Jump to content
shondy

протестите продължават 29.06 и след това 11.07

Recommended Posts

Днес на 24.06.08 в централната емисия отново с 13 % казаха че ще се увелеличават цените на парното и елктрото снабдяването .................. Казвам ви ще се обеся на собственият си колан, защото даже пари за "едни свестни гащи" не останаха. Егати живота........

Ето защо трябва да се борим, и така упорито ви го повтарям. Те ни се подиграват, и смея да твърдя че всеки, позволил си да говори такива абсурдни и смехотворни глупости - си проси разпъването на кръст от собствените си избиратели. Най-малкото досега е било така ,ако не искате да се повтори 1996 година трябва да сме сплотени и на време да спрем този АД. Моля отново всички да помогнат да разпространим идеята и петицията ни. Последен мирен протест - 29 Юни. Първият протест с блокиране на пътища в страната 11 Юли Където надявам се всички колеги от градовете ще се включат и преградят основни транспортни линии .Включете се, за да бъдем истинско гражданско общество с позиция по въпроса ,вече показахме на песимистите какво правим с желание. Нека всички скиптично настроени се присъединят към идеята. Сега е момента!

 

ЕК даде зелена светлина за намаляване на акцизите върху горивата

 

Станишев отказа, парите му трябвали за пътища

 

Европейската комисия няма да пречи на националните правителства да намаляват акцизите върху горивата или да облагат с данъци нарасналите печалби на енергийните компании. Това заяви вчера председателят на Европейската комисия Жозе Мануел Барозу, предаде Асошиейтед прес.

На двудневното заседание на Съвета на ЕС Барозу предупреди, че стремителното нарастване на цените на храните и горивата създават "нов вид бедност". В изказването си рано тази сутрин председателят на еврокомисията подчерта, че Европа трябва да предложи реална помощ на хората, които страдат от това най-голямо повишаване на разходите за храна и енергия.

Въпреки зелената светлина за акцизите, която ЕК дава, българският премиер Сергей Станишев съобщи, че правителството няма да намали ДДС и акцизите върху горивата. Станишев, който участва на заседанието на Съвета на ЕС обяви, че нивата на акцизите и данъците върху горивата са под тези в ЕС и че парите са нужни за строителство на магистрали, пречиствателни станции и училища. Според него няма резон да се намалява ДДС на горивата, а не на лекарствата за пенсионерите или детските стоки. ЕС трябвало да търси "по-устойчиво цено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно да присъствам отново .От колко часа ще е този път ? .... защото в същия ден имаме и месечна среща на клуба от 19:00 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: Силно се надявам да успея да ида, и ще направя всичко възможно, доколкото зависи от мен, за да присъствам. Наистина - от колко часа ще е мероприятието?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори протеста да съвпада с месечната, мисля да отида на протеста, защото някои неща са по - важни от други!

Ние можем да изместим часа на месечната, а може да направим месечната и на протеста!!!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протест да!Нека да има!Управляващите обаче не им пука!"Високите цени на петрола вече доведоха до известно понижение в търсенето в САЩ и Великобритания. Американците за шести пореден месец намаляват пропътуваните с личния си автомобил мили."КОЛЕГИ,ЕЙ ТОВА Е ПРОТЕСТА!НИЕ ПО-УМНИ ЛИ СМЕ ОТ АМЕРИКАНЦИТЕ?Източник:Боц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да вдигнем малко темата. Ти виждаш ли се в градския транспорт? Аз ако трябва да си свърша работата за 1 ден с градския транспорт ще фалирам за 1 седмица от несвършване на работа. В САЩ и ЮК градския транспорт е на ниво.И така в Неделя сме на протест.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА ПРОТЕСТ! ЖИВ ИЛИ МЪРТЪВ - ТАМ СЪМ! Това не се понася! С тези темпове чакам 3лв. до края на годината! А и градския транспорт... 1лв. билетче?! Някой возил ли се е в него от управляващите и управниците на СКГТ? Мерзави к*****а! Табелата от предния протест не е слизала от колата ми още от ПЪРВИЯ протест насам, сега ако има от тези новите ще сложа и от тях!!! На крак бе хора, до кога ще търпите?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Дано този път има малко повече представители от клуба ни, че миналия път положението беше трагично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принтнала съм 10 цветни копия от новия трикольорен лозунг за протеста.. ако не по 2, то поне по едно за кола ще има! Там сме!Само че.... в колко часа да сме там? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си , че нещата вървят към всеобщия закон ..... на Джунглата !!! По-силния оцелява :) Не , че и до сега не е важал , но нещата стоят така , че са заложени и човешки живот !!! Не говоря за близко бъдеще , но ако така продължават нещата - богатите стават по-богати , а бедните по-бедни , а средната класа изчезва бавно , но сигурно , в един момент , това ще е главния закон :) Ако наистина богатите хора в Свечта - всички милионери , билярдери и т.н. не преосмислят в какво да влагат и инвестират парите си нещата няма да се променат !!! Ще ви разочаровам - но от нас това до голяма степен не зависи , според мен :) Решенията в този случай са няколко , повечето се досещате кои са , но за съжаление не виждам самите хора по целия Свят да са на подобно ниво , че да има добро развитие на нещата . Оф , бая въпроси и теми за размисъл !!! Искрено се надявам да постигнете колеги нещо - за съжаление нямам възможност да присъствам , но духом ще съм с вас !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже колегата Шонди така и не каза от колко часа ще е протеста утре, а предишните два бяха насрочени за 11.00ч., ще се осмеля да предположа, че и утрешният протест ще е от 11.00ч.Аз няма да успея да присъствам (семейни ангажименти :lol: ), но ако успея навреме, ще се присъединя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и аз да е от 11ч., дано моридинката не ме подведе, защото в 11ч. ще се закова пред Ал. Невски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Надявам се да се засечем там. Ще съм с черен акорд купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ин кен бидон ... жик так там сме ... за 11 незнам дали ще стана ама ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време за нови протести...Според мен, докато не покажем, че такива далавери не ни устройват, никой няма да промени нищоЕто барела вече гони 50$, а дизела вчера падна само с 3 стотинки...е*си подигравката...Лично аз бях на протестите по-рано тази година и пак ще отида - и в работно време. Защото това е нещото, което мога да направя по въпроса вместо да псувам в нас пред телевизора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...