Jump to content
Еди Ведър

Патрулка, Хоп

Recommended Posts

...некоя снимка не направи ли или ти беше неудобно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...некоя снимка не направи ли или ти беше неудобно :P

а неодобно . Сигурно е нямал с какво :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

И тука имахме такъв случай, господата "Богове" се бяха качили на задницата на една Астра хеч GSI, голям смях падна. Направих и снимки ма ги потурчех нейде, ако ги намера ще ги кача! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ли ти е кеф?Ам?Играч! :P Или не си чувал поговорката,че на който са му нае :) ли жената и си е ударил колата не е добре да се присмиваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ли ти е кеф?Ам?Играч! :P Или не си чувал поговорката,че на който са му нае :P ли жената и си е ударил колата не е добре да се присмиваш!

И вдигнали също... Правих си бъзици с един румънец, на когото паякът услужливо му беше преместил колата на платения паркинг и след точно два дни и мен ме сполетя същата съдба :) . Редактирано от Overkill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ли ти е кеф?Ам?Играч! :P Или не си чувал поговорката,че на който са му нае :) ли жената и си е ударил колата не е добре да се присмиваш!

Колега не го приемай лично! Колегата не е искал да те обиди . Ама и аз като знам какви надувки има за полицаи и аз бих им се изсмял . Нищо лично още веднаж .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво смешно може да има в една катастрофа?Ако някой ден не дай Боже участваш в такова нещо ще разбереш за какво говоря.И ти пожелавам все пак някога да пуснеш тема която има някакъв смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Абе прави сте, ама не съвсем. Няма смисъл пак да зачекваме темата за патрулки с ненужно пуснати лампи само и само за да пресекат на червено, защото, виж, бързали.Днес мернах полицейска астра с изгорял фар, ама кво да направим... На колегата му писаха акт за създаване потенциална опасност за движението в 4p.m. през лятото (мога да му вярвам като ми казва, че преди да тръгне е проверил фаровете и крушката е изгоряла по пътя). Сигурно и тези са бързали за някоя дюнерджийница в бъкстон.Има полицаи и полицаи, нашия съм го виждал само на маса и нямам забележки, друг съм виждал без униформа да приказва остро за бабаити на пътя, други съм виждал надути щото, видиш ли, раздават правосъдие... Ама катастрофи с участието на полицейска кола са си по принцип не в реда на нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest El_Muchacho

Абе прави сте, ама не съвсем. Няма смисъл пак да зачекваме темата за патрулки с ненужно пуснати лампи само и само за да пресекат на червено, защото, виж, бързали.Днес мернах полицейска астра с изгорял фар, ама кво да направим... На колегата му писаха акт за създаване потенциална опасност за движението в 4p.m. през лятото (мога да му вярвам като ми казва, че преди да тръгне е проверил фаровете и крушката е изгоряла по пътя). Сигурно и тези са бързали за някоя дюнерджийница в бъкстон.Има полицаи и полицаи, нашия съм го виждал само на маса и нямам забележки, друг съм виждал без униформа да приказва остро за бабаити на пътя, други съм виждал надути щото, видиш ли, раздават правосъдие... Ама катастрофи с участието на полицейска кола са си по принцип не в реда на нещата

:o Аз пък съм виждал полицаи, дето пиха 2 часа в един ресторант, гледаха лошо и се правиха на мъже и после станаха и се качиха в частната кола на едното ченге (дето пи най-много!!), палнаха и си заминаха...е, някой адвокат на Господата да има да каже нещо в тяхна защита!? имам 2-ма свидетели - даже приятелчето предложи да сляза бързо, да седна в моята колица и да се блъсна в тяхната кола - и тогава ченгето бива уволнено и с акт - автоматично!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............Сигурно и тези са бързали за някоя дюнерджийница в бъкстон..............

:D :D :) :)

 

 

ПС Докато извадя фото-то и ги подминах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз лично съм виждал полицаи беше преди ололо 5-6 гпдини в една кръчма на село бяха жалка картина единия ядеше салатата с ръце с цяли шепи другия беше заспал на масата някой ще ми каже, че не е вярно но си беше самата истина и най вече полицаите бяха с униформи и двамата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Оги... Винаги ще са ми трън в окото, докато са униформени и се правят на тарикати. Не може хората да пищят от неуредено движение, да виждам по 10 ГРУБИ нарушения в минута и в същото време тях (униформените) да ги няма. И когато задръстванията се поуталожат към 21:00, те да се появяват и почват да се крият из храстите.

policeman, кой е играча в случая? Или са им (ви) малко парите? Ами не я работете тази работа, а си търсете по-добре платена.

