Jump to content
Ivu

ЛевИнс офис?

Recommended Posts

Колеги, трябва ми офис на ЛевИнс, по възможност най-близо до дружба-2, за да си платя вноска за гражданската? В сайта им не гледам, защото половината им инфо не е актуално. Ако може да работят поне до 17:30 ще е идеално ;) Ако някой е мяркал нека пише, че гледам ми е изтекла преди няколко дни :) Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ми офис на ЛевИнс, по възможност най-близо до дружба-2, за да си платя вноска за гражданската? В сайта им не гледам, защото половината им инфо не е актуално. Ако може да работят поне до 17:30 ще е идеално ;) Ако някой е мяркал нека пише, че гледам ми е изтекла преди няколко дни :) Благодаря предварително!

колега иди на езерото търсиш 51 блок,лицето на блока е към езерото,а входовете са отзад.в първия вход има магазинче за бира търсиш дилян той е представител на лев инс аз си правя при него гражданската. УСПЕХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Здр колега,Долу на светофара като слизаш към Дружба от Цариградско, на последния светофар ( 3-тия ) точно отсреща в блока (бл. 184/185/186 ) има брокер ( фима "РОГЕР" ) аз там си правих преди каското и гражданската на сивика. Работят със/за ЛевИнс, така че предполагам приемат и вноски.Дано ти е от полза инфото :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...