Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

Honda Civic VTI-S b18c4 - 235км/ч като за повече не трябва да е по нашите пътища не се знае какво от къде ще изкочи ! Не мисля че може да се чака повечко време с тази скорост в нашата мила родина

Колега, колко още може колата?Има ли турбо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без никакви грижи-200km/h D15B2 Mini-me  :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напълно сток D15b2 хеч на газ по АМ Тракия ,сам в колата с гуми 195/50/14 - 200 км/ч и малко оторе :)

Редактирано от Х.Ставрев
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15Z1+И аз така на същото мястоhttp://www.youtube.com/watch?v=ESI6SvLm49Mп.п. с 200км лъже с 17км.нагоре незнам

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16y7   190 км. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сменя кабелите за свещите 160 ама пълнеше на газ до 5000об. За повече в момента не искам да рискувам,че съм с едни гуми 12 годишни всесезонни,които скърцат повече от зимни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Д14А4 -175 км/ч гуми 195/50/15

Редактирано от bigmo6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

215km с D15B2 на магистрала "Тракия".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 км/ч с Японски Сивик D14A4, гуми 195/50/15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте

Преди време ми се наложи да постигна това на 4 предавка (по магистралата Дупница- София, имаше лек наклон и бяхме 2 човека). Най- странното е, че усещах, че колата може и още, и не беше стигнала до прекъсвача. Обороти не си спомням колко са били в този момент, но инфоборда е записал максималната скорост (по инфоборд и по километраж е еднаква скоростта- т.е. реалната е с 6-7 км по- ниска). 

Публикувано изображение
Поздрави
Редактирано от JoroHondata
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 и лявото стъкло започна да трепери :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото вдигам с хондата, толкова ги правя и с ладата.. ама с рускинята е по-забавно.Сивика ми е Д13Б22 дуал карбс, бях захапал едни бмв-та на Тракия, застигнах ги при 180км./ч. като я усещах че можеше и още, но жената ми попари амбициите набързо.. :) С ладата пък съдрах гащите на всичко живо на изкачването на Витиня като последно се бях захапал с един Шевролет Круз. Минах в средната лента за да му дам възможност ужким да ме изпревари и именно тогава стана интересното.. настъпих педала до ламарината! Може би в продължение на 3мин. карахме един до друг, като при мен скоростомера прехвърляше 180км./ч (гуми 165/80 Р13) и през цялото време гледах премръзналата физиономия на хубавата му жена. Пък и май започнах да чувам Господа да ми говори в цялата тази ситуация, отпуснах газта.. тогава пича с Шевролета се прибра пред мен и ми примигна с аварийни.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, каква е тая лада......, аз също имам лада и колата си е трол, но в града и с елемента на изненадата :D, а извънградско с над 120 на мен лично ми става страшно, а при ~135 съм доста близо до прекъсвача (2106 1500s е баба лада).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мои приятели, семейство, имат Лада 2105, с ролкейдж - абсолютен варел. Като за атмосферка, до над 200 ускорява без замисляне, а усещането е като в голям, закрит картинг. По интересното от максималната скорост е, че официалният пилот е жена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада е, ама вентилирана... прави ми голям кеф да се закачам с разни състезатели по светофарите. Напъват се, ама им порязвам амбициите... Кратък материал от това как съм развивал колата поетапно може да се види тук. В момента се опитвам да я подкарам с електроника... www.vbox7.com/play:a52ffff6b4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и преди ремонта на мотора :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EK4 - на пистата на дупница си запълни километража - 230km/h.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази неделя - д14а4 по магистралата софия-дупница 190 по километраж с гумета 14ки и дроселова клапа отваряща на 70-80%. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...