Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

Някаква стара италянска стотинка, 2-3 италянски визитки и като почиствах основно багажника около 2 лопати морски пясък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е след 1 година и по точно днес

Публикувано изображение

и някакви слузести останки от бонбони М&М

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако щете ми вярвайте в една заложена кола намерихме вибратор(пластмасов) с мръсотия по ръбчетата!Голям смях падна и 3-месечни подигравки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да кажа какво нямаше - пожарогасител, манивелката на крика, работещ клаксон :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко найлона :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко найлона :/

Аз само един на шофьорската седалка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Хонда си я купих от В.Търново и стария собственик си забрави ключовете за дома.В следващата Хонда открих около 50 броя гайки за джантите,които бяха грижливо събрани в една платняна торбичка.В последните две Хонди нищо не открих,щото тоя Стамен ги тараши яко :tooth::worthy:ПС:Забравих и за една 4-та генерация Сивик,която купих в най-големия сняг,защото Рекса немаше как да мръдне.Та в тоя Сивик намерих предната и задната му броня(беше се спрял в няква кола и в него се беше спряла друга,но си движеше идеално),един чисто нов тампон за задния надлъжен носач и една метла.

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне два пакета със солети разпиляни между предните седалки, както и разни части от интериора, на по-голямата част от които успях да им намеря мястото :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...нов резервен ключ за палене в специална магнитна кутийка залепена на едно тайно място извън колата :lol:

Еебаси якото, ако наистина е вярно :o
...ми отначало не ми се стори яко щото свалям си една част и пада някакъв чарколяк с надпис забравих му цялото име викам си счупих нещо и почнах да се чудя откъде гледам,гледам не схващам и реших да проверя надписа в Гугъла и ми излезе успокоителната картинка с обяснението как се отваря(щото беше доста зацапано и не се разбираше,че се отваря) и така намерих нов ключ от който имах нужда,че единия от оригиналните много трудно отключва
Моя резервен ключ го открих когато смених лампата на светлините за мъгла в задната броня/ Акорд А20А4/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих 20ст. под шофьорската седалка :confused: и емблемата на капака в жабката :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Аз някаква касова бележка от Германия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BLEIN MONO

Аз пък като влязох в моята кола и я покарах намерих СЕБЕ СИ и своите желания наяве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко найлона :P

Аз само един на шофьорската седалка :P
Вие пък с колите осма...употреба, ко се обаждате изобщо, а :P;) Аз пък имах само изтощена батерийка от резервното дистанционно за алармата, триъгълен стикер на задното стъкло "Предимство за дамите", който беше отстранен при първа възможност ;) и... едно правоъгълно "нещо", закрепено върху таблото, което е пак за алармата... още не съм го махнала оттам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък с колите осма...употреба, ко се обаждате изобщо, а ;) ;) Аз пък имах само изтощена батерийка от резервното дистанционно за алармата, триъгълен стикер на задното стъкло "Предимство за дамите", който беше отстранен при първа възможност ;) и... едно правоъгълно "нещо", закрепено върху таблото, което е пак за алармата... още не съм го махнала оттам ;)

;)) Това с осмата.... употреба ми хареса ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метална съчма, доста голям калибър :punk: и лепенка за антирадар на предния джамек :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и една залепена малка иконка на св.Дева Мария и малкия Jesus, но смятам, че в колата всичко зависи от мен, така че я извадих от там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами намерих:резервна гума,крик,пожарогасител и едно раждясало ножче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 английски лири,които изхарчих с кеф:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз 250 лева в единият от двата триъгълника които бяха в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Autolord

аз 3 евро по 1 и няколко цента които си ги пазя за касмет,една 6нола един звездогае4ен клю4 19 и много бу6они и болт4ета :chicken:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 евро на монети от по 25 и 50 цента ... чудех се за какво да ги изхарча и ги оставих в нея като за късмет...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вериги за сняг, ключове от гараж + дистанционно (незнам къде е гаража), много визитки от Италия и 4 чифта задни стелки :chicken:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две евро и дваисе цента на монети , странна бирена кутия в багажника/ колата дойде от Холандия/ , иначе абсолютно всичко си беше в нея ... дори всичкият инструмент/ да не повярваш направо/ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цял пепелник с Италиянски монети, но така или иначе не съм ги броил да видя колко са и колко струват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившата собственичка от Италия ми беше оставила: 20EUR на монети,червило :),плюшена играчка,дамски парфюм,многооо лекета от кафе и няколко дупки от токчета по тавана на колата :lol: .....палавница.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четири изхабени свещи,някои друг кюч и тоалетна хатрия. :lol:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;многооо лекета от кафе и няколко дупки от токчета по тавана на колата ; e те това и аз намерих в акорда а и една химикалка :lol::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раждясъл ключ със ключодържател мече стикер със модела и марката на колата Не намерих : Задната кора, триъгълник, пожарогасител, аптечка и други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих задължителните разпиляни солетки, също така ключодържател, окото на Медуза, стъргалка за сняг и някакъв озадачаващ тютюн или нещо като тютюн ;) разсипан от малко найлоново пликче в отвора за ръчната спирачка - изглежда сякаш е бил скрит там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 зимни стелки ;) Комплект Пожарогасител+триъгълник+аптечка , пакетче дъвки и шише кола от 2006-та .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не намерих просто страстта ми кум марката се увеличи многократно след като вече знаех че е мое притежание ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нови ръкавици SPARCO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро в една ниша в бгажника намерих оригинална боя на колата направена в нещо като коректор. Опаковката е оригинална, записан е кода цвета и разбира се HONDA! Едва ли е забравено от предишния собственик. По-скоро е от оборудването на колата, но предизвика интерес у мен. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз намерих същото нещо в жабката + сервизна книжка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих 100 марки-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- пощенски :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих разтопен шоколад в жабката след като се засилих да пъхам документи там, едно маничко коте залепено за задния десен джам за което един пътник отзад каза че смърди на кенеф ;) ;) ;) иии май няма друго :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като зех мойта тамън я бяха докарали от австрия и си намерих под седалката 2 евро :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като зех мойта тамън я бяха докарали от австрия и си намерих под седалката 2 евро :)

Ти тоя гробник го зе за едно Евро ,значи си с едно отгоре :fun: Редактирано от Gh0sT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...