Jump to content
ikurtev

Как така подаряват Хонда?!?

Recommended Posts

Доколкото знам, дилърите на Хонда не могат да позволяват да се печелят коли Хонда в каквито и да е игри и томболи...то и затова анонса е "чисто нов японски автомобил", ех тез от бултрако... можеше на друга марка да станат дилъри късмет :tooth: мен не ме кефи, че се дават така Хонди било то и Джаз... трябва да си фен, за да имаш Хонда, а не някой на който не му пука в какво се вози, да си получи ей така Хонда... може ама форд, опел и тн... който иска Хонда си я купува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз лично БаЙ БрАдЪрЪ не го гледам но си мисля че става въпрос за мицубиши лансър......... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък вече се возих на първата Хонда която спечелиха в бай брадъра. човека, който я спечели ми е колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колега я раздуй как и ние да спечелим кола :) Много тъпо да говорите отрицателно , че се рекламира Хонда и т.н. , това , което липсваше на Хонда като име в България беше престиж-а , рекламата , пиар-а !!! Не се ли досетихте , че по този начин тези НЕфенове на Хонда като се качат в Джазз-ката и останат изумени от автомобила ще раздуват яко на други и ще ги зарибяват ? Или вие ревнувате , че всеки ще почне да кара Хонда :) не мога нещо да схвана , или просто ви е яд , че те ще карат нова Хонда , а вие стара ;) Стига колеги с тоя негативизъм , гледайте малко по-позитивно на нещата , знайте , че винаги може да е и по-зле !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си позволяват да раздават Джазове заради факта, че новият модел вече излезе, старите бройки да ги разкарат просто... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Хонда създава чувство за гордост у притежателя и

Фуджисава много бързо разбира това. От край време

търговската и рекламната политика на марката е вярна на

тази концепция. Вие никога няма да видите реклама на

Хонда, където се продава евтино една машина. Също както

в телевизионните игри като "The Wheel Of Fortune" и никога

Хонда няма да предостави машина за рекламна лотария.

Четиридесет години по-късно пак не може да се спечели

Хонда като се отговаря на 2 - 3 тъпи въпроса на

телевизионна игра. Тя трябва да бъде заслужена и човек

трябва да може да си я позволи.

...

Цитат от книгата "г-н Хонда".

Но в днешните времена на кой ли му пука за неща като традиция,принципи,гордост...

Думички лишени от смисъл...

Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колега я раздуй как и ние да спечелим кола ;) Много тъпо да говорите отрицателно , че се рекламира Хонда и т.н. , това , което липсваше на Хонда като име в България беше престиж-а , рекламата , пиар-а !!! Не се ли досетихте , че по този начин тези НЕфенове на Хонда като се качат в Джазз-ката и останат изумени от автомобила ще раздуват яко на други и ще ги зарибяват ? Или вие ревнувате , че всеки ще почне да кара Хонда ;) не мога нещо да схвана , или просто ви е яд , че те ще карат нова Хонда , а вие стара :worthy: Стига колеги с тоя негативизъм , гледайте малко по-позитивно на нещата , знайте , че винаги може да е и по-зле !!!

;) ами просто беше пратил някакъв СМС и я спечели, иначе наистина доста очарован остана от нея, а и честно казано нямаше човек във фирмата, който да не я хареса. Лошото, е че го набутаха към 2000 лева за да и сложат аларма (задължително), за да може да и направи и каско (също засължително). Понеже той я печели, а не я купува безплатното каско и бензин по случай 60 години Хонда не важат, а и нямаше червени та си избра сива.За колегата Вайсман ли или не знам как точно му е ник-а модела си е последния Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая измислена криза колеги всеки се чуди как да рекламира!Бултрако не само са предоставили колите ами и са ръснали яка сума да се рекламират по време на Биг брадър ;) Работя в тея среди макар, че в друга марка за мое съжаление и знам за каква борба и конкуренция става дума!А Сойчиро Хонда? Като става дума за пари никой не го е*е какво е казал и какви са му били принципите :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибаните пари затрупаха с лайна и последните останали принципи на последните останки от Великите Българи които сега са просто граждани на Шибаната Анархия наречена България...принципи ли?....Жална ни майка войводоооо....да живеее Биг Брадър Българский.... :lol:

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много внимание мисля , че обръщате на нещата , гледайте ги безучастно , т.е. не ви е*е за кво става въпрос , през едното влиза през другото излиза ;) Така ще запазите автентични традициите на великите българи и не затормозени главите ви ;) Това , което виждате колеги се нарича глобализация !!! и ако не живеем в държава като Северна Корея нямаме шанс да ни отмине като малка гара ;) Важно е в наши времена да си приспособим - това е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли великите българи са били без принципи! не мисля, че им е влизало през едното и излизало през другото... ей така става като на всеки не му пука, до тук я докарахме... парите не са всичко на този свят, едва ли повечето от вас ще бъдат щасливи ако имат един милион или повече... после какво става е по-интерсно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре само ми обясни , от къв зор да се затормозявам с 22-ма дето са влезнали в една къща да спечелят 300К лв ??? Ако ще ми дават % съм съгласен , но или иначе не ме интересуват какво и как ще го правят !!! Гледам продукцията с желание за отдих и изключване от ежедневието ми , не вниквам и грам в проблемите им и т.н. Мисля си , че целта на реалитито е таква , а не да показва българите какви са и такива глупости - мисля си , че е много глупаво ако някой вярва и поддържа тази теза - ако някой се вижда в лицето на някой от героите нищо лошо , ама цяла нация да се сравнява :lol: За това ви казвам да не обръщата толкова голямо внимание просто :lol: И искам да кажа , че сме на такъв хал - защото така трябва да бъде !!! преди 10 години имаше вариянт нещата да се променят с думата на народа , сега вече за мен е загубена кауза !!! просто защото бат ви Бойко или царю велики са пионки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре само ми обясни ......

Ставаше въпрос за Хонда и малоумието на Бултрако, а не за брадърските тъпотии.Това,което прави Бултрако си е нарушение на принципите на Хонда.Има и други начини за реклама.А приципите са важно нещо - все пак Соичиро Хонда е основал,ръководил(и то повече от успешно)своята компания като е спазвал 5 основни принципа.Т.е. не само той ги е спазвал,но те са били основата на цялата компания като идеология.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие нормални ли сте бе, баси за кви глупости се ядосвате. Ама кво ли ви се чудя и аз.Хонда да вземе да стане като Ферари, а? Да не може всеки който има парички да си я купи ами задължително да си член на клуба еди колко си време и след това да имаш правото и я те изберат я не. Що не се замислите малко бе хора, да не караш кола за 300 000лв. Той Слави подари Ферари вие тука коментирате, че неможело да се печели ей така Хонда и то Джаз не някакъв спортен модел нещо ала бала. Баси работата братче. Вий май няма с кво да се занимавате по цял ден а?

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

За това се съгласявам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и аз скоро защитавах тезата си след като бях прочел книгата, но вече няма да е така... само ще се излагам. НО да знаете, че в американския сайт почти нон-стоп има промоцийки и подаряване на автомобили. Традициите вече са в миналото, а и вече има таква конкуренция, че няма за къде да се мислят тия неща. За тези, които са чели книгата, ще припомня, че дори синът му - Муген си е купил сам самичък автомобила, баща му му е забранил да взима каквато и да е "подаръчна" Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...