Jump to content
Guest buh

КИЛОМЕТРИ

Recommended Posts

254000 - 2000 год.,от рождение на газ- перфектна/и на компютър също/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr_petroff

На кола закупена от Германия не вярвам на км,всички коли в автокъщите там са на 110-130000 км. ,лично съм се убедил.За други държави незнам,но в Холандия примерно 10 годишни автомобили под 250 000 км. няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic D15Z6 `99 - 189 000 с нови карета(така ми е докараха),друго мисля че не е пипано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic_12.1999 - 172 000 км. , от 3 месеца (вече е 175 000)я имам и съм супер доволен, само задължителните консумативи съм сменил + термостата и накладките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах Quintet 1982г. километража беше до 100 000 по мой сметки я продадох на около 420 000 км без проблем в двигателя ,а сега карам англичанка 97 на 123 000км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда го купих на 130к от Германия, обаче лоста за скоростите е толкова износен, че арабина от салона още го сърби гъзъ. На колкото и да е, не бара бозата и върви добре. Единствено гори много, но и 5/100 да гори ако е 4 ще е по-добре, нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я купих на 193 000 км.(Civic coupe 94' 1.6 125h.p. VTEC) ,но май си е на толкова.Този от когото я купих дайе не беше си направил и труда да пусне една прахосмукачка,да не става дума пак за двигател и пастиране.Така както са я свалили от автовоза.Намерих и последната лепенка от смяната на масло и беше сменено преди 9000км. преди няма и година.За сега с двигателя нямам никакъв проблем.Брат ми ,когато се качи да я кара ми вика"давамти моята(civic hatch 1.5 90h.p.) и 1000 лв. от горе :) .При това ,че неговата той си я вкара от Германия и е в перфектно састояние.Абе,които смята че Хондата ще се скапе не е за тука,да ходи да си купи някоя итялянска,френска или немска талига и да ката като пенсионер. :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: Всичко хубаво и си караите Хондичките със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегиМоята Хондела Civic Sedan от 1997 г. в момента е на 125 000км, купих я на 104 000 км преди 2 години от първи собственик- секретарка в "Institut für Materialphysik" във Виена, където бях на специализация. Та колата за мен си е почти нова, не е сменяно почти нищо съществено (сменени са например гуми, задно гърне- взех разпечатки от сервиза, който е обслужвал Хондата за периода 2003- 2005). В момента задните амортисьори са за смяна.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest anikolov

Д14А2 - 95г. - 114000 - 100% реални км. по-голямата част в Бг - перфектна! Д15Б2 - 93г. - 151000 - съмнява ме да са реални, има палави оборотчета !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас оба4е за мен кола над 10 години да е на 100 и някоолко хиляди не ми се вярва да съществува освен ако е пусната на пазара без двигател и с педали !!!Моята 1.3 94г. я взех 2004 януари и беше на 165000 сега е на 255 000 и сега чак и сменям рейка, дискове на спирачки и втулки на носачи иначе нищо друго не съм пипал и на 12000 км не гори никакво масло. Друго за сега няма за смяна и си е ток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да кажа нещо за моя Accord за година и 5 месеца съм навъртял 47000км само на газ. В момента колата е на 178000 (поне това показвва километража, на който не вярвам) Колата е 96' но си личи че е на повече километри. На колко точно никой не знае, но досега да не чуе дявол без ядове, само като я взеех смених отпред отдясно всичко шарнири и накрайник. За тия километри само газ и чат пат бенззззззззз. Но колата няма ядове. С добро масло и повече мерак ще ме слуша още дълго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик хетчбек 93-та 128 000 километра (би трябвало да са реални)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англйски сивик 99 D16W3 на 45 000км реални внос от германия :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англиски Сивик 97-ма 160 000км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 94та 176000 абсолютно реални :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Японски Сивик 97' на 100000 км, не мисля че са реални, купих я на 80 000, но важното е че засега няма никакви ядове с нея като изключим, че нещо се разтрака по окачванто отпред, но това е малкият дявол дето се вика :P

Редактирано от DuMuTkO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5г. в16а2/92г./-купих я на 4г. на 91000,карах я до 210000 и си беше перфектна,след това отворих моторас цел тунинг и върнах километража на 110000.Все още си е перфектна,но съм сменявал неща по окачването,коетое разбираемо при нашите пътиша.Слагал съм само оригинални части и каквото съм сменил повече не се е обадило.Хонда сивик 7г. к20а2 /03г./-взех я на 38000, момента е на 43000 и в общи линии нямам забележки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic 5-та ген. '94 г. седан - 245 000 км. - реални .. Освен воден радиатор (който си беше здрав, но алуминиевите ламели се бяха окислили и се ронеха) + консумативи - да чукна на дърво колата е без грешка като цяло. Има си забележки, но за кво говориме - кола 1994 г. :bounce:). Обажда се някъв накрайник на предна лява, заради хубавите ни козлодуйски пътища .. аксиален лагер на скоростн. кутия .. Как се вика - на бел кон съм! :worthy:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Акордчето ми е на 135 000 и съм страшно доволен :D 96-та английска сглобка

