Jump to content
bate_em4o

Светна лампата с моторчето

Recommended Posts

Да ви споделя моите неволи и как се спасих.Та от известно време взе да мига и светка оная лампичка с нарисуваното моторче ;) и колата-мъка-тресе на ниски,направо все едно,че е на три цилиндъра.

Обаждам се за диагностика на Пловдивското сервиз и пича вика-"от три седмици компа в Софето на ремонт!".

И тогава olmy-то ми вика:даи да я погледна,има си режим за диагностика.Да ама не-след99г.-само на комп става.

И пича първо кабели,сменяме-тц,после свещи-сменяме-тц и вика -еи тука има една джиджавка дето е със стъпково моторче и дозира нещо въздусите.Отваряме и гледаме много черно на цедката.Вади Орлин разни смески и пръскалки и пръска,пръска и една четка и светна.Затваряме си всичко,тургаме си старите свещи и кабели и бръъъъм!Аиде-готова работа-няма да тресе,върви си мазно,гладко изобщо-красота! ;)

Въпросната машинария се намира на смукателния(въздушен) колектор или там както му се вика.

Та една много голяма Благодарност към колегата Olmy!!!Благодаря Орлине,че отдели от времето си!Благодаря ти и за споделения опит и знания!Благодаря ти,че ми помогна! :huh:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова ще да е :cool: Аз направо го откачих на моята(99г хеч) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...