Jump to content
Guest Dragi4

3 Accord-а на части

Recommended Posts

Guest Dragi4

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

2000г 2.0 Втек

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

94-та 2.0ls

Третия Акорд е фейс лифта на този 4ерния до 97-ма година модела.

Ще са нали4ни в БГ към 25-и Октомври

:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш ли да ми дадеш цени за радиатор и задни амортисьори от черния - 94 та ако са читави, предполагам са идентични с 1.8 от сьщата година

Редактирано от sturshel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да знаеш случайно дали става ламда сондата за акорд F18A3 и ао става какви пари и искаш.и радиатор воден за същия модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сондата от червения 6те е 100лв,радиаторите преди да видя състоянието им не мога да дам цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, халогените от сивия ги запазвам, барабар с бутона от таблото. Дай цена !!!ПОЗДРАВИ !!!

Редактирано от nikitooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Предната броня на черния и задната на червения капарирани.Джанти,амортесиори с пружини и катализатор от сивия Акорд капарирани.

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STD

търся си изпускателен колектор като на черничкия предполагам.. някакви опции ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 лв

Супер. вземам го.. дано да паснепарт номера който търся е 18000-P45-G00 manifold assy. ex имаш ли такъв или трябва да се чака ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както пише по-горе ще са налични в Бг към края на месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогените от Сивия Акорд капарирани>Горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компресор климатик,табло,ляво огледало,задна броня от сивият Акорд капарирани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоката е налична

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме помпичката на педала на съединителя и механизма към съединителя на сивия Акорд '99 свободни ли са и дали стават на модела с ляв волан?Ако стават, каква цена?Предните седалки с електрическо управление ли са и колко ще струва кожения салон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме помпичката на педала на съединителя и механизма към съединителя на сивия Акорд '99 свободни ли са и дали стават на модела с ляв волан?Ако стават, каква цена?Предните седалки с електрическо управление ли са и колко ще струва кожения салон?

Предните седалки са с Air bags,подгрев и ел регулиране(на дясната),цената на предни задни седалки + тапети на вратите е 500 лв.Помпата на съединителя пасва да-80 лв Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest personik

Здравейте,интересуват ме следните неща от Акорд-а 94-та година:1. Дясно огледало (елестрическо ли е?)2. Всички лайсни на прозорците.Имам предвид тези с пластмасово покритие на страничните прозорци и заден прозорец.При мен са изгорели от слънцето и са много зле, тези дали са добри? Ако има възможност замалко по-подробна снимка ще е добре.3. Джантите стават ли за нещо?Как може да стане да стигнат до София и съответно някакви цени. Начин на плащане?Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари искаш за машинката за централното на сивия Акорд? (само на шофьорската врата)

Редактирано от backstage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalin_gk

Халогените от сивия Акорд продаде ли ги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Само лайсните от вратите са налични,огледалото е ел,снимки утре.За джантите как да те разбирам :) Машинка за централно 40 лвСивият Акорд е с оригинален теглич-200 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лайсните от вратите са налични,огледалото е ел,снимки утре.За джантите как да те разбирам :D Машинка за централно 40 лвСивият Акорд е с оригинален теглич-200 лв

За джантите имам предвид дали са добри и могат да се ползват (че на снимката не се виждат особено). За другото чакам инфо. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай цена на ляво огледало-стига да е ел. от тъмносивия или от чрвения. Аз карам като червения и имам и подгряване на огледалата. Но и без подгрев ще го преживея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай цена и за стоповете на червения външните смигачите които са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата само от черната са ел.-100 лв /бр

Стоповете са Hella-100 лв двата

Снимах само 2 лайсни другите врати са затрупани, но са в едно и също състояние-20 лв/бр

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пускай лявото огледало с наложен платеж по Еконт Експрес, до колкото видях е здраво. Ако е така-давай!Обади се на 0886565222/Пламен, за да се разберем за адрес на доставка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за шок датчика, който се навива в двигателя и кара лампата на таблото да изгасне, на сивия Акорд може ли да се говори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

Редактирано от vasil_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

Редактирано от vasil_crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за 99-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега как са амортисьорите-задните и радиатора от черния акорд-94, дай комплексна ценичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини са,утре ще ги снимам 250 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Интересува ме преден десен мигач от черния Акорд.Ако не си го продал кажи цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20B6 Sohc Vtec-800lv цена без кутия и полуоскиF20Z2-600lv цена без кутия и полуоски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...