Jump to content
Guest niki86

покупка на Civic 1.4is

Recommended Posts

Guest niki86

здравейте колеги нов сам във форума затова ще ви помоля за помощ,и съвети.От известно време сам запален по civic 6-ген. японка хеч. 3 врати.Харесах си едно хонде тука в димитровград във една авто къща,колата е внос от италия от преди няколко седмици е тука в бг.двигатела е d14a4 или по просто казано 1.4is 90кс 99г регистрирана по вин излиза 98 ето го и него JBMEJ9340WS046202 колата има ел.стъкла,ел.огледала,ел. фарове,хидравлика,климатик,ляти джанти с нови гуми като цяло колата е доста запазена имам и снимки но незнам как да ги кача тука,та да си доидем на думата,колата не беше палена поне 2 3 седмици когато я запалихме вчера леко запали от ряз но останах малко учуден и разтревожен когато и бръкнах в дупето пръста ми стана черен и като разтърках не беше мазно тази чернилка като се има в предвид че колата е на 86000 км реални според ме отвутре колата свети волан,педали скоростен лост тапицерия и под капака имаше неква стара лепенка за смяна на масло на която пишеше 77000км на прув погле преди да запаля колата отворих капачката нямаше нагар и мръсотия по повдигачите и валовете иначе маслото си беше черно и като я запалих отзат не димеше сивкаво моля кайете ми това нормално ли е да има чернилка в ауспуха или се е получила от това че не е сменено малсото от италянеца когато трябва предварително ви благодаря за отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая чернилка да не те притеснява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!Все едно че разказвам за моята преди няколко месеца. Не се притеснявай нищо и няма, а това за километрите , то е ясно че не са реални! Смело я взимай, сменяй всички задължителни консумативи и скачай в нея! Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е ясно че преди да се купи колата ще се кара на сервиз но все пак да ви попитам и вас таа чернилка от кво се получава а за километрите сам на 80% че са реални колата идва сас трите кюча единия е вакумиран и с оргинална аларма или дистанционо централно заклучжане ли незна точно кво е двигателя не е бил измит с пароструйка имаше си прашец по него н течове никаде като я запалихме дарйеше някаде 1600 1700 оборота на автоматичен смукач след това паднаха на 850 900 някаде като включих климатика се осети веднага това нормално ли е когато беше на смукач паднаха на олколо1450 1500 оборота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи колко пари искат за колата, за да те ориентираме евентуално:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6200 -6300 всичко по нея работи клими ел стъкла огледала фарове ел лята джанта оригинална на хонда нови гуми пирели аларма и три ключа за съжаления няма еарбег имам и снимки ама незнам ка да ги кача

Редактирано от niki86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене като за преди фейслифта на тази цена трябва да е перфектна колатаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13641 тука пише как се качват снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, това със чернилката да не те притеснява, но само ако праха, останал по пръстите ти леко се разнася и не е мазен като си разтриеш пръстите, а иначе това сивиче е много хубав модел, няма да съжаляваш, успех ти желая от все сърце!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда на снимките, а като гледам колко си снимал, явно ти е легнал на сърцето, не се чуди, а си го вземай, голям бръмбар е количката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ще видим кво ще кажат докторите като я закарам на диагностика вие нещо да ме посъветвате какво да гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10728Колега прочети я тази тема, по-изчерпателно и обстойно описание какво да гледаме при покупка на автомобил не съм виждал нито чувал, но имай предвид че такава кола, освен на магазина може би няма, но всяка кола след необходимите консумативи се отблагодарява подобаващо.Чети и помни, на мен ми беше изключително полезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilkocivic

Вземай я не се притеснявай и моята тякя преди 10 дена като я купих видях ауспоха й пуши но маслото небеше мръдноло, а беше минала по книга близо 30 хил. км и колата ми е от италия. Вземай, сменяй консумативи и си я карай безаварийно! Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви на всички които сте ми отговорили на темата тази тема за покупка на автомобил на старо съм я чел вече няколко пъти а за покупката ще видим трябва малко да изчакам да видя кво ще стане с едни работи и после ще деистваме ако не е продадена дотогава но едвали за майсторите в хасково и димитровград нямам думи ама пак ще видим ко ше кажат и те като я закарам.колко атмосфери трябва да е налягането в цилиндрите някой знаели и преблизително колко парички трябеа да си отделя за консумативи филтри,ремаци ролки масла,и т.н които може да сподели цени на отделни части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оцелил си златна мина колега с този сивик.Успех и безаварийно каране. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, паднал си си на късмета. Вземи я тази кола и после няма да искаш да я сменяш. Наистина ще бъдеш доволен от покупката.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата ivan74, все едно описваш моята хонда като я купувах. Аз обаче нямах такъв проблем - ауспухът ми и досега е много чист. Но щом колегите казват, че не е проблем... Старата кола е на късмет. Така че, довери се на себе си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувай сигурно ти е на късмет.Не се притеснявай,че ауспуха е черен.Колата сигурно се припалва само на място,не може да загрее нормалноа и кой знае с какъв бензин е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

Според мен HONDA е винаги добра инвестиция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...