Jump to content
ceco_accord

Нова надежда от Н

Recommended Posts

Много ме впечатли тая концепция, дълбоко фантастична, но все пак "някой ден" реалност - въпрос на време. Представяте ли си "домашният си любимец" на колела - не технологичноконструиран от машинни инженери, а заченат в инкубатор с генотипна маркова идентичност :D Може да изглежда като идея на "болен мозък" но има огромен планетарноздравословен потенциал (стига да не се злоупотребява) Те тук вече нема чип тунинг, а направо импланти и искуствен интелект (няма превишена скорост, отнето предимство и т.н.) А за криви джанти, охлузени брони и др. охлузвания не в сервиза а при :D Сама по себе си стилистиката на ин и екстериора също е вдъхновяваща - доста по-сродна за човека - нещо като CARSAPIENS http://www.cardesign.ru/articles/projects/2008/12/02/2688/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D тия братче тотално изпляскаха ;):D интересно ми е за колко ли ще ги прави 0-100 и колко бързо може да бяга хахаха аз ще си я поръ чам да ми я отгледат с ДНК на жълтата раса (((с малка п*шка ))) :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде рано е според мен все още за подобно нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много им се радвам на такива иноватори. Браво!Ама MIYAMOTO е прав - много време ще мине, докато стане възможна направата на такъв автомобил. В днешно време технологиите имат доста скоростно развитие, но поне още 20-30 г. ще гледаме на това като научна фантастика. А като видях снимката на портала от Stargate Atlantis... помислих си дали наистина не сме пратили чиляци в Пегас и за проекта исползват технологията на "праизраците" :PРуския ми е доста западнал, ама разбирам че тук става дума за структура от кости. А за костите се изисква специално внимание - те могат да бъдат доста крехки, ако не се "самоизграждат". Знам, че когато има натоварване в/у костната структура в тях се получава нещо като микро-пукнатини, които организма ни "самолекува" и така костта става по-плътна и съответно по-здрава и по-дебела. Някои професионално компетентен да ме поправи ако знанията ми са грешни! Та в този ред на мисли представяте ли си да си познаваме истинския километраж на колите по дебелината на коляновия вал :PА и аз съм твърдо против, ако airbag-а ми ще е пикочен мехур например :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...