 

Аз пък миналия ден видях 2 куки на Шипченски проход да тикат патрулката да запали пред районното... Смях ... и мъка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дали полицаите са виновни дали шефовете им, не се знае. Напоследък виждам доста полицаи дет са пеша в люлин и спират коли чат пат. Дали им пишат актове за нарушения - не знам. Хубаво е че от време на време и на околовръстното и сливница регулират движението, че иначе е лудница. Ама не мисля че могат по собствено усмотрение да си кажат: Тука много задръстване - дай да земем да го регулираме малко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......................Напоследък виждам доста полицаи дет са пеша в люлин и спират коли чат пат. Дали им пишат актове за нарушения - не знам................

Куцо, Кьораво Сакато има право да размахва палката :D

 

 

Гледам вече че и 'СИГМА' (моторните) са се Активизирали яко,

кесат по трима лафат си и чакат 20-така от балъка дето мина на червено :)

 

 

 

;) ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ИМ ДАВАТЕ ПАРИ НА ТИЯ УНИФОРМЕНИ УЛИГОФРЕНИ :)

защото те нямат право да пишат актове единствено и само могат КАТ да съставят АКТ + дежурните полицаи във всяко РПУ

 

 

Всички други са тъпи буклуци дет само си кесат и чекат некой балъке да им кихне, като почне да ти казва:

Ал сега ко ше праим сега, пресече двойна непрекъсната линия и това са дрън-дрън точки и дрън-дрън лева

кажете му ми хубаво бе пиши АКТ ама тъпета няма право, може само да направи проверка на колата да не е крадена

а и да извика КАТ което всеки дебил с телефон може :D

 

 

ВАЖНО:D

КАТ-аджиите ще ги познаете по белите светлоотразителни кантове по униформите им

Също ако имат Радар в колата значи пак могат, ако имат бланки за АКТ-ове пак

(макар че бланки се печатат и познавам някои които го правят, гледайте номерата)

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така Градски, отскоро има заповед от Главната Кука, че поради малкият числен състав на шапките (Тия пък все мрънкат, че били малко, все им малки заплатите, все събират пари за децата-сираци на загиналите шапки - все едно аз съм ги карал да стават и съм и нещо длъжен - ами другите как живеят бе!?!?, като половината от хорицата взимат наполовина по-малко заплати от тия некадърници:)) всички звена, Сигми-Мигми :D (поздрави към Варна..), редовите куки - всичко под пагон го играе КАТ...така, че не си прав - целия пагон те дебне, Слушчо:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиграта е на един колега на гаджето. Тя не е е била виновна, но и такива неща се случват. Най-интересното ми е, има ли полицай на който да му вземат точки, или талон или книжка като е виновен? Много се съмнявам... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе според мен твърде крайна позиция имате. Да наричате всички "олигофрени и малоумници" е прекалено според мен. Вижте колегата policeman, вижте му постовете... Не бих го нарекъл олигофрен. Факт е че сред полицаите има доста такива. Проблема е, че като всяка друга държавна длъжност и там подбора на персонала е на едно друго ниво. По този начин в системата влизат наистина олигофрени и малоумници. Но не са всички такива. Елате да видите в АЕЦ от 5к човека персонал колко малоумници има. Има..., но има и страшно кадърни хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам да се смея ли,да плача ли.............. ;)Полицаите олигофрени,а водачите ? Май е по-добре да се затвори тая ВАЖНА тема.Просто е БЕЗСМИСЛЕНА.Всеки е отворен в нета,инак като стъпи на килима големи молби на коляно,голямо нещо!За това хората са го казали -"Бий за да те уважават" . :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам да се смея ли,да плача ли.............. :pppПолицаите олигофрени,а водачите ? Май е по-добре да се затвори тая ВАЖНА тема.Просто е БЕЗСМИСЛЕНА.Всеки е отворен в нета,инак като стъпи на килима големи молби на коляно,голямо нещо!За това хората са го казали -"Бий за да те уважават" . :ppp

Умна приказка е тази, само че в твоя случай "биеш" тези, които ти плащат заплатата. Докато не осъзнаете, че тези, пред които се имате за "голямата работа" ви плащат заплатите, няма да си промените манталитета. Не аз трябва да показвам уважение към тях (теб), а вие (ти) към мен. И не хората, които вие (ти) спирате трябва да хленчат, а вие (ти) трябва да сте гузни и хленчещи пред всички, на които не сте помогнали и когато сте се скатали, а е имало нужда от вас!

За справка си погледнах фиша за последния месец - над 600 кинта данъци. Здраве да е! Поне не съм корумпирал полицай през последните 3 години...

