Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Аре да ги преместим в Понеделник ... удобно ли ви е на вас ?? :)Щот ако са сряда аз всеки път от сега до края на септември ще трябва да идвам към 20.30 и то ... тамън тогава се разотивате. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами става и за понеделник но от другата седмица :D 4е днес няма да можем иначе за тази сряда 20 часа на лукоил:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаете за неделя некаде кам обяд ще идем, смао треа да му зжанна да се разберем, ще аз направо от боровец ще сяза :) ако мога :) ари за сега аз изчезвам каде боровец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе къдрав :) в неделя някаде към обяд ще ходим на вършец:D ние ще се чуем по телефоните с другите момци така че ще сме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, бат Яжо ми се обажда снощи и ми каза 13 да сте на Лукойл ... аз до последно мислех да идвам с вас, но се отказах, така че - не ме чакайте мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи я пратете снимките дето снимахте днес може по скайпа kydraviq_ това е моя :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййййй, ся кък ме е яд че ме няма по тия снимки... :worthy:Нямаше как, просто предната вечер ми беше кофти и се прибрах адски късно, за това дремнах само малко и отидох на работа...нищо, аре другия път. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maniq

Еи момци нали довечера ще се събираме на лик оила.Към колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее на Вършец беше много яко ще трябва да отидем за някоя събота и неделя с преспиване там в някое хотелче а и с колегите от Вършец да се почерпим качествено :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажете и ще го измислим.азсе включвам днес защото вчера не знаех къде съм на сбор.......яд ме е че не можах да остана до края но ако се навиете за някоя събота и неделя ще си изключа телефона.... надявам се да ви е харесало ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя сивият CRX върви добре , ама тоя червеният един пък на алеите като го чуш , то прекъсва , то е едно чудо :plane: иначе на звук къртат :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

абе тоя сивият CRX върви добре , ама тоя червеният един пък на алеите като го чуш , то прекъсва , то е едно чудо :lol: иначе на звук къртат :angry:

така ти се струва, че прекъсва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

да , докато изкара водата да продуха малко ахаха , айде моля ти се чух го над 5 пъти как се изреза и пребъкна 3-4 пъти в това време.И мойта предърпва така от време на време ама това е хонда все пак :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Ники човека е прав пребъкват и прекъсват и двата рекса ама само при 7600 оборота:worthy: абе пич Activiti кога ще видиме и тебе ти даваше най много зор а те няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Max77

абе бацков ти освен да се заядаш май друго не можеш........каква е тая мазда бре...нешто си се притеснил май....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

шегувам се , но маздата е ненормална , нещо в класът на honda legend coupe , 1984 год. с ел. амортисьори , пълен ел. пакет , дигитално табло , автопилот , задно предаване , 2.0 пълна инжекция :cool: класика.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

класика са и годинките.......като я гледам...а с тия "майтипи" май скоро някой ще те "поздрави"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пич такава мазда имаше Мито джилерата от Враца а кой е този приятел на къдравия с тази мазда аз съм навит да направя старт с такава кола дори и да падна от нея;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея Врачански дилъри-страшна стока продават.Активити,брато искам от твойта тревица :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи момци кога ще се ходи на Криводол за ралито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и Враца си има писта за драг. За сега е 1/8 миля (200 метра), но собствениците са надахани много скоро да стане на 400 + награден фонт всяка неделя. Имахме и участия от 16 коли - 3 хонди, като с малко късмет можеше и да сваршим първи в клас до 2000кб.

Баааа, аз що съм упущил ве? :cool:Супер ... аз днес говорих с Яжо той ми се обади да ме подсети, да не забравите и вие - довечера 20.00 на лукойл.Боби пък каза че може би след срещата ще се ходи на язовирната стена ... може направо на пистата да идем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце Активити на тебе май ушите ти прекъсват а?Червения рекс си работи много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

Момцииии вторник от 8 или 20 ;) който както си избере;) на лукоил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

приятелю activiti може ли да те попитам ти в Хонда форума ли си регистриран или в Мазда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи момци можли някои да ми помогне?Да пусне във форума една темичка за инжектори 240 кубикови, че на мен нещо не ми дава да пусна незнам защо.Благодаря предварително.

Редактирано от maniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

Боби нямаш достатъчно мнения - требват ти 50. Пиши ми какво искаш да пуснеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник на срещата ще се разберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, аз съм там със сигурност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък във вторник ли бе! Няма ли желаещи за днес. Аз тогава съм във Пл. Пак няма да мога, ма к'во да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Сега пък във вторник ли бе! Няма ли желаещи за днес. Аз тогава съм във Пл. Пак няма да мога, ма к'во да правя.

Аз... ;) Ма нищо ми не пречи и утре да дойда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорееее мнооо лачни тия летни жанти бре;) ще лепнат страхотно на колицата даже ще и е много леко да ги носи ше се убедиш, сега остава Витек тиквата на моторетката, компа,инжекторите и си при мощните бегачки;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...