Jump to content
Guest graf BENKOWSKI

търся читаво Vti

Recommended Posts

значи да разбирам, че сток црх и голф абф рекса бие, а не ми се ще да отварям стари рани ама какво ще стане ако се сборат ц20хе сток и рекс б16а1 сток само така за протоколо питам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ще ти кажа моя црх като го стегнах под стягане имам предвид сегменти биелни и основни лагери препасване на клапани и райберене общо взето му възвърнах 150-то коня абсолутно сток бие корса ц20хе и тя сток така че има ли смисал да пишеш за астри ?А със 300 лв стана 14.6 на 400 метра :)

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо хондата е победител:) сега като сложа новия мотор ще ги пробвам ц20-ките а и защо сравнявате винаги 1,6 с 2000 кубика двигатели явно много болят тези 1,6 витек;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грийнуотър,а ако случайно Яжо има Б18Ц4 под капака,дали нема да се пулиш като индианец като ти направи един стадион разлика.А ако съвсем случайно пък се появи някой с Б18Ц5 пак на Рекс 2...........!?Замислете се малко за това,че като сме от малките градове-не значи,че падаме от луната. Колегата Уест Бам да поясни Ц20ХЕ-то на кво купе е,защото Б16А1-то го има на Рекс 2 и Сивик 4,които са равностойни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boby70

Явно с този голф само си чешате езиците,щом не отговори на моята покана.Мен поне с моят атмосферен Vt-i не ме е срам и да падам,важен е кефът.Винаги може да се намери по-бърза и от най-бързата кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

Грийнуотър,а ако случайно Яжо има Б18Ц4 под капака,дали нема да се пулиш като индианец като ти направи един стадион разлика.А ако съвсем случайно пък се появи някой с Б18Ц5 пак на Рекс 2...........!?Замислете се малко за това,че като сме от малките градове-не значи,че падаме от луната. Колегата Уест Бам да поясни Ц20ХЕ-то на кво купе е,защото Б16А1-то го има на Рекс 2 и Сивик 4,които са равностойни.

абре колега ти някъв комплекс ли имаш за некви малки градове ми говориш?все ми е тая кой от каде е аз не деля хората на селяни или граждани!и все пак говоря за кола сток или поне леко тунингована а не някой да си е сложил в купето б18 или р5000 или не знам си още кво.после аз не съм казал ,че ще бия а искам да видя колко ми върви колата .А що се отнася до стадион разлика е айде не ставай смешен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани, защо не се замериш с Джитек, знаеш приблизителните времена на сток ВТИ?.....че и тая тема отиде на ******* , аре да не опростявам и аз :huh: Хубаво си пуснал тема и търсиш ВТИ за сравнение, ама други я ползват да си чесат езиците само.Ако толкова пък никой не се навива, аз ще ти направя кефа с мойта. Абсолютен сток с изключение на хедърите 4-1, дори съм си с оригиналната филтърна кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те сцепя с тролея без да включвам спортния режим, къде си тръгнал с тая самара, а? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце ти си моя идол ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно с този голф само си чешате езиците,щом не отговори на моята покана.Мен поне с моят атмосферен Vt-i не ме е срам и да падам,важен е кефът.Винаги може да се намери по-бърза и от най-бързата кола.

Ще говоря с момчето с Голфа и ще уредим гонка, предполагам до ден два ще отговори като му пратя линк-а.Той по принцип е навитак и готов за сверка предполагам няма да откаже, може да се разберете с Грийн-а и да се направи едно общо замерване.Има тунинг по автомобилът ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

 

Ще има , ще има :P Пък за колегата.... ся кат си сглобя колата с удоволствие ще се пусна с тебе ... :P И сега може ако искаш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо хондата е победител:D сега като сложа новия мотор ще ги пробвам ц20-ките а и защо сравнявате винаги 1,6 с 2000 кубика двигатели явно много болят тези 1,6 витек:D

бaте ама ич не ме е грижа какво ще си слагаш и какво ще си махаш от рекса аре направете си тема бързи и яростни и там си пишете за голфове опели и секви други кочини това е конкретна тема и ако нямаш под капака б16 мотор по добре не пиши в нея както същото се отнася и за колегата west bam :)
Дани само се пошегувах бре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа моя црх като го стегнах под стягане имам предвид сегменти биелни и основни лагери препасване на клапани и райберене общо взето му възвърнах 150-то коня абсолутно сток бие корса ц20хе и тя сток така че има ли смисал да пишеш за астри ?А със 300 лв стана 14.6 на 400 метра :D

