Jump to content
Madison

Здравейте на всички

Recommended Posts

Здравейте на всички. От тази вечер вече съм горд собствник на Honda Civic ( за сега няма да казвам точният модел :D ). Имах удоволствието да карам таз кола 5к км преди да я купя и съм невероятно доволен от нея. Вярно, няма същият комфорт като другата ми кола ( Audi 100/C4 ), но пък е върховно удоволствие да чувстваш динамиката на колата. Надявам е да ме приемете във форумът си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честито за избора!Давай и модела и снимките,не се стеснявай :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. От тази вечер вече съм горд собствник на Honda Civic ( за сега няма да казвам точният модел :D ). Имах удоволствието да карам таз кола 5к км преди да я купя и съм невероятно доволен от нея. Вярно, няма същият комфорт като другата ми кола ( Audi 100/C4 ), но пък е върховно удоволствие да чувстваш динамиката на колата. Надявам е да ме приемете във форумът си :D

Добре дошъл:Dа модела тайна ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. От тази вечер вече съм горд собствник на Honda Civic ( за сега няма да казвам точният модел :D ). Имах удоволствието да карам таз кола 5к км преди да я купя и съм невероятно доволен от нея. Вярно, няма същият комфорт като другата ми кола ( Audi 100/C4 ), но пък е върховно удоволствие да чувстваш динамиката на колата. Надявам е да ме приемете във форумът си :D

По-добре е да УПРАВЛЯВАШ МиГ 29 от колкото да се ВОЗИШ на Боинг 747:)Добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,добре дошъл в "лудницата"! :D Качваи снимките та да го видим животното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1.7 CTDI, Sports ( ако не се лъжа е Type S limited edition), Червени емблеми. Не знам повече какво да кажа за колата. Снимки още нямам, но скоро ще я снимам и постна снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл! Попълни си профила, за да видим откъде си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е да УПРАВЛЯВАШ МиГ 29 от колкото да се ВОЗИШ на Боинг 747:)Добре дошъл.

сори хора, не искам да размивам темата ама не можах да се сдържа: ОМБРЕЕЕЕЕЕЕЕ МНОГО СИ ГОЛЯМ, ОБАДИ ГОЛЯМ МОХАБЕД, ДА ЗНАЕШ.ше го помна вовеки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито колега..със здраве и беззаварийно...дай снимки да го видим тоз звер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега :hondarulez: Със здраве да си я караш и да и се радваш много време :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка,колега много е яка колицата...и мацките ще и се кефят..дано се засечем някой път я на месечна,я на седмична....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...