Jump to content
Guest buh

КИЛОМЕТРИ

Recommended Posts

сивик 98 на 160хил скоро глдах в един американски сайт сивик хибрид на 680хил мили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 1996год. - 348 000 км., никакви проблеми, незнам кой е казал че се скапват колите ни след 300 000 км, но съм виждал хонди на доста повече от моята и не видях да са скапани. :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UK Акорд 2000 г. 2.0 бензин- пишеше 72 000 км :cry: най-вероятно са 172К само волана е износен.От Омбре сервиз ме увериха ,че: "Тоя кош може да изкра 500К без никви проблеми" вярвам им :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моя Prelude последно километража го върнах на 110хил :cry::dry::(

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя сивик '97 скоро ще направи 198000 и се чува като швейцарски часовник :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic coupe D15B7 01.05.1995 г. на 247 500 km за сега не е горила масло аз я карам вече окло 8000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

93g 5g sedan - 575k (не е моя но аверчето още си я врътка :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

93-и набор,215 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е куриоз:lol: Модел 96-та като я взех километража показваше 68 хил. километра (това беше юли месец миналата година).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта показва 400 ххх км. а коий знае на колко е реалнопс 95-та е ако има значениепс2 нищо и няма да чукам на дървопс3 нищо не съм пипал по двигателаАбе щом корейските тикота навартяха над 1 милион и още понавървяват, що се плащите от наще Хонди дето минали 300 000 :lol: Мойта ще я карам докато не се разпадне ако ще и след 10 години да е това

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic D15Z1 Хечбек 94-та, по километраж 184000 от които 20 К . На колко е реално не знам, но е ОК количката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик Д13Б2 168 000. Не знам колко са реални ама за сега съм си доволен от хондавелката :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 99 год. - 148 000км.......Истината е някъде там.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната е над 300 /ама е след ремонт / хилки и вярвам от мнооо години е в бг и си я зех и първия и чорбаджия в Бг.,втората над 280... ама мноо тропа , третата 123 ама са пипали тия гадовете та са въртяли .А тая де разглобих беше на 400 и нищо неставаше от нея.Чисто и просто мноо си зависи как се кара как се потдържа и тн.

А верно всички 15 годишни са на 134 000 км. ебати аномалията :)

 

П.п. Линка след червените букви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B7 взех я на 212000 сега е на 226700 ама от 4 стой в гаража, нядавам се скоро да я изкарам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те колите ви нови на вси4ките бе.Аз моита я взех на 180000 но в последствие разбрах че доста е превартяна.Под задната седалка имаше негативи паднали със снимки на колата в холандия и на едната се вижда не много ясно километража на които пише 404764 снимката е с дата06.07 2004 година.Смених сегменти и лагери на вала и сега си е като новичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 99 , D14A8 на 130 000км, но дали са реални един господ знае! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 96г. ЕК3 италианка на ~ 244К абсолютно реални 2-ри собственик съм. Двигателя не е отварян, отдоло всичко е оригиналното (потропва ама на пролет ще се прави цялостно боядисване и обновяване :() абе :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95та година...188 000 (5 000 от които са мои) но това едвали е реално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средата на 2000-та година - 162 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240000 РЕАЛНИ???????Без ядове е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

169000 км. 10 000 навартяни от мен, но съм убеден че поне 100 - 150 хиляди са и върнати. Инче историята е в австрия и др освен консумативи в България не е видяла, а и по оглед на двигателя си личи че и преди тва не е баран :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се запиша.Моята е 96г. и сега на километража пише 198500км + около 100 хиляди върнати от горублянските измамници.Но колата си е чук отвсякъде.Мотора никога не е отварян.Колкото до ладата за която е писал колегата в началото, моята беше на 213 000 когато я продадохме. Била е цял живот в семейството и никога не и е правен ремонт, но е карана винаги с хубави масла.Иначе да на 120-130хил. се прави ремонт ако се кара с М10Д или е сменяно маслото на 50 000км. :) Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до ладата за която е писал колегата в началото, моята беше на 213 000 когато я продадохме. Била е цял живот в семейството и никога не и е правен ремонт, но е карана винаги с хубави масла.Иначе да на 120-130хил. се прави ремонт ако се кара с М10Д или е сменяно маслото на 50 000км. :) Поздрави :)

Де и ладите да бяха като хондите :):) Мойта като и сменяхме агренажа по капака на главата се беше образувало нещо като грес и ми казаха, че явно смяната на маслото не била много честа и затова съм имал тези подаръци(и все пак двигателя е повече от безшумен) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита е хеч 5 ген. д15б2 и е на 190 хилки реални,а имам 3 генерация телевизорче километража му сочи 780 000 км пропушва яко но баща ми го повреди кат го кара 120км пробег без вода,спукал му се маркуч и сега у бокса

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A3 - Сивик 1.4 90 к.с 99 770 км. Това е старият двигател!Новият 1.6 ВТек -150 000,но доста добре върви :)

Редактирано от niki1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H23A2 на 14 000 км. Иначе на километраж е 276 000км. Трябваше и ремонт в следствие на перфектни собственици най-вече.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, в една от темите прочетох как колите ни след 250 - 300 х. км се скапвали,

та в тази връзка бих искал да направим едно леко проучване,

НА КОЛКО РЕАЛНО КИЛОМЕТРА СА КОЛИТЕ НИ ?

 

е започвам аз, моята е СИВИК 92 седан, на километража пише 321 061

двигателя е Д15Б3, мисля, че по колата освен консумативи нищо не е пипано (и аз не съм пипал), купена като нова в БГ и е карана само тук (предимно на газ).

Масло (цветя и бонбони) не пие :(

 

ами това е.

 

Не зная дали темата е точно за тази рубрика, ако модераторите преценят нека я преместят. Благодаря.

моята е на 162 000 95г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до ладата за която е писал колегата в началото, моята беше на 213 000 когато я продадохме. Била е цял живот в семейството и никога не и е правен ремонт, но е карана винаги с хубави масла.Иначе да на 120-130хил. се прави ремонт ако се кара с М10Д или е сменяно маслото на 50 000км. :) Поздрави :(

Де и ладите да бяха като хондите :):) Мойта като и сменяхме агренажа по капака на главата се беше образувало нещо като грес и ми казаха, че явно смяната на маслото не била много честа и затова съм имал тези подаръци(и все пак двигателя е повече от безшумен) :)
Понеже хондите, особенно по-старите са много обезшумени :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...