Jump to content
Guest Petar Petrov

Задна чистачка

Recommended Posts

Guest Petar Petrov

Момчета някой знае ли къде мога да намеря задна чистачка за Honda Civic 6 ген. хеч?...искам да си купя че мойта се е скъсала. Ако никой не знае, ще ползвам старото рамо и ще сменя само гумата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalos

От магазина за задни чистачки, отиваш на щанда хонда сивик 6ген. хеч и си взимаш една :tease: Хвани една ролетка виж колко сантиметра е чистачката и после може да си купиш от много места. В бензиностанциите има, практикер, мр. бриколаж магазните за автоаксесоари и други. Ако искаш качествено взимаи скъпо!!! В киров бош имат силиконови казаха ми, че за предното стъкло ще струват около 70лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Petar Petrov

От магазина за задни чистачки, отиваш на щанда хонда сивик 6ген. хеч и си взимаш една :tease: Хвани една ролетка виж колко сантиметра е чистачката и после може да си купиш от много места. В бензиностанциите има, практикер, мр. бриколаж магазните за автоаксесоари и други. Ако искаш качествено взимаи скъпо!!! В киров бош имат силиконови казаха ми, че за предното стъкло ще струват около 70лв

Шото...самата чистачка е някфа особенна...не става да сложиш кфа да е явно, защото в едната посока перото скърца много силно по стъклото...А относно самите чистачки...аз ползвам само на BOSCH предните са ми 30 лева, незнам дали са силиконови, но чистят перфектно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми посети бош и виж какво могат да ти предложат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично за моята кола си правя сам чистачка - взимаш каквато и да е голяма чистачка, махаш перото от новата, махаш перото и от собствената си чистачка - слагаш ги една до друга, режеш с една ножица новата и подменяш със старата. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keel

Добре защо да взимаш цяла чистачка и я да разваляш за да си направиш твоята, като продават само пера. Това е най-евтиното решение. А иначе има чистачки с всякакви размери. На теб ти трябва 380мм проблем може да имаш само с щипката за захващане ако е по-специална, но може да си ползваш старата щипка.А скърцането е заради гаден материал на перото понеже нагоре се движи почти на сухо.Ако държиш чистачката да е точно по каталог за твойта кола - 576108 (V38) на Valeo, само че е 12 лв за една бройка.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз търся задна чистачка (+ рамото)за хонда сивик 6 хечбек японска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...