 

И друго - за последните 2 месеца пред очите ми черен автомобил не спира на вдигната палка! Последният беше вчера на магистрала Хемус... Интересно ми е, би ли споделил какво правите в такава ситуация? Ам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off-topic: Пък на един приятел му върнаха ресто ;) Били двама полицаи, тои има цяло петдесет и му върнали 10 лв. ;) Както и да е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

policeman, изнисваш се като пръдня из гащи. Знам ги автомобилите, които са с лампички. Тези двата не бяха. В единия от случаите говорим за МВ G Class, а втория беше някакво новичко BMW, което съвсем не беше оборудвано с лампи. Та, в единия от случаите колегата ти си хръли фуражката на земята. Беше на около 50 км преди Пловдив. Така и не видях да ме изпреварва патрулка за да го гони...Тааа, за това си говорим. За мен това е скатавка. И блокада на пътя нямаше... Ако не ти се пише в темата, можеш да ми отговориш на лични. И аз не пиша много във форума напоследък, но тази тема ме подтикна да налея масло в огъня.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Didko неразбрах какво конкретно имаш към колегата policeman ? Това че по-голямата част от полицаите за малоумни идиоти е ясно (поне за мен спор няма). Ама при положение, че колегата не е от тях невиждам защо се заядаш с него? Ако покрай него са минали джиповете и не ги е спрял тогава го питай защо така. Ти какво очакваш ? Той да отговаря за действията на другите ??? Е примерно аз ще ти дам един отговор:

 

Представи си че аз съм станал полицай. Отивам аз на работа и на 2-рия ден минавам и насвятквам актове на всички баровци който са в нарушение. Дали направил обратен завой, дали спрял неправилно, неподал мигач т.н. И аз съм убеден че на 3-тия ден ще съм уволнен. Ей заради това е пълно с идеоти : защото немислят и изпълняват всичко. Та според теб кой е виновен ? Тези идиоти кой ги назначава ? Разни по висши КУКИ дето си правят далавери не за 50 лева на дежурство а 50К на месец. И аз се дразня като видя някой шапкар да ми се прави на тежък ама като си знам правата и си ги гавря както ми дойде.

Нищо лично ама е малко обидно да държиш такъв тон на колега , който най-вероятно дори и непознаваш и незнаеш какъв е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се карайтеАз бях "свидетел" на следната случка: по време на някакъв мач преди 3-4 месеца (не си спомням точно кога), при блокадата на стадиона до Борисовата градина един полицай е написал акт за нагло държание на сина на някакъв прокурор (направил е нарушения с кола, и е имало и разправия с полицаите)... След 1-2 дни шефа на КАТ- София търсеше този АКТ под дърво и камък, за да измъкне маминото и татино синче... и кой се е осмелил да напише този АКТ. Е- какво би си казал този свестен полицай тогава? Какъв е смисъла да се бори срещу тази корумпирана система ?Аз съм сигурен- почти всеки един от нас ако направи някакъв гаф- веднага ще търси начини да се измъкне чрез разни познати и приятели (ако има) в МВР- системата (има и изключения, разбира се). От мои наблюдения всеки ден има по 3-4 човека, които ги изваждат от "калта" разни началници- законите са за тези, които не са връзкари- та Максим Стависки дори се измъкна, след като погуби един млад човек, съсипа друг... пред погледа на цяла България... :D Тези полицаи, които познавам са свестни хора, и си вършат съвестно работата, значи не всички са идиоти, нали ?

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Абе все се въртите около истината и тя все ви отбягва.Ами дори и в развитите държави някой като сгафи започва да търси начин да отърве кожата. Само че там нещата не се правят под масата и "Е'са ше се обадя на един... много мой човек, ще оправим раЛтата...", а се решават в съда с адвокати. Това, за което се опитвам да ви отворя очите е, не да не търсите начин да се отървете, а когато можете и когато зависи от вас - приложете закона с цялата му сила. А нека после ви търсят и ви питат "Ти са к'во си направил?!". За това става дума, но дори и на Policeman-a му убягна. А иначе с него специално се познавам много добре и знам, че е от друга порода.Айде, че ме мързи да пиша повече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Тиграта е на един колега на гаджето. Тя не е е била виновна, но и такива неща се случват. Най-интересното ми е, има ли полицай на който да му вземат точки, или талон или книжка като е виновен? Много се съмнявам... :)

