Jump to content
tols

Само за кулинари!

Recommended Posts

Понеже доста хора ми се зарадваха на сътворението и за това реших да го покажа на повече фенове :rolleyes:

Добър аперит :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ще използваме тази тема за кулинарни творения с логото на Хонда!!!

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо , как може такова нещо ??? :lol: "Бон апети" ще ми вика :o И аз кво ? Монитора ли да захапя?????? :P Чух че за 8 лева ще ми я докараш до унас (ама искам с ХОНДА) ;) ;) ;):P :P :P :P ;):rolleyes:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха... трябва да си доста бърз, за да се докопаш до тая пица! Евала за ентусиазма, бая редене е паднало :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ми я докараш до унас (ама искам с ХОНДА) ;):P:P:P:P:P:P:lol::o:P;)

Вече съм взел, Хонда сивик за разноса ;) като и сложа логото на пицарията, ще пусна снимки в наща тема да я видите ;)  и от другя понеделник.... който си порача пица от Ла Скалла ще му бъде доставена с Хондавелка ;)

бая редене е паднало ;);)

Само 15 мин. :P  п.с: Пицарията се намира във Велико Търново :rolleyes:   Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира пицарията :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия път с няколко такива на Бургаската среща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след малко мисля да пътувам за Търново, че не съм ял от 3 дена :mellow: Браво Цецо, страхотна пица си направил :rolleyes: Остава само като се видим да я опитаме...стига да не ти се свиди :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да я опитаме...стига да не ти се свиди :P

:rolleyes: Аз още си чакам една най-обикновена пица от 1 година. Какво да приказваме за такава ? :P :P :P :P :P :Pп.п. Темата трябва да е за "гладници", а не за "кулинари" :mellow: Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Само 15 мин. :P п.с: Пицарията се намира във Велико Търново :mellow:

Хаха,Цецо за 15 мин. ще можеш ли до мене да хвърлиш?Страшна е пицата :rolleyes: :pizzarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво друго мога да кажа освен ЕВАЛА Цецко. Най-големиия Хонда ен който познавам :rolleyes::mellow::P Сега си вдигна рейтинга на пицарията доста. Остава само да я пуснеш Хонда пицата на промоция и ще събереш за още един Сивик :P :P :Pп.п. Думичката е кулинар :P

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тфа зелено-черното с което е написано Хонда не ми е ясно какво е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тфа зелено-черното с което е написано Хонда не ми е ясно какво е :rolleyes:

Това са нарязани маслини и по средата зелено грахче  :P п.с: Не си мислете, че това са бонбонки сен-сен  :P

п.п. Думичката е кулинар :P

На мен идеята ми беше за коли.... нар :P  все пак сме маняци на коли и за това така :P ха ха ха! :P:mellow: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, отлична идея, скоро може и различни модели на марката да се пръкнат, като има фантазия човек!Аз лично следващия път като съв в Търново ще се възползвам да видя в тая пицария и другите пици как са....... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-миналата седмица ходих към Търново и дори ти видях Del Sol-а в центъра. Иначе ям редовно там пица в Къщата на глада, ама следващия път ще те открия да ми сготвиш такава :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-миналата седмица ходих към Търново и дори ти видях Del Sol-а в центъра. Иначе ям редовно там пица в Къщата на глада, ама следващия път ще те открия да ми сготвиш такава :)

Добре сте дошли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Боби. Ни Търновци ще си хапнем по една пица Хонда, пък ви в София си ходете на Викторията и завиждайте :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: е няма такъв шантав форум ...само психопати ...готино хрумване колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси щуротията, евала, наистина се изкефих ама от душа, хаха :offtopic: браво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeeeee много яка пица минавам ли през Търново задължително ще ти се обадя :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре де дайте някакъв адрес да знаем къде да ходим като идваме в Търново! А като дойда ще си поръчам ..... и само да кажете че не предлагате такава пица !

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че ви хареса пицата ;)  адрес не е нужен ;)  просто като сте във Велико Търново, питате за пицария "Ла Скалла" ;)  няма човек, който да не я знае ;)  намира се в центара на града .... добре сте дошли :offtopic:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, евала много добро изпълнение. Мене малко ме е срам, ама ще покажа 2 импресио-импровизации в същия стил:

 

Хонда торта (мръсниците не изчакаха дори да я снимаме, та е малко нахапана, ама беше много вкусна та ... ;) )

 

Публикувано изображение

 

 

Хонда скара:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха! ;)  браво колега ;)  заформя се доста добра кулинарна тема с логото на хонда ;) п.с: Ако има още такива кулинарни чудеса,нека се покажат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли в пицата да няма грам месо - засрами се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли в пицата да няма грам месо - засрами се :P

Иххх......! :P  сега с месо ли ще ме карате да правия :P  тази е за веретатианци :D  ще направя и месна,но нека първо се порадваме на тази :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,много се накефих,голям смях падна,толкова апетитно изглеждат,че да огладнее човек.Чакам и нови предложения в тази колинарна тема,ако има талантливи да заповядат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги..... :P  взе да става много интересно.... :P  

Реших да спретна и една редена салатка с доматки и краставици ..... искам да обърните внимание на кашкавалчето :P  емблемка Хонда от кашкавалче :P  също така и на детайлите :D  маслинката върхо сиренцето :P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам като дойда в пицарията тези работи да ги има в менюто !!!:D:P :PИ за хондомани на по - ниски цени :P:P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей опасен бре. То се е видяло, че пак няма да почерпиш, но поне изглежда добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да спретна и една редена салатка с доматки и краставици ..... искам да обърните внимание на кашкавалчето :D  емблемка Хонда от кашкавалче :P  също така и на детайлите :P  маслинката върхо сиренцето :P

Ей, напълнихте ми душата с тия импровизации :P Колега, тая салатка с малкия или големия витек е? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, аз защо не съм ял от тези ястия? Няма ли да наминете някой път с няколко от тея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то много хубаво ама ние само се облизваме ве Цецееее...........нещо разноси тва онва :D:D:rolleyes: Прекрасна идея тва за пицата и салатката кърти яко........успех и много клиенти! :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле много яко лигите ми потекоха фен си Цецо фен си :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее! Братле ;) чакаш да си тръгна и тогава правиш такива вкусутий, че да си ги ядеш сам :);) Много яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...