Jump to content
Mandylion

Нощна София от Витоша (Копитото)

Recommended Posts

Довечера с Лазеф сме решили да хванем Хонделите и да ги качим на разходка да погледат София от високо. Ако има любители на такива разходчици, моля присъединете се към нас, ще сме щастливи да ви видим на ОМВ Бояна в 20:30ч, от където хващаме към Копитото. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако позволиш, че цитирам е-майл на една друга Деси до гупа хора, които тя агитира за "Строежа":

 

"Та за въпроса "правим ли го" имате следните опции (естествено, очаквам отговори *асап* кикики)

 

а) "Много ми се идва, но тъй като не искам семейни разправии, най-вероятно ще пропусна ". (the family man)

b) "Е как! Къде без мен !" (the party man)

c) "А нещо матриал ще има ли? Хммм...ще реша в последния момент ". (the wtf man)

d) "Оф, Десо, аман от твоя спам! Не разбра ли, че съм зает човек, нямам време за твоите глупости ... " (the loser)"

 

Аз точно се вписвам в отговора на the WTF man: Матриал ще има ли, или само гледката на нощна София ще е reward? И.. ще реша в пследния момент, кикики... Аз бих се задоволил и без хапване, само на бъбрене под звездите с една определена особа, ако бог (или Вероникааа!) даде :)

А ТИ, който четеш това в момента, коя опция избра?!

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои качвал ли се е скоро до горе :) интересува ме дали е читъв пътя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз избирам друга опция:Имам проблеми с резервоара - (The poor man)И да, аз се качвах преди 1-2 месеца и пътя не е зле, стига да се кара със съобразена с него скорост, което значи не повече от 40-50. Има изненадващи дупки, които при рейсър стайл правят лоши щети по окачване и др. Има няколко пропадания, но иначе 80 на 100 пътя е добър!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много внимавайте с пътя към Копитото. Както каза Шефа - има изненадващи ями, но ако се кара бавно и внимателно всичко е на ред. !!! Но внимавайте след отбивка за Копитото .... това ако ще се катерите и до Златните. Малко по нагоре има един кратер !!! който е през целия път. Миналата седмица оставих една чисто нова гума там ... т.е. прибрах си я де - все пак не правя боклук особенно в природата, но гумата не става за нищо :)Иначе при внимателно каране .... горе си е кеф и прохлада :)Успех и приятно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам ОМВ бояна това на околовръстния на разклона с бъкстон ли е,там до резиденцията?Ама аз може да доида ама тъй като не познавам никои да фана да си зема гаджето, че иначе ако никой не си лафи с мен ше ми е неква тапня...ама съм за! там съм, че вчера не можах да дойда на месечната...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам ОМВ бояна това на околовръстния на разклона с бъкстон ли е,там до резиденцията?Ама аз може да доида ама тъй като не познавам никои да фана да си зема гаджето, че иначе ако никой не си лафи с мен ше ми е неква тапня...ама съм за! там съм, че вчера не можах да дойда на месечната...

harpi, с гадже, без гадже ела! Аз съм с зелено - черен CRX 2 ген. Ако дойдеш и кажеш: "Здрасти, аз съм Харпи от форума", няма да те боли много, нали :)Чакаме те на ОМВ, което е на Околовръстното от страната на Витоша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз мисля да се отбия ........ да подишам малко чист въздух................. мисля че и аз съм от групата на Airmana........ :) ........ без да му преча разбира се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се получи хубава среща. Запознахме се с 2ма нови фенове, които се надявам да се веснат на седмичната довечера. Пътя наистина имаше неприятни изненади - 2 много сериозни пропадания, но ние се държахме много прилично и нямаше произшествия. Очакваме и снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-малки снимки не можа ли да пуснеш? Фююю тия мога да ги ползвам за уоупейпъри бре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно снимките са с такъв размер,защото единствено така не се виждат шумовете и некадърността с която съм ги правил(благодаря за което) :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги айде в неделя да си направиме една малка срещичка на ОМВ Бояна да си полафим и погледаме малко дръпчици навити има ли аз съм там 100% :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това му харесвам на Уест Бам - постовете му винаги са точни и на място. :cool: Мога да приведа и примери ако нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така или иначе 99% в неделя ще съм на ОМВ Бояна към 22:00, така че който иска да заповяда. Пък после може да измислим нещо допълнително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това му харесвам на Уест Бам - постовете му винаги са точни и на място. :cool: Мога да приведа и примери ако нещо...

Хаха поласкан съм абе викам дай да събереме някоя и друга хонда на това ОМВ та омръзна ми да гледам голфове и опели така, че се надявам да има повечко желаещи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...