Точно тука мога да те опровергая! Преди месец и отгоре ме блъзнаха и човека се оказа КАТ-аджия. Естествено в началото неговите колеги искаха да ме изкарат мен виновен но пича им каза само: " Глупости, аз съм си виновен и няма смисъл да го обвинявате" . Не му написаха акт и протокол на мен а се помъзихме да минем с двустранен. Но когато отидох при застрахователите са оказа че този двустранен протокол никаква работа не върши при по-голяма щета каквато беше моята. Отидох до кат и намерих човека който ме беше блъзнал викам му: " кажи какво д аправим че не ми признават каското", а той ми каза " Ами какво да правим, ще ми пишат акт на мен а на теб протокол и работата ще се оправи. Така и стана, пред очиите ми му написаха акт неговите колеги и му взеха златния талон. Така че има и съвестни полицаи които не се правят на голяма работа, но има и такива които се мислят за господ само заради тва че са с униформа. Същото се отнася и за шофьорите, има такива които като са в нарушение си мълчат и не се правят на важни но има и такива които дори при много голямо нарушение се заяждат с въпросните униформени хора. За въпросната тема: не мисля че е нормално да се бъзикате и подигравате с катастрофа, защото може да се случи на всеки и ако е на един от вас няма да му е много приятно някой да се подиграва с това. Нищо че виновните за тази катастрофа са полицаи, и те са хора все пак и те допускат грешки. А за потрошената патрулка най-вероятно ще отнесът някакво наказание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

Стига толкова жлъч! Не ви ли е ясно, че както ние си го отнасяме, така си го отнасят и те?!?!На война се избиват редниците - пушечното месо, а малоумниците са си добре?!Преди месец едни униформени сладури ми треснаха акт, щото крушката на задния ми номер не светела. Имали правото да ме спрат от движение. Хубаво, така е по закон. Но си е чисто заяждане. Причината да ме спрат, беше едно БМВ, което ме засече със сташна скорост, от най-лява лента направи десен завой и аз за малко да се ударя в патрулката, за да избегна катастрофа.И се почна - абе, ти къв си ша ме осакатиш бе, боклук... и т.н. Аз им обяснявам за БМВто, но отговора беше - Оди го гони ти! Я! Ма тя крушката ти не свети бе, ПИЧ! Яяяяя! Актчееее!На мисълта ми беше - като не могат да прилагат закона върху ВСИЧКИ нарушители, си го изкарват на нас - редоваците. За дреболии. С непремерена доза злост.Какво очаквате?!?! Разбиране ли? Ами няма да стане. Поне докато не сте син, братовчед, племеник, зет, шурей, депутат, полицай или нямате излишни 5-6 милиона евро. Та така стоят нещата. Примирете се, плащайте си актовете и... Живи и здрави?!Късмет и успех и без разправии повече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Примирете се...

НИКОГА! :) На мутра показах среден пръст и не ме застреля - и на ченге ще го направя! Започвам да мразя държавната власт (и администрация) като бакшишите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

... Та така стоят нещата. Примирете се, плащайте си актовете и... Живи и здрави?!...

Извинявай, ама с това просто няма как да се съглася.Заради подобна логика сме на това дередже, цялата ни държава.Никой нищо не го интересува и всички се промиряват. Като в идиотската типично българска поговорка "Наведена главица, сабя не я сече".Ние, като граждани на тази държава ИМАМЕ права, а не само задължения. Те имат ЗАДЪЛЖЕНИЯ, а не само права :) Нищо лично, въпроса е приниципен!Айде, че като захвана тая тема се дразня много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fido Dido

Не ме разбрахте. Когато ви хванат в нарушение, средни пръсти ли ще показвате, или ще правите революции?Нарушили сте правилника и толкоз! А мутрите с лъскавите возила, дето никой не ги закача, те си го отнасят другаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

 

