Jump to content
CrazyDriver

"online" Магазин за части!

Recommended Posts

Здравейте колеги!Днес докато си сърфирах из нета, видях един магазин за части, които ми се сториха доста евтини. http://www.halogeni.com/xenon/Honda/Civic+(96-98)+UK.htmlНезнам обаче дали са качествени :oНека някой ако е пазарувал от там или има някакви наблюдения да сподели. Доколкото видях в контактите на сайта, магазина се намира в Пл, така че колегите от там могат и да го проверят ако искат :(

Редактирано от CrazyDriver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой наистина има впечатления моля да каже . Наистина цените са достъпни особенно на Bi-Xenon системите. Благодаря и аз предварително.Ако си поръчам ще споделя мение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственика на Halogeni.com е наш познат, който има магазин и склад в Пловдив ... бизнесът бързо му се разраства, хората са много доволни ... а относно Ксеноните - те са от мойте - Мисля че голямата част от форума знаят за какво става въпрос :plane:

Фирмата е на ксеноните е Вертекс (VERTEX) - Качеството е да не се изсилвам много, но е Най-доброто което се намира на пазара в Китай :rolleyes: ... гаранция ви давам, че човека е сериозен и ще останете доволни ако имате някаква работа с него!

 

Поздрави!

Редактирано от SLADURA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко горе долу струва комплекта Bi-Xenon..цената добра ли е в сравнение с другите магазини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...