Jump to content
Guest i-vtec

Сервиза на Каян и Росен

Recommended Posts

Guest i-vtec

Смея да твърдя че момчетата са от пионерите занимаващи се с Хонда в България. Доста от останалите сервизи са черпили опит и познания от тях. Например шефа на сервиза на ТМ ауто /Сашко/ е техен възпитаник. В Юбико също има техни възпитаници. Аз лично съм техен клиент от 93година. Имат в наличност доста катастрофирали коли и се намират изгодно части втора ръка. Ако някой пририта за нещо ще обясня къде се намират.PS Забравих да спомена освен че притежават собствени CRV Accord Del Sol Prelude Valkiry и т.н. името на тяхното куче е .... Хонда

Редактирано от i-vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз предполагам , че са и от София , но за всеки случай пиши от къде са :D Телефон или адрес няма също да е лошо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Има нещо вярно :D Преди 10г. съм купувал части от Каян.Сервиза с моргата бяха на Бистришко шосе.....сега незнам дали са още там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е един дето се намира на бул. Климент Охридски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булевардът е един и същ, просто до Околовръстното се каза Климент Охридски, а нагоре към Витоша - Бистришко шосе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

PS Забравих да спомена освен че притежават собствени CRV Accord Del Sol Prelude Valkiry и т.н. името на тяхното куче е .... ХондаАми ние като притежаваме 3 сивика, акорд, CR-V, и Legend трябва да отворим едно сервизче май... а пък кучето ни се казва Рекс :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно не са тези, дето са срещу бетоновия възел на Кл.Охридски. За тях имам отрицателно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Цените на частите са супер високи, като майстори не знам колко са кадърни, но сервиза им е доста мърляв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С батко Hronos щяха да ни бият там :P Не ги знам дали са пионери обаче отношението на Каян си е баш талибанско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото са превили за 8 години по Honda-та ми, е било перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме адреса на сервиза и някакви телефони, тъй като имам досаден проблем - сълзене на хидравлично масло от една от тръбичките.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм много доволен от сервиза. Всичко, каквото съм правил там по моето HR-V е направено професионално. 

Личи си, че имат знания и натрупан опит. Адреса им е:

София, бул. Клиент Охридски 26 

0879690181

2019-01-16-10-37-22.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги познавам ,но това ,че сервиза е мърляв нищо не значи относно майсторските им умения....бъдете обективни.Няма да го купувате сервиза...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малките, затънтени сервизи вършат най-много работа и са от огромно значение....Дай Боже повече такива, че като видя вече лъскав, остъклен сервиз, колкото половин мол, бягам надалеч. Вътре и чистачката се води "майстор-техник"!! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кайан е стар хонда фен,запознал съм се него преди може би 20г.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 от 6 по шестобалната ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...