Jump to content

Recommended Posts

:D Дано тая месечна да цъфнат малко хонди на паметника, аз ще съм горе със сигут

мноо добра е станала поздрави моита мое и да не стане че нема пари за саединител

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, а на колегите, викам да се съберем на месечната а :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубо викаш ама кои ли те чува.Аз моа дода с комбито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати няма да мога да дойда !!! А така ми се идваше :bg: А Хондичката наистина е станала невероятна. Преди няколко дена я видях на паркинга на кристал, че отбих да отида да я оггледам. СТРАХОТНА е! На външен вид от целия град тази най ме грабва! :bg::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, нещо което преди няколко дена ме разкърти и реших тука да спомена само: рено старо не помня модел пък дори и не съм сигурен, дали беше рено колата, ама ме уби отзад с изрязани букви от хартия за стикери изписано HONDA KILLER :DПС: Кризата удря всичко у Шумен :) Работа нема и нема как си изкарам парите за да си купя хондичка:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде една сериозна организацийка за тази месечна срещичка да се видим че ще се забравиме вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз много искам да се запозная с Вас. Аз живея във Варна, но на 24.07 се прибирам в Шумен. Много пъти съм мислел да дойда но незнам кога ще има хора, къде, и кога. Отделен е въпросът, че и малко се притеснявам защото не познавам никой от Вас но ако в периода 24 - 26.07.09 има среща съм решен да дойда. Поздрави и до скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз много искам да се запозная с Вас. Аз живея във Варна, но на 24.07 се прибирам в Шумен. Много пъти съм мислел да дойда но незнам кога ще има хора, къде, и кога. Отделен е въпросът, че и малко се притеснявам защото не познавам никой от Вас но ако в периода 24 - 26.07.09 има среща съм решен да дойда. Поздрави и до скоро.

Колега , срещите ги правим последната неделя от месеца. Горе на паметника. Ела и не се притеснявай ,ще се запознаем и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да не е на хонда среща, винаги можеш да пишеш за едно кафе :) към civic_1994

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиии тя тая тема се раздвижила бе. хора де останахте жегата ли ви мъчи. аде да се сбереме бе и аз се охондарих вече наи сетне.Ако искате да правим среща ама не по обет че е 40 градоса да го е...ш.Нещо към 19.00 часа примерно а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да да 19ч е идеалното време да изпием по някоя бирка и да побъбрим малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за къде с тая бира по хладно .... бирата е за жегите :plane: имате си работа ли неделя или какво че искате чак 19:00 ? бях решил да се кача тая седмица ама явно ще пропусна ...

Редактирано от Ivaylo Yovchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стимул няма момци , стимул ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!има ли свестен газаджия в Шумен, който да разбира от BRC, че ми писна да обикалям по "майстори" вече. Трябва просто да се настрои изпарителя, че гасне супер досадно и взе да ми гори качествено след последната "центровка" :) Поздрави!

Редактирано от pro_filer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При интерес на хората в темата , може и аз да се качаа.Но едвали ще се засилят хондаджиите нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата :tooth: да видим кой ще се качи, аз съм ЗА

И все пак към колко часа, че аз съм на работа :tooth: За това питам дали ще успея да дойда :):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роско, ако за неделя ще е до 2-3, пиши ме и мен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно срещите са към 13 часа горе на паркинга, ако има навити и аз ще се кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз ще отида тогава, ако има някой добре, ако ли не ще слизам надолу. Значи към 13ч. горе на паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххххх... на работа съм тогава. Ако искате елате при мен ;) ;) ;):) ще пием по едно кафе на бензиностанцията ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че там и кафе ли правите :) еми хубаво тогава, аз ще дойда в 13ч. Надявам се няма да съм сам. Ставаше въпрос за АЛиКО-то в тракията нали. В един часът съм там. Само да не си останем двамата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че там и кафе ли правите :D еми хубаво тогава, аз ще дойда в 13ч. Надявам се няма да съм сам. Ставаше въпрос за АЛиКО-то в тракията нали. В един часът съм там. Само да не си останем двамата :D

E да не те..... :) надявам се и Ванко и Пламен да дойдат ;) И най-новият хондаджия( Чочо) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко стана сега...утре 13ч на АлиКо то на булеварда дето е в тракийския така ли ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против "новите Хондаджии" ли долавям :) Чочко го викай ти, да му видим бегачката, че аз съм назад с материяла и несъм я виждал още ;) Иначе да защо не утре 13:00 на АЛиКО-то в тракията на булеварда, дано се съберем повечко, че да става лафа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли така имам някакво лошо предчувствие, че никой няма да дойде. Незнам защо ама нещо като са ни възпитавали не са наблегнали на това да се подкрепяме. Пак се радвам, че този форум не е заприличал на останалите (повечето останали), където някой да каже нещо, което не се нрави на останалите и всички се нахвърлят върху него като глутница и го разкъсват направо. С гордост мога да заявя, че това е единственият форум, който посещавам с желание и се надявам така и да си остане. Поздрави на всички колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па на който му е кеф да идва :( 3-ма щя сме 100% :( Тъкмо може да обсъдим кой ще ми помогне в понеделник за смъкването на мотора :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: Тая тема се размърдала :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Тая тема се размърдала :P

Ако не сме ние новите хондаджии.....вие няма да се обадите.. А между другото.... нещо взех да си мисля за една черна интеграла с 28 крачета и много информация на нея :(:D:angry: Редактирано от Ростислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не знам аз не му разбирам на тия интеграли , то всъщност как им се вика на тях и за какво служат ? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не знам аз не му разбирам на тия интеграли , то всъщност как им се вика на тях и за какво служат ? :(

Незнам :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя Шумен, никой нищо неразбирал !!!, Не! просто нейскат да помогнат на колеги, за да не им вървят колите повече от техните! Колкото до срещата съжелявам колеги че неприсъствах бях в болницата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роско, тази неделя там ли ще си, пак да направим едно кафенце. Ама да е към 12, че нещо зор я сколасах предната седмица :cool: Пък дето викаш новите хондаджии да поразбутаме малко старите и да се съберем този път повечко народ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ихаааа :)! тая тема се размърдала :D младото поколение набира скорост :D само така;) Тряа да има надъхани хондаджий може да спетнем една седнична срешта :D;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...