Jump to content
player

Вижте тази красавица колеги!

Recommended Posts

Нищо лично..но за мен това вече бие на цигания!Страшен фен съм на Хонда но тая шарения ми идва в повече..!Далече е от моите предвтави за тунинг(мое мнение)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам и аз по принцип обичам по изчистеният тунинг :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предницата и цвета ми харесват, но аз лично на тая кола бих и махнал половината от циганийките и 95% от лепенките. Супер алергия получавам вече от налепени японски йероглифи по Сивици...

Редактирано от Pavkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я ползвам за донор ще си харесам много неща, като започнем от ЕК9 спойлера, но като цяло за колата... НЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега плеар ти да не си някое хлапе на 8 годинки и форума да ти служи за някаква форма на забавление? :thumbs1: Сигурно си луд фен на филмовата поредица "Бързи и Яростни" и електронната джитка НФС ама от тези последните , където имаш опция за неони и шарени светодиодчета по чистачките :) п.с. ако решиш да ъпгрейдваш твойта ЕГ 3-ка имам една Б16-ска в гаража , мога да ти я дам за 4-5 бона

Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) :) Особено това с немските знаменца ми напомни за циганска сватба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша колицата. Кефи, но ми се вижда маааалко претруфена предницата ... ако тя се поизчисти малко, и се свалят ВСИЧКИ лепенки - ще стане още по-хубава колата като цяло. ;)Вътре също е "мааалко" кичозна - жълтите светодиоди под предната броня също не са първа мода ... а "турбото" ... ми не знам кво турбо е тва, чак колонка с уреди има автомобила, но ако погледнете последната снимка истината излиза наяве - моно инжекцията си седи ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ебати грозотията. Търча към кенефа с два пръста заврени в гърлото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

No comment :) мислеш ,че само нашите цигани правят грозни москвичи , ама това строши всичко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

д15б2 супер сток :dry: даже и колекторите са си неговите. а на моноинжекцията пише V-TEC хахахахарезил ;) тва го е правил някой турчин в германия, 100% изселник от някое турско село дето нямат ток :drunk: горката кола ;) поредното доказателство че на някой и хонда да му дадеш, ще намери как да я осере

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна цигания , пълен провал от към тунинг, УЖАС........ Лично мнение :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"мега цигания", но всеки с вкуса си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"мега цигания", но всеки с вкуса си...

Направо "турбо" :drunk: .Иначе ако махнеш 80% от "тунинг"-а и оставиш само свестните чаркалаци става добра хондичката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега плеар ти да не си някое хлапе на 8 годинки и форума да ти служи за някаква форма на забавление? :lol: Сигурно си луд фен на филмовата поредица "Бързи и Яростни" и електронната джитка НФС ама от тези последните , където имаш опция за неони и шарени светодиодчета по чистачките :D п.с. ако решиш да ъпгрейдваш твойта ЕГ 3-ка имам една Б16-ска в гаража , мога да ти я дам за 4-5 бона

Ха ха не съм на 8-годинки не ползвам форума за забавление не играя НФС отдавна....филмите "бъзри и яростни" ме кефят но не чак дотам.... Аз имам неони на моята...какво лошо има....просто показах тази кола,защото ми хареса бодикит-а и вратите как са направени да се дигат нагоре...иначе жълтото в колата не ме кефи....На мойта кола,вече съм и намерил пазар. B18C4-170k.c. има оферта за 3бона....пък ти твойта б16а2 за 4-5 бона знаеш къде да си я навреш......нали?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бай Брадър напомня че :

Общи правила: 2. Заядливи и подбудителски мнения са силно нежелателни. Тук сме за да ни е приятно, а не, за да се караме. Постове подбуждащи интриги с други автомобилни клубове много бързо ще ви докарат бан.4.Задължително е спазването на добрия тон във всички форуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е претруфено хората са казали "многото хубаво не е на хубаво" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Най-силната част от "тунинга" е надписа VTEC направен с тебешир в/у моноинжекцията :lol:P.S - следващо по сила е лилавото тиксо върху маркучите на радиатора :D

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесват само седалките и волана :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра аерография! Харесва ми колата!С удоволствие бих и се порадвал в БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и на мен това вече ми харесва , някакъв малкък тунинг по интериора и екстериора и с рисунките се е получило перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно първата Хонда.......... :) :) :) Шефа на магазина "Пернишки тунинг ООД" ми е приятел....Дайте нещо ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Хонда според мен е супер, малко е претруфена, в повече и идват някой неща, но е супер иначе. Най-много ме кефи предницата, направо е супер. А за другото виждам доста разногласия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...