Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Имаш подкрепата ми, и от Банско евентуално и Разлог!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш хора и в Смолян,може да разчиташ.Колата ще се намери не се притеснявай. ;) За шофара не отговаряме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолих и един приятел да пусне тема в алфа форума защото аз нямам там регистрация http://clubalfaromeo.com/forum/showthread....6123#post356123 ето и италианските фенове вече са информирани какво търсиме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш още един чифт очи в Пловдив.Дано успеем да помогнем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнал съм на крак всички СОТ-аджии в Добрич, имат снимки на колата, както и телефона ти, колега! Бедна му е фантазията на тоя пе*ал, който кара колата ако се намери тука, кво ше му се случи.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, след работа ще направя едно бавно кръгче из кварталите на Бургас. :) Ама че работа........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две очи, две уши от мен за пловдив и софия и .жална му майка на тоя.няма къде да отиде.почти всички градове виждам имаме фенове които дебнат вече.БГ е малка.ще го издирим и ;) ;) !!! !!! !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш още 2 очи от мен.Пуснах темата в старазагорския автомобилен форум така че трябва да я намерим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш подкрепа от моите "очи" в София - град и източната част на София област - гр. Елин Пелин и околните села.Успех !

Хе хе Емка пуснал съм вече октопода в Елин Пелинската част :)
Славейко, октопода се разраства. Едва ли ще я видим точно в нашия край, но надеждата умира последна. Надявам се полицията да успее в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пич много кофти случка и дано се намери колицата, аз имам трима приятели таскиджии в София, информирал съм ги за ситуацията и те също са нащрек за колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш подкрепа от моите "очи" в София - град и източната част на София област - гр. Елин Пелин и околните села.Успех !

Хе хе Емка пуснал съм вече октопода в Елин Пелинската част :)
Славейко, октопода се разраства. Едва ли ще я видим точно в нашия край, но надеждата умира последна. Надявам се полицията да успее в търсенето.
знае ли човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*аси гадната ситуация... :D Знам я добре как изглежда колата и се набива на очи лесно,дано някой да я засече ;) В софия обаче по - трудно ще е да се засече..Успех!дано ги хванат тия "затворници"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо,ако има и някой колега,който работи във някоите вериги бензиностанции,да прегледат записите от видеокамерите.Мисля че на почти всички има видеонаблюдение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има го и във форума на BMW. Ще се оглеждаме непрекъснато. Пък дано на някой му излезе късмета и ги сбара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна камерите само за глоби ли са сложени.Тъпите кукика за какво са,тези камери има ли от кой да се гледат !?!?!?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче,съжалявам за случката!Радвам се,че поне ти си жив и здрав! Дано го намерят този изрод!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в шумен вече се оглеждаме ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се оглеждам. Честно да ти кажа ми е много странно че са откраднали такава кола по такъв брутален начин. да не е сплашване нещо свързано с бизнеса ти... не са ли се обаждали за откуп. Успех колега, дано се намери колата че беше яка. И дано тия копеленца ги хванат и на место да ги оставят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо,ако има и някой колега,който работи във някоите вериги бензиностанции,да прегледат записите от видеокамерите.Мисля че на почти всички има видеонаблюдение.

Ебати абсурда,копелдака е заредил на ОМВ кв 'Чайка" ,но камери на касите е нямало :D заснет е в гръб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо,ако има и някой колега,който работи във някоите вериги бензиностанции,да прегледат записите от видеокамерите.Мисля че на почти всички има видеонаблюдение.

Ебати абсурда,копелдака е заредил на ОМВ кв 'Чайка" ,но камери на касите е нямало :D заснет е в гръб ;)
няма ли как да се доберем до видеото дори и в гръб не се знае може пък някой да го разпознае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За записа от камерата не знам как ше стане,но ще се пита утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D;) ;) Не мога да повярвам!Колега, много ми е жално и в същото време не мога да повярвам... Колата ти съм я виждал наживо и определено беше впечатляваща, но не съм очаквал в наши дни да се крадат такива коли и то по този начин. Ще помогна с каквото мога, дано наистина се намери извършителят, а и колата да е цяла и непокътната.Покрай въпросното OMV минавах няколко пъти и вчера, и днес, и онзи ден но не съм я видял в района... Започвам да разпитвам познати...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам денонощно из София и до сега не съм виждал колата ти (няма хонда която да е на пътя и да не съм загледал), но бъди сигурен че ако я видя - обръщам , започвам да карам след крадеца и се свързвам с теб по най-бързия начин. Иска ми се колата да се намери, виновникът да се накаже, и държавата поне веднъж да покаже че има някакъв закон в нея...

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много кофти и аз обикалям от време из цяла българия ,но в Пловдив имаш още едни очи .Щего намерим педа......... мамка му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в Русе дебнем,ако се появи колата ще се свържа с полиция и с теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оглеждам и в Благоевград излизам често по центъра и малките улички.Дано да се намери сладката Хонда..Вече имаш помоща и от Трабант&Вартбург клуб.Успех http://2tpower.com/forum/viewtopic.php?f=2...;p=13994#p13994

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги казахте че сте видели запис на ОМV. Имаме един съфорумец който се занимава с нещо свързано с големите вериги бензиностанции. Той мисля че ако може ще помогне. DIDO_VN дано прочетеш това ако не някой ако има връзка с него да се чуе.... И аз съм на щрек. Стискам палци!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега темата вече е пусната и във форумите на SUBARU и MITSUBISHI, надявам се да я намерим. Аз също се оглеждам за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш и подкрепа от Казанлък ако разберем нещо звънкаме веднага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да мине покраи мен и да не я забележа.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и от мен подкрепа явили се в Бс нема как да не я забележим !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и от мен подкрепа явили се в Бс нема как да не я забележим !!

И аз съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш две очи и Плевен!Тук сме малко хора и се знаем горе долу!Такава кукла ако се появи няма начин да не се забележи в града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,пуснах темата в оффроуд форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш две очи и Плевен!Тук сме малко хора и се знаем горе долу!Такава кукла ако се появи няма начин да не се забележи в града!

Пускам темата из Плевенските форуми!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп

Редактирано от enviro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали някой преди мен не е питал, но какво ти казаха от полицията относно камерите в града???При положение, че работят.. немогат ли да проверят на къде се е насочила колата???Иначе.. кофти случка колега.... съмнявам да има какво да се направи от тук насетне. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...