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кукла е на 139 000 км. и не е била карана от 2004 г. и малко ядове брах заради това... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик Купе 94-та год 5-та Г. Двигател D15B7 - автоматимам я от половин година и километража показва 125 500 мили за което конвертора казва - 201 973 километра.Колата е купена от колега от форума и той гарантира за километрите, а не бих се учудил наистина да е на толкова, аз за половин година съм навъртял само малко над 3000 мили. Единственото, което съм правил досега по колата е да сменя ролка, ремък, масло и гарнитури, ааа и задно гърне, че беше с накъсани вати.Двигателя е перфектен и в най-голмия студ пали от четвърт, не бара маслото и разхода е доста приличен.колата се лангърка по нашите дупки малко повече от година и засега според стенда окачването е перфектно. друго какво...а, има мнооого малко ръждичка по веждите, ама за почти 15 годишна кола не е нищо. засега съм повече от доволен.....ако не се лъжа в Пловдив бях виждал едно телевизорче на над 700 000 км. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик(англичанка) 95г. по километраж-99 000 за момента :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

accord(англичанка)98г - 188 230 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Accord 2008 - 4850km - реални ! :):lol:Иначе по темата - Ситроен С3 122 000 км - тракаща рейка още на първата дупка, купих я нова също! Никога повече френска кола.Хюндаи Лантра - бех и сложил 180 000 км - много кофти придъпваше газта като е студена - как не се метнах някъде незнам.Гоуф 2 - карах я малко немаше проблеми, още е в движение на един познат ама казва : " Търси кучето на кой баир да умре " Хахахаха.Абе новото си е ново ... Дай боже всеки му!Със Здраве!

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение :lol:

Голяма част от тях е почти сигурно че са навъртяни на яка ръчка, пък двигателя няма никакви проблеми.

А това са резултати от 15-годишният й рожден ден :

Публикувано изображение

Всичко е субективно...както не веднъж са казвали колегите, от кола до кола има голяма разлика...

Мисля, че Olmy най-готино го е обяснил, така че ... глезете си колите и те ще ви се отблагодаряват подобаващо. :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ACCORD - F20Z1 98г. Внесох го от Англия,аз съм втори собственик,колата я купих от 50годишна жена. В момента е на 123 600 Miles.немам грижи.... :lol:

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекса ми е на 280 хил а върви като побъркан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACCORD-A16A1-1989г купих го на 200009 сега е на 258000 масло не бара мисля да сменям вече ремък ролка и водната помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте отново колеги,бях забравил за тази тема :wub:,до днеста да дам и аз отчет:ХОНДА СИВИК 1500 см2 - d15B3 , 1992, 331 001 км. :D, е няма такова - преди я пазех, все пак стара машина, да няма 4000 + оборо ( и то не раязко), но вече реших да видя до къде ще стигне :D,от 6 месеца се кара колкото може ???? :punk:, и да видим до къде ще стигнем, няма ограничител :D.Все пка ми направи един проблем - продуха гарнитура без видима причина /можеби все пак годинките ?/ , но засега ок", и все пак - няма такива машини вече :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мойта хондичка е на 293000 км вари и цели дупките като танки няма проблем с ходовата част,ражда не съм видял по нея а аз са ровя секи ден по 2 часа за щяло и нещяло.върви си няма лопане няма тропане само преден ляв лагер ми са струва че вий ама само ми са струва :worthy: двигателя е пушка ауспуха е раждясал одзад ;) не пий масло ;) ,карам я като джип не признавам дупки бордиури каму ли легнали полицаи ;) бе каруцар . Немърда имам вече 80 000 км мои за 7 месеца :punk:.тази ми е 1-та за 2-рата ще е като принцеса,ще си я коткам ;)забрайх двигателя е д14а8,98 г . теглила е ремаркета по 2 тона , бе уникална кола ;) такъв тормоз и е хвърлял стария собственик че няма на каде :wub: а и аз сега :D:D :D

Редактирано от SH3M37A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100 600км я взех в края на 2007-ма. Сега на 112 000, но от тази година мисля да почна да карам :lol: Явно е доста "глезена" от първия собственик, тъй като печатите в книжката са 90% на "HondaGarage" сервизи в Швейцария. Приятелите ме бъзикат -"Колку времи мислиш да я караш таа стара кула?", но песента обикновено се сменя бързо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето ми е на 260000км,лично я карам от 45000км сменял съм резонните неща...до преди седмица...сега съм за сегменти,но това при Хондите май е време.Но пък първата ми Хонда 91год D15B2,хеч,ми я докара един добър приятел и тя беше пък на 302500км,тук и наврътках 120000км...сменил съм един шарнир и едно каре,а от към мотора..пееше колкото го налея маслото,толкова сменям,беше наистина страхотна,пълнеше си километража без грижи,все още ме е яд мноо за нея. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик седан 88г.-226хил,но сьм с друг двигател http://www.snimka.bg/album.php?album_id=288227 ,В интернет в щатите открихме тоиота на 930хил мили И СЕ ПРОДАВА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Lexus ES 300 '98 с около 360000 км.Не съм карал по-здрава кола преди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, в една от темите прочетох как колите ни след 250 - 300 х. км се скапвали,

та в тази връзка бих искал да направим едно леко проучване,

НА КОЛКО РЕАЛНО КИЛОМЕТРА СА КОЛИТЕ НИ ?

 

е започвам аз, моята е СИВИК 92 седан, на километража пише 321 061

двигателя е Д15Б3, мисля, че по колата освен консумативи нищо не е пипано (и аз не съм пипал), купена като нова в БГ и е карана само тук (предимно на газ).

Масло (цветя и бонбони) не пие :)

 

ами това е.

 

Не зная дали темата е точно за тази рубрика, ако модераторите преценят нека я преместят. Благодаря.

как да си върна километража на зад. сивик 94г. ЕГ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време видях една 5г 93год за продан,пишеше почти подарък,спрях да видя в какво състояние е,беше на 675 000км.Според мен Хонда няма скапване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...