Jump to content
BraveHeart

Как зимата се отразява на тунинга Ви

Recommended Posts

Здравейте колеги,чудя се дали броните и праговете ми ще издържат през зимата и "големия сняг". Затова реших да попитам хора които имат тунинг преди мен. И какво предлагате за укрепвнето им ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Baspower

Няма да издържат при първия образувал се коловоз от сняг си свършил с тунинга !!! Има 2 варянта 1 Зазимяващ колата за зимата или по точно за снежните месеци и 2-ри по добър купуваш си още по една предна и задня броня освежаваш ги с черен мат да не вкарваш парички и да се връзват на оригиналните гумени прагове :rolleyes: и със смяната на зимните гуми сменяш и бронийте с окачването ако се наложи - 1 ден подготовка за зимата :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

най добре взимаш си една зимна кола и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най добре взимаш си една зимна кола и така

И аз така си викам,ама няма толкова кинти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

ми мисля че на цената на 2 брони мойе да си купиш не лоша кола някой сивик 3-4г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм за идеята - сменяш гуми, окачване и си готов да се сръжаваш със снеговете - зависи за какво каране иде реч, може и брони да потрябват !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брони 2ра ръка за сивик са около 200 + (250лв за боядисване). Не мисля че мога да взема кола за зимата за тези пари ,само колело

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май се имаше предвид тунинг брони :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ама няма смисъл , ако нямах броните нямаше да тръгвам да си купувам кола и за зимата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми такава е тя ...един път съм имал такава "броня" втори няма да има :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искарам зимата ще Ви кажа, мисля че броните ще издържат все пак са ги правили най-големите.Оги ме овери,че тунинга е на съответното ниво и ще издържат зимата, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

Взимаш си една тайвансака броня за 50 кинта и караш смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да си сложиш високопрофилни гуми, че да ти се повдигне колата малко и ако можеш и от амортесьорите да я повдигнеш няма да имаш грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BraveHeart

Да, за сега съм решил че това е едно от нещата които ще направя, нови джанти със високи зимни гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отразява се така ,че хората дето са си патили веднъж ,зимата карат "резачки" с желязна джанта и висока гума и сток брони ;) ...или се надявай да е много лека зимата ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах мазда, със сменена предна броня, която беше доста ниска. На добре почеистен път ще си ОК, но ако позавали сняг, колите направят коловозчета и те замръзнат, нямаш тръгване :-)Но това не е повече от 1 седмица ;) Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да и направя зимен тунинг- да приспособя място за няй-нужните инструменти - лопата ,кирка, фенерче ( ако не мога да тръгна) ,топла храна, швейцарско ножче.Надъхал съм се да преборя зимата с моите брони и високи гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението според мен е коил овър + оригинални брони и си спестяваш много мъки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искарам зимата ще Ви кажа, мисля че броните ще издържат все пак са ги правили най-големите.Оги ме овери,че тунинга е на съответното ниво и ще издържат зимата, поздрави

Е това ще ти е най голямата грешка ... П.С. кои са най-големите? ;)Определено ако искаш да си убав и другото лято решението е едно - сток брони , нормално окачване и метални ориг. жанти 13 с зимни гуми, силно парно, няколко потника и много чалга в автомобила. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да кажа аз,като и колата ми е свалена с 40мм.Зимата няма излизане падне ли сняг,като снегорин съм.Чакам да изчистят улиците и тогава карам.Оги те е уверил,че ще издържат броните на студа,ама ако се стържат по коловози и ринеш сняг на 2-рия път си без брони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и едно предложение от мене (не че се числя от групата на експертите) ;) Някой ентусиаст от нашите да въведе нова мода за броните през зимата - броня тип гребло ;) Така и Общините (кой от къде е ) ще са доволни.Майтапът настрана обаче и моята е доста ниска. Исках да и слагам допълнение отдолу на бронята, ама се разкандардисах, че и сега минавам на косъм понякога над "легналите катаджии" ;) Май ще карам със стокова броня (по отношение на габаритите) и измененията ще са само по фасадата.Успех с нашите "добре почистени" дароги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мом4ета аз съм малко нов тука ама и на мойта кола имам обаче само преден спойлер и изкарах една зима и не беше кой знай какво тя е на аколо една педя от земята и издържа хич да не е на снега ама якото е че е оригинален и е още здрав ама на един авер се изкърти

Редактирано от Shemeta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С извинение но какъв е тоя джип дето го караш, с добавка на бронята и пак 1 педя от земята?!? :( Мойта със сток брони и ниското окачване беше на 4 пръста от земята, ВСИЧКИ легнали полицаи задираше, а зимата беше мазало, през предния отвор се набълбукваше със сняг, а съм имал случаи когато са замръзнали коловозите да ми повдигат цялата кола...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не зн дали е джип ама е ниска 6ото ся и сложих спортно окачване и е на точно 5 санта от земята и не е добавка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...