Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

Прелюд 2.3 4WS 200км/ч на магистрала тракия. Теста беше кратък защото ми се развика навигатора до мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно има поне един пилот на самолет във форума - нека снима километража ....Публикувано изображение . Кефи ме цифрата 500+ .... Публикувано изображениеПоне ги вдига на всяко пътуване ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик б18ц4 англичанка - 210 км/ч на Хемус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде към 250+ по километраж с турбото. Там вече няма ни цифри, ни черти на километража.Реална около 235-240 може би със 16-ките.Просто нямаше повече място на пистата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много вървели тея хонди бре............а някой замервал ли си е колата с точен уред за километрите или колкото покаже километража???? Питам ,защото на един мой личен познат колата му вървеше с 220 и като тръгнахме заедно на магистралата моята показваше 200+малко и той стоеше до мен..... Много фантастични километри за теези малки мотори ми се струват. D15B7 ми е колата-купе 5-та!

Аз . С навигация Гармин . Правил съм експеримента - 160 по километраж , 151 по навигацията . Иначе като скорост - близо 200 и мотора вече влезна в червеното и пуснах газта . Иначе един път гоних една тъпа овца да и покажа среден пръст по магистралата от Пловдив към София 20 мин със 160 ++ После , като сложих таблото с оборотомера и ми призля :D Мотора е д13 , ама по щампа :D/> Като беше с неговия си карб , изпускател и разпределителен вал и генерация - 140 преко сили и то на бензин . Сега на газ на 160 почва да спира и едвам се влачи вече ... Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 5 ген хечбек д16а8 + + с 15-195-50 с кутия къса кутия от д13 докато сме си правели гонки съм вдигал 215 и като чели не може повече не знам на по дълго може и да стигне към 225 ама не сам пробвал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195 със д13 втек глава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Шшшшшш много големи скорости с тези д13- ки бе момчета :)/>Съвсем скоро на 5-та от 90 км/ч до 195 км/ч и ги държа 2-3 мин. и я пуснах че пътя е бомбок и ще литна (Пловдив-София). Бях със сестра ми в колата (насрани, но ненапикани гащи - 50 кила) Чувал съм от хондаджии, че можело и повече ако я "развъртиш" от 3-та после 4-та и може и 5-та.Кончерто 4-врати, д16а9 е моторът. Скоростна кутия незнам, съжалявам. Километража незнам с колко лъже, но послъгва сиг. Бях го замервал с на един колата един път и показвахме едно и също, но това ник'ъв тест не е :)/> . Гумите са 14-ки 185/65. По книга ги давали пак 14-ки, но на 60.В по-ранен случай - от Петолъчката до Пловдив държеше 170 км/ч с 4 човека в колата и малко багаж. Изкара и невероятен разход тогава. Та колеги... КАкви са тия скорости дето ги развивате бе :)/> мойта кола явно не върви хич :)/>

Редактирано от madmaxxxx
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLR, 300km/h.Civic EK4 с налягане 0.6бара-240km/h.По километраж.Смятаме SLR-a, като пуснат магистралата да го пробваме над 330км/h. :blink: Повечето километражи грешат и това 240 всъщност е 220!След 160 си вадете едни 15-20km/h от показанията на спийдомера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С Д14а4 на 4-та 200, а като пусна 5-та пада на 190 :blink:/> (това е на газ с обикновенна газова)

Редактирано от parede

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшш много големи скорости с тези д13- ки бе момчета :)/>/>......................КАкви са тия скорости дето ги развивате бе :)/>/> мойта кола явно не върви хич :)/>/>

Направо ще ми падне чЕнето, коли с 75/90к.с. дигат 200, 220км/ч.Верно много вървят тея Хонди и фабричните им показатели ряпа да ядат! :P Май японците нещо са си подценили и непресметнали малоритражките! :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, че и аз на старата д13 опрях стрелката на 215. Колко вярно е показвал километражът не мога да кажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: според теб колко вярно може да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=9Uotm_b0zNsТук въртя до 8400 rpm,ако не се беше сцепил мотора мислихме да снимаме до прекъсвача на пета.Таблото е от CRV и показва в мили ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С акорд Ф18А3 от Казанлък към Стара загора преди с.Тулово по километраж 200км/ч и малко може би но по gps 191км/ч почти 10 км разлика а може и повече а преди година и нещо на същата отсечка d13 ка 174км/ч по gps колометража не му работеше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамен да каже с колко карахме СТР-аПубликувано изображение

 

С на policeman скромното сивиче :lol: 260км. ги подминахме мнооо бързо но ме достраша ,макар че той ме караше да натискам още но след 260 страничното огледало взе да прави опити да се прибира и върнах газта , били сме с 260-270 , но по важното е че прилично бързо си достигна тия километри .

 

С S2000 преди я продам миналата година 258км веднъж , но след 220-30 много бавно вървяха километрите

 

С Интеграта B18C веднъж съм вдигал 240км .

 

NSX-a още не съм го пробвал , но до 220 стрелката си върви доста прилично :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не се гордея, но...

 

-Сивик 3-а ген. Седан с 1.5, 12 клапана карбуратор 86 коня (EW2 - еквивалент на D15A2) с железарки джанти с нацепени и протъркани зимни гуми 155/80/13 :ph34r: пълен сток, карана на равен участък (без наклон):

 

Публикувано изображение

Фотоса е на 10 години почти, не се вижда, но чистачките по време на снимането работеха (започваше да вали дъжд). Снимките е една от 10-ина такива с подобни "рекорди" правени всеки път, когато тази кола я карах на дълъг път и естествено винаги правих подобни "тестове". Тази кола вече не е из между живите за съжаление :( (за щастие аз все още СЪМ след подобни тестове).

 

-Сивик 5-а Хечбек (EG4) с D15B2 пълен сток с джанти с гуми 195/50/15 и двама души: 200км/ч точно, на равен участък.

 

-CRX Del Sol VTi (EG2) с B16A2 с интейк "рактив", генерация "суперспринт" и крайно гърне "twin loop", джанти с гуми 205/45/16, с двама души и музика която тежи над 200 (двеста) килограма - 240км/ч точно на равен участък.

 

Акорда (CC7 с F20Z1) още не съм го тествал и честно казано не възнамерявам. Вече не ми се правят подобни тестове като че ли (но да не се заричам). :dry:

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 по километраж са някъде 185-190 и то ако колелата си отговарят на фабричния размер.Тази година не ми се случва да съм сам в колата, на магистралата, в делничен ден без трафик. Преди така съм вдигал със стоковия Accord 2.2 дизел 230км/ч по километраж, но бях с Индийски (макар и нови) гуми Accelera и ме достраша да я мъча повече. Сега ще я чипвам на 180кс и ще я тествам пак с новите Goodyear-и, тях ги дават до 270км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б18Ц4 в сивик купе 5-та 230 на равно,сравнително добре ги направи на 5-та от 160.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5 генерация Д16З6 на магистрала Хемус с трима човека и едно кучеПубликувано изображение 200 км на 5200 оборота.Можех и още но кучето взе да подскача и аз се уплаших да не се метне на воланаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

220-225 С Волво S40 t4 200kc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стана ся кой с коя таратайка вдига 200 :)

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

225-227 нямаше 230 с бмв Е36 купе ис модела леко моднат, надявам се след смяната на дифта с