Jump to content
Guest spas21

Как да си направим черни фарове.

Recommended Posts

Guest manniakk

супер описание, браво. Само 1 забележка: Това е фар от пета генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

на 6-а остава проблема с оригиналното уплътняващо м/ъ фара и рефлектора и 1 път като се махне после трябва с силикон да се маже и почва да влиза и влага и вода вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да се пробва,хареса ми,пък и мойта си е черна на цвят и мисля,че добре ще изглежда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

имаше тема и за 6г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак не е ли по-лесно и по-добре да си поръчаш едни :

 

Публикувано изображение

 

Поне са с кристално стъкло отпред. Иначе евала за играчката и усилията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 6-а остава проблема с оригиналното уплътняващо м/ъ фара и рефлектора и 1 път като се махне после трябва с силикон да се маже и почва да влиза и влага и вода вече.

Аз имам такъв проблем (като гледам не съм само аз),пропуска вода и се запотяват и са станали едни леко пожълтели и се чудя дали да ги чистя и да ги оплътнявам със силикон или да си купя едни angel eyes :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

локо фк, ангел айс смуче, замисли се за едни JDM style:

 

Публикувано изображение

 

:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тези кристалните,найстина бият повече на очи и са по красиви,но каква им е цената ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

animal Такива до сега не съм виждал,има ли ги в Бълграия или поне някой да внася по поръчка и каква е цената ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не се обиждам лесно, а и темата си е твоя, просто не всеки може да си ги направи, а и с тези непрозрачни стъкла и изгорелите през годините рефлектори, незнам до колко ефективно е, просто исках да изкажа дали си заслужава времето, потта и нервите и риска да не станат като хората оригинални фарове, отколкото да си купиш едни чисто нови, които имат страхотна визия и знаеш че ще светят много. ЛОКО ФК, колегата КРЕЛЕОН беше показал в една подобна тема как се правят такива от оригиналните нза 6 г. , а иначе тези са от ибей, за което можеш да попиташ колегата ДЕАН КИМ колко ще ти излезнат с поръчка. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала - точно се чудех дали със пистолет ша падне стъклото...Мерси за поста :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да оправи снимките или нещо при мен се прецакало излизат на половина :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да оправи снимките или нещо при мен се прецакало излизат на половина :P

Снимките си излизат цели.Може в интернета да има проблем.Цъкни бърху самите снимки за да ти ги отвори в самия сайт imageshark.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мойто кончерто като няма нищо тунинговано на пазара - кво правим. Единствения вариант е този. Хващаш се и го пваяиш, защото няма кристални фарове или стопове, няма маска с решетка, няма нищо.Голяма играчка е това с фара, но ако имаш желание се получава добре. Браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...