Jump to content
Pliushtadin

На задна (скорост)?!

Recommended Posts

Колеги, не може да не ви е правило впечатление как на повечето коли като включиш задна и се чува едно изръмжаване все едно не си оцелил предавката или не си натиснал хубаво съединителя. Забелязал съм в доста коли по пътя като вкарат задна и яко хррчигъррр ....Ако включиш преди това първа със сигурност не се става така. Мойто Хонде няма такива проблеми, но някой други коли, които съм карал ми се получава така като дам задна и преди това съм бил на свободна.Та какво е вещото ви е обяснение по въпроса ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Хах :) Колега поне на 60% хондите горе долу според мен,включително и моята. ;) Значи незнам и аз защо така,ама и на други марки го има и не винаги ама незнам точно като не натиснеш хубаво съединителя ли кво и се усеща че няма да влезе и натискам съединителя повторно и си влиза само че с това ''хърр'' кво да се прави,свикнах му,аз не давам 1-ва и после задна само натискам съединителя 2 пъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Липсата на синхронизатори за задна скорост ?темата е разисквана безкрайно много пъти :) ползваите търсачката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе,.... трябват ти синхронизатори?!?.... мани ги тея синхронизатори - нали сме гледали бързи и яростни:

 

Ще прилагаме техниката(както каза колегата) double clutchin' :bow:

 

ПС:При мен е същото - изключваш от скорост - пускаш съединителя - и тогава натискаш пак - включваш без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и моето рексче малко хърка на задна :bow: понякога дори не иска да я включи но става като пуснеш съединитела и пак го натиснеш и задна си влиза като в тях:bow: абе това нее повод за тревога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...