread.php?t=59115Тук всичко е обяснено, включително със снимков материал. В същия форум на няколко места говореха за "реостат" (dimmer switch), с който се регулира силата на задното осветление. Споделям го защото аз не съм виждал такъв на моята! Или греша? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.хонда маниаци ;) Моето вапросче е кои лампички точно трябва да сваля за киометража?Защото ми свети само до 120.А от дадената снимкова информация са показани само лаппичките на (ръчната спирачка,маслото,акумолатора,багажник,гори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...