Еми мойте поздравления колега за рекса имат потенциал тези бегачки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре GRUNEWASER поздравявам те че караш най бързата хонда в бг. но наистина ако е толкоз бърза и искаш да се докажеш мисля че на Божура ти е мястото, на колегата boykoborisov му правя евала щото е един от малкото хора които са доказали какво правят хондите на 400метра без да вдига шум около това което е напрайл! той просто отива пуска се и това е! там се доказва върви ли ти колата и колко:) най лесно е тук да се плюем но не е рдно защото все пак едно нещо ни свурзва в този форум:D успехче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
:) Yavo Божур вече няма, а София е на 280 км от Сливен, не си заслужава за едното замерване :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за offa;) но не можах да се доуточня! като говорех за божур имах в претвид да отиде на кръг от шампионата по драг рейсинг примерно на 7-ми септември на писта Сливен, там си има измерителна техника на която спокойно може да си замери колата как върви и колко върви! Аз догодина ще участвам в целия сезон поради същата причина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие тука половината нормални ли сте бре или не можете да четете?ако съм искал да си замервам колата знам как става има писти или гтек аз просто искам да се пусна с кола с двигател ВТИ която по възможност да е от софия не ми се ходи до сливен който е на 280 км. аман от интерпретаций .после колега кога съм казал ,че карам най-бързата Хонда в България ???????????????????тва е много тъпо изявление и аз не бих си позволил да го кажа ,най малкото щото не е така.искал съм да се докажа ??????? на кого бре ?АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо мисля и смея да твърдя,че обърквацията тръгна от теб!Прегледай първият си пост в тая тема и помисли хубаво,какво точно си искал да напишеш,защото точно от тоя супер неадекватен твой пост тръгнаха интерпретациите.Относно разбирачите,лично аз нямам претенции на такъв........След 5 страници безмислени спорове аз си мисля,че искаш да разбереш дали труда ти е дал резултат,а именно като се състезаваш с некоя Б16-ка.От доста време има направен едновалов Витек(1Нет),който мисля,че даваше време близко до 15.Това трябва да ти служи като ориентир.Ако твоите финансови и технически възможности са по-големи съм сигурен,че може да се даде доста по-ниско време с двигател като твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

после колега кога съм казал ,че карам най-бързата Хонда в България ???????????????????

...колегата е казвал,че кара най бързия седан 4 ген. така,че не се бъркайте давайте едни ВТИ да го замери и да се миряса по темата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и е недостъка на София-голям град и хората не се познават :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest igra4a

Другата седмица ако имам път към софия ще звънна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигнем темата ,очаквам предложения .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А твойто к'во е че да ти предлагам к'вото и да е? :lol: Дай нещо по конкретно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ako има сериозна гонка кажете да дойдем повече публика :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка аз преди 100 страници ти викам аре, а ти нищо не каза/написа, по тая логика: той Зеленото само си приказва иначе никога няма да дойде да се пробваме "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Дани, ти свикна ли да я караш вече? ;) ;) ;) Или да те пробвам с на жена ми автоматика? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе GREEN-е ти успя ли да преминеш психологическите и невъзможни за колата ти 140 км/ч терминална на ОМВ-то (400м) ,че толко смело излизаш на ВТи-ките :):D:) Колко ти беше последното време на божура ,че забраих .... 16 и нещо ми се върти в главата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

Абе GREEN-е ти успя ли да преминеш психологическите и невъзможни за колата ти 140 км/ч терминална на ОМВ-то (400м) ,че толко смело излизаш на ВТи-ките :):D:D Колко ти беше последното време на божура ,че забраих .... 16 и нещо ми се върти в главата ...

Aбре Ванка пак ли не си си пил хапчетата ? освен звезди и една кукувица в главата ти друго не се върти ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и 2-мата сте пациенти, които не са си взели хапчетата.Аре бе зелен, кажи къде, кога евентуално мога да те намеря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и 2-мата сте пациенти, които не са си взели хапчетата.Аре бе зелен, кажи къде, кога евентуално мога да те намеря?

довечера остави си телефона на лично ще ти звънна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде довечета на бояна да бъде разстрела ..... аз към 9 ще съм горе ,че в събота вечерта ще вали и няма да стане ...Може и аз да се включа на 0.3-0.4 буст да има няква игра :wacko::(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложите по една камерка на колите да гледаме гонката! :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ей най накрая развръзка :lol: ....ще чакаме клип за да няма после спорове кой е първи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз пък чакам оправданията на загубилия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не е имало завръзка че да има развръзка. Аз също :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

ми нямам лично съобщение от Парадокса така ,че май ,май гонката ...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А виж сега телефона му го има в купува/продава - Мишо и той предложи щедро своите услуги със 99.999999% сток VTi топката е в твоето поле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

довечера след 22:00 ОМВ Бояна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си седях ,седях и чаках ама то беше ясно ,че само ще си седя :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На края ще дойда да се замериш с Д14-ката ми :ph34r: , то се е видяло че друг няма да се навие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...