Към Policeman;Понеже и аз съм от Плевен бих искал да те попитам нещо за местното величие КУКАТА (за хората, които не са от Пл. пояснение - викат му Куката, но това няма нищо общо с полицията, прякорът му идва от там, че се закача и заяжда с всеки като кука..б.р.)..Този индивид има ли някакъв акт за нарушение издаден му от местната структура на КАТ? и ако НЕ (в което съм 99,9% сигурен, че е така - ЗАЩО???). Сигурен съм, че знаеш, че това е човекът, за който правилника за движение не важи по нито една точка, човека, който минава винаги и навсякъде на червено (за справка - прегледай записите от светофарите на Гренадерска и Пробива - вземи запис от който ден искаш - или от която друга трафик-камера искаш!), човекът, който за да мине напред и да е пръв застрашава ежеминутни всички други участници в движението с катастр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ... чак сега прочетох темата която случайно намерих и мога да дам следния коментар:На колегата който обясняваше как да познавате КАТ-аджиите и как никой друг полицай не може да те спре за проверка ще му кажа МНОГО ЗДРАВЕ ! Всеки един полицай , бил той КАТ-аджия , пеши патрул , автопатрул , СОД , СИГМА и т.н. има полицейски правомощия които включват и това да те спре за проверка . Не всички имат право да пишат актове за административно нарушение по ЗДвП , но все пак имат право да те спират и винаги са имали ! Не се лъжете по униформите без кантове и жилетки ... има районни инспектори от охранителна полиция които също пишат актове по ЗДвП . Някои патрули на Охранителна също могат да пишат ,стига с тях да има полицай който е изкарал изпит за актове по КАТ . Доста о СИГМА-джиите също пишат, патрулите на СПО на СДВР също . Заради такива некомпетентни изказвания като твоето КОЛЕГА ,хората се лъжат и се правят на "голямата работа" като ги спрат в нарушение и си отнасят актчетата .На колегата който се присмиваше на катастрофата ще му кажа че висички шофиори независимо от това дали са полицаи или не са ХОРА и е ЧОВЕШКО да сгрешиш и да предизвикаш ПТП ,в което не виждам нищо смешно , не виждам и какво толкова има да се снима на една такава катастрофа ... На колегата който каза че всеки ден му махали палката по 3-4 пъти и не им спирал ще му кажа да спре да гледа научнофантастични филми и да стъпи здраво на земята . Хора , тук не сте на село за да не спирате на селския полицай и той да не прави нищо На колегата който каза че "ПЛАЩАЛ ДАНЪЦИ" и с това плащал заплатите на полицаите също ще му пратя много "поздрави" . Не забравяйте че полицаите също плащат данъци и това че са ви удържали тая година 600 лева от заплатата не значи че полицаите трябва да са ви благодарни и да ви се кланят и целуват краката и да ви прощават когато нарушавате закона .Всички държавни служители се издържат от НАШИТЕ данъци ... и учители и лекари и военни ... ВСИЧКИ !За това че много полицаи карат като луди съм съгласен . Да ,така е но това не дава право на хората да нарушават закона ,защото "ВИДИШ ЛИ , ТОЙ ПОЛИЦАЯ КАРА СЪС 120 ,ЗАЩО И АЗ ДА НЕ КАРАМ С ТОЛКОВА?"То онова не пита дали си полицай или не ... като стане белята и останат инвалиди за цял живот си взимат поукаНе си изкарвайте нервите на полицаите ,не са виновни с нищо. Изкарайте си ги на ония в парламента дето крадат МИЛИОНИ и МИЛИАРДИ . И в крайна сметка като толкова сте недоволни че полицаите били корумпирани ... ЕМИ НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИ БЕ КОЛЕГИ! Понесете си наказанието и се примирете , не търсете някой друг виновен за това че карате без колан ,или че минавате на червено Айде със здраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега HONDA-CRX, заради теб си нарушавам обещанието да не пиша във форума! Браво за мнението ти по-горе. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна тема сте подхванали тук колеги:dry:Виждам че сте засегнали ЗДвП,ЗМВР,ППЗМВР,НК,НПК......Моето лично мнение е ,че най-лошото от цялата работа е че заради една черна овца се почерни цялото МВР и всички си набиват в главите че МВР не си вършат съвестно работата и взимат пари да се крият в храстите и да се заяждат с хората което според мен е крайно невярно.Може един от сто да се крие в храстите а останалите 99 да си вършат съвестно работата, наистина бил съм свидетел как определени хора като сложат униформа и започват да витаят в облаците и да набират ненужна скорост но това опира и до личността на човека,колкото до оплакването от страна на служителите никой не ги е карал на сила да започват работа в която с единият крак са в гроба и заплащането за риска който поемат им се заплаща крайно несправедливо.От друга страна да не говорим че уважението към униформените служители в България което е можеби на най ниското възможно ниво според мен все пак те са хората които ни осигуряват опазването на обществения ред,защитават правата на гражданите,противодействат на престъпността и безброй други задължения за които не заслужават такова отношение......Нека уважаваме униформата и съм сигурен,че ще получим същото и от другата страна (й най вече да не показваме средни пръсти) ....а всичко тръгна от една блъсната патрулка......... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е колега ,в България има и много корумпирани лекари , много корумпирани общински чиновници ? Защо не руптаете срещу тях ами всички сте се втурачили в тва пусто МВР ... Ами представете си че патрулката която е катастрофирала е бързала за адрес че изнасилват жена ? Ами ако това е вашата жена дали ще ви е смешно и ще снимате клипчета ? Всички псувате МВР-то ама като имате нужда от него ставате по-ниски от тревата .. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...