Jump to content
Kicho

Vin Decoder

Recommended Posts

На мен ми дава това:

 

Публикувано изображение

 

Но ми трябва повече информация като код на двигателя, конски сили, тип купе (MB или EJ) и др., колкото се може повече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изкарва, че съм комби, а аз не съм. Ето го номера jhmcm15504c201473.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен , в никой декодер не мога да намеря този вин.Иначе го прочетох без последните 6 цифри.Може би те са сгрешени.JHMGD57702S209261Honda Jazz 1.2Благодаря

Редактирано от georgie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет някой може ли да каже нещо за тази Китайска Хонда Оборудване и т.н. :D/>VIN LUCGE385073207386

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIN: LUCGE385073207386WMI / VDS / VIS: LUC / GE3850 / 73207386Warning: VIN has invalid check digit. Make sure it is spelled correctly! (check digit = X, found = 0)Make (Manufacturer): unknownModel year: 2007Country (Region): China (Asia)Sequential number: 207386

Това успявам на първо четене ще поровя малко по късно пак. ;)/>

Manufacturer: Honda Automobile (China) Co Ltd.Manufacturer address: No 363 Kai Chuang Da Dao 510760 Guangzhou City ChinaProduct type: Passenger CarMake: HondaCheck digit: 0Model year: 2007Plant code: ChinaSequential number: 207386

Това показва втория декодер който го разпознава.Другата добра новина която мога да ти кажа е че тази кола не се издирва в следните държави: Чехия, Словакия, Литва, Словения, Италия и Румъния :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колега !Как става проверяването по принцип за издирването ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от декодерите дават частична справка от carfax която попринцип е платена, на мен ми се паднаха тези страни като пуснах VIN-a :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че последно време гледам вкатрават масово сивициот USA и канада 2006-годинанагоре по 10 000 лв..Там как могат да се проверят дали не се издирват ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За там не съм се интересувал ама ще се поровя да видя, но тези коли там обикновенно се купуват от застрахователите на безценица, така че не е ненормална тази цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем така тия години BMW-та има и за половината пари. Много зависи от конкретната кола и конкретно кавко търсиш и какъв бюджет имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda

Някой да даде акъл - че не излиза нищо за този ВИН

JHMGD57702S201044

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vindecoder.net/?vin=JHMGD57702S201044&submit=Decode 

Model:Fit
Type:Passenger Car
Make:Honda
Model year:2002
Manufacturer:Honda Motor Company
Manufactured in:Japan (Asia)
Plant:Suzuka, Mie
Sequential number:201044

 

Body type:4 Door Wagon
Engine series:4-Cyl. 2.2L
Engine type:L4, 2.2L
Fuel type:Gasoline

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега Kokodaf.

Странна работа обаче колата е Хонда Джаз 1.2 :yes:

А във ВИН декодера на клубапък не излиза нищо - каква е причината ?

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги.Мен пък ме интересува вин декодер за мотори.Линка поставен в началото на темата не работи.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос свързан с VIN - в декодера на hondabg.com ми намира колата, но в hondaparts примерно или който и да е друг сайт на Хонда в който трябва да търся по VIN нищо не излиза?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, искам да попитам някой работил ли е с този сайт https://vindecoder.eu/honda ? Искам по някакъв начин да проверя сервизната история до момента, в който е обслужвана в оторизиран сервиз, на кола внесена от Италия.. та този сайт ми излезна на първо място в търсачката(и като цяло ми изглежда най - достоверен) и като напиша ВИНа ми иска 7$ и нещо за репорт на историята. Въпроса ми е, ако го купя този репорт, ще ми даде ли наистина инфото от сервиза, в който е обслужвана в Италия?

Редактирано от TeoZaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божа работа.

Още повече от Италия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта, в първия раздел  - Vehicle history, ми дава: "No available records". А другото си го знам. Ха ха... Та няма за какво да им дам $7.29 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 6/7/2019 at 1:25 PM, TeoZaf said:

Е да де, то за това са тези 7$, уж за да ти стане available record-a. Аз си го представям, че срещу това заплащане те намират просто от кое представителство в страната е купена колата и взимат историята от въответния оторизиран сервиз, в който е ходила поне докато е била в гаранция. То доколкото виждам, май всички сайтове с вин-овете са на този принцип. Иначе в една друга тема видях https://www.ilportaledellautomobilista.it/web/portale-automobilista/verifica-ultima-revisione този сайт, в който като напишеш италианския регистрационен номер, с който е била колата там и ти излиза последния път, в който е минала технически преглед. Интересното е, че примерно при колата, която сме заплюли доста съвпада това което излезна там, последния печат, който има в сервизната книжка и това, което показва на километража в момента...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти стане available record-a, ако предварително ти показва, че има поне един. А при мен няма. :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :) Предполагам и в другите сайтове с декодери е така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Скоро май ще ви ставам колега , но имам един казус с една хонда . Колата е от Варна , човека е предоставил и вин номер , но се оказа , че няма къде да проверя колата по вин номера . Колата е внос от италия , ако има някакво значение.  Ако можете да ми съдействате за проверка в някой сайт.  Благодаря ви предварително ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Penev1 Поискай да ти даде Италианския регистрационен номер да видим дали ще излязат километрите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поисках го . Дадоха ми го , проверих я в три различни приложения и излязоха верни . Благодаря ви много за помощта ! 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубаво, ама не стана ясно колата взе ли я. И няма да е зле да споделиш къде си я проверявал, за да е от полза на други които в бъдеще ще купуват употребявани автомобили.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук я проверих и излязоха километрите : https://www.ilportaledellautomobilista.it/web/portale-automobilista/verifica-ultima-revisione. В google play като напишете : " targa check " мисля , че беше и пак можете да проверите , но да ви кажа , че излизат само километрите . Ами колата не я взех бях се разбрал в събота да ходя в автокъщата , но в петък са ходили и са я капарирали . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Penev1 Жалко, че си я изтървал, но не съжалявай. Може да се появи по-хубава нужно е само търпение. Това още веднъж доказва,че читавите автомобили "заминават" много бързо и, че в такива случаи трябва да се действа на момента.

п.п. Какъв модел е търсената Хонда, та ако се появи нещо подходящо някой услужлив колега та ти сигнализира своевременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хондата беше сивик 8 - ма генерация.  Задължително бензин се търси след 2008 година.  Джаз и той е допустим вариант . Също така и другите марки като японски и корейски , да не ги изброявам тук . Благодаря ви още един път за помощта . Да спомена колата не е за мен ще се кара от жена . Ценовият диапазон е между 10000 - 12000 лв. 🙂

Редактирано от Penev1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да каже нещо за тази? 

SHHFK27806U026931

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много време е минало, но питай каквото те интересува, всичко мога да кажа по този VIN.

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

misho, а по този VIN, може ли да кажеш километри? SHHFK27606U013013

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте има ли сайт за проверка по вин внесена от Германия.

Или човек който да го направи може и с заплащане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...