Jump to content
darius

Има ли срок акаунта?Невалиден акаунт!

Recommended Posts

Гледам че във форума има 5989 регистрирани потребителя!Колко са реалните?Може ли да се заличават потребители,невлизащи във форума?Например има регистрирани само зареди някоя обява или хора,които вече не карат Хонда!Една година е приемлив срок,предупреждение за още месец и не участваш,нямаш вече регистрация. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно активен: 20th Feb 2008 - 02:14 PMTова пише в профила на мои познат които е много зает с работа ->14часа на ден и не може да влиза всеки месец но е голям любител на марката и постоянно си разхубавява Акорда. Изкарва добри пари и я поддържа само по сервизи. Не знам на колко време трябва да се трият или се гони бройка но на 1 година ми се вижда много, но и приемливо. Аз съм ЗА триене на 1 година ->маи се оплетох....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само за справка в BMW форума не бях влизал повече от ТРИ години но профила ми седи! Не мисля че е приемливо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то там има 134597684 потребителя :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Е и? Не виждам причина това да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Е и? Не виждам причина това да се прави.

Тогава може ли да имаме инфо колко са спящи профили(невлизали 6м или година) и колко са действащи?Профила ми в clubf1 беше "приспан" и като се опитах да вляза се наложи да го реактивирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в бмв не съм влизал от 7 месеца и още съм актуален.нещо позабравих бима форума :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невиждам причина да ти трият акаунта заради това че не си активен....не е задалжително да си нонстоп във форума за да си фен на марката......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пук имам 2 акаунта на които им забравих пасовете и немог ада ги ползвам тов ае от преди 4г ако не и повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам познат фен, влиза 1-2 пъти годишно, но има 2 хонди и е с нас още от ДИР-а, това че рядко чете и пише тук не го прави по-малко фен на марката, затова и не съм съгласен да се трие в срок по-мълък от 1-2 години. Е, такива които не влизат от 2004-5г примерно може и да се махнат, но това няма да даде точна представа за активните потребители. А и на кого ли му пречи чак толкова това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondari

Аз например имам акаунт от 2004г. тука но не го бях ползвал доста време и бях забравил за него. И се регнах пак. :whistle: Баси тъпото :lol: Ако могат да се трият акаунти давайте да го махаме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...