Jump to content
LewtonPI

Нов член на клуба с Honda Civic 1,4i S

Recommended Posts

Здравейте на всички! Утре ще си взема колата - Honda Civic 1,4i S. 2000г.Ще се наложи и аз да задавам въпроси, които навярно са ви втръснали, ще се опита да чета и търся преди да ги задам ;) , но...Първият е - къде може да се провери VIN-а на колата? Ето го и него - SHHMB2760XU127691.Знам, че за другите марки и модели има, проверил съм. За Хонда не намирам.Вторият е - какво масло да и сложа? Ясно, че ще е синтетика, но предполагам, че опитните ще препоръчат и марка.Няма да откажа и препоръка за проверени и качествени сервизи и магазини. Дори и само за смяна на консумативите :worthy:) (да чукам на дърво!)Опитвам се да намеря (тук пишат 5-та, 7-ма генерация) каква е моята, да се ориентирам. Търся и книжка, сервизна, данни, схеми... Благодаря!

Редактирано от LewtonPI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо добре дошъл и честито за новата придобивка, избрал си правилната марка и с времето, все повече и повече ще се убеждаваш, че това е самата истина ;) Относно VIN-a нашият форум си има уникален VIN декодер в самото начало на сайта в заглавната му страница виж ТУК за VIN декодер ;) За останалите ти въпроси отговорите се крият в повечето четене и най-вече с използването на търсачката !!! Чрез нея ще намериш всички отговори на твоите въпроси, като например какво масло да сложа, къде да намеря магазин за качествени части или пък добър сервиз, както и необходимата техническа и сервизна документация ! Е разбира се на въпросите, на които не намираш отговор винаги ще ти откликнат не един и двама колеги с компетентни отговори и съвети, но пак ти казвам майката му е преди всичко в четенето на темите и използването на търсачката за откриването на така нужните ти отговори тук в форума ;) Аре пак честито със здраве да си я караш и безброй много безаварийни километри по родните и европейски пътища ;) Успех :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е за вина.VINОп изпреварили са ме. Добре дошъл и от мен.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ВИН-а ЦЪК тукЗа маслото всеки си има предпочитания доста колеги(вкл и аз) се доверяват на Мотул или Моторекс.Изборът е твой ;) Честито за машината! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да намеря (тук пишат 5-та, 7-ма генерация) каква е моята, да се ориентирам. Търся и книжка, сервизна, данни, схеми...

6-та е твоята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LewtonPI

Супер сте! Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...