Jump to content
buzy

масло хидравлика

Recommended Posts

Колеги сипах в хидравликата на волана някакъв кастрол от 15лв. Пише на тубичката , че е за автомитици, но всички ми казаха , че ставало идеално и за хидравлики. Понеже ми изтече маслото в прованса, а тук няма друго и се принудих да сипя от това, а пък и не знам тук колко разбират майсторчетата(без да ги обиждам).Аз по принцип знам ,че е препоръчително да се кара със специално масло за Хонда,защото съм доливал веднъж при Омбре и беше "бая" цифра! Искам да ви питам мога ли да карам известно време с това масло ? Ще има ли неприятни последствия за хидравликата ? Колко струва оригинално масло за Хонда ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю и в прованса както казваш се намират масълца а какво трябва да е маслото си пише на капачката на съда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю и в прованса както казваш се намират масълца а какво трябва да е маслото си пише на капачката на съда

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

Колега съжалявам за оф-топика, но какво количество масло си сипал и цялото ли ти изтече!? Интересува ме колко масло събира системата, защото аз искам да го сменя. Купих си от Бултрако хидравлична течност - 28лв. Тубичката е 1л. и се чудя дали ще ми стигне. В магазина момчето каза, че би трябвало да стигне, но "би трябвало" някакси не ми звучи много убедително. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съжалявам за оф-топика, но какво количество масло си сипал и цялото ли ти изтече!? Интересува ме колко масло събира системата, защото аз искам да го сменя. Купих си от Бултрако хидравлична течност - 28лв. Тубичката е 1л. и се чудя дали ще ми стигне. В магазина момчето каза, че би трябвало да стигне, но "би трябвало" някакси не ми звучи много убедително. Благодаря предварително

Ще стигне колега,около 800мл. събира системата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...