Jump to content
Guest ivan100ev

Cr-v или някоя друга високопроходима кола?

Recommended Posts

Guest ivan100ev

Мисля че за (5-6000х.лв.) можеш да вземеш такава кола само сьс R-дирекция и то ако си мнооого кьсметлия :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

мой приятел лятото си купи Паджеро 91ва, дизел за 2К лв - без да броим ръжда по веждите колата е ок, климатик, кожен салон... - ползва го веднъж в месеца да си задърпа лодката по разни язовириДоколкото съм чел поне в Европа не се продават "всокопроходими" Хонди, камо ли с понижаващи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бай Гуджан

мой приятел лятото си купи Паджеро 91ва, дизел за 2К лв - без да броим ръжда по веждите колата е ок, климатик, кожен салон... - ползва го веднъж в месеца да си задърпа лодката по разни язовириДоколкото съм чел поне в Европа не се продават "всокопроходими" Хонди, камо ли с понижаващи

Ето за такива неща ми трябва евтина кола. А това за Хондите ме натъжава, но в крайна сметка ще се взима нещо друго, само дето не знам какво :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nissan имат хубави джипки, ако държиш да е японско. Мицубиши също, както каза колегата. Тойота също са много хубави ама са малко по скъпи май, че са по висок клас. Иначе Сузуки Самуарай са железни и не мн претенциозни ама са си дърво. Хонда почнаха да праят джипове преди 10ина години и то софтроудъри. Ако не държиш да е ново (10ина годишно или по-ново) мисля че за тия пари има какво да предложи пазара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези парички Паджейро можеш да намериш.CR-V-то само от Англия ама е с автоматично включване на задния мост.Много,за оффроуд-не става.С моята съм минавал,където поискам,ама не съм я хакал в "дълбокото" :o .Ако ти трябва сериозна машина,търси NISSAN PATROOL-голем дзвер! :)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение е за Nissan Patrol, Y60 или Y260. Не зная дали ще ти бъде от полза, погледни тук .П.С., Ако модераторите счетат, че постът ми е неправилен заради линка, моля, коригирайте в приличен вид, благодаря :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отвърнахте така бързо от Хонда бе?Шатълчето до 1995г къде го оставихте,то доста добре катери.Паричките са му от 1000 до 5000лв за запазен.Ползвал съм такова из етрополския балкан,не ме остави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

RAV4 моделите от 95-96 година които са. Скоро карах такъв 4х4 Full Time - страхотно животинче, а и за около 6000лв се намират късата база.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се присъединявам към мнението на колегата Darius за Шатъла. От личен опит знам, че е голямо животно, освен това ште се разминеш с доста по малко пари от предвидените. Еххх, ако и Омбре ми оправи картерчето скоро, ще Ви покажа аз на Вас как катери японеца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за отговорите. Ако обобщя изборът ми ще е измежду Патрол, Паджеро, Витара и новото предложение-Шатъл. В крайна сметка всичко ще се сведе до кинтите и състоянието на колата. Абе общо взето на късмета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта и е да ме превозва през един брод на река, след който има доста стръмно място с леко кални коловози

за тая работа ти трябва лека джипка

взимай едно малко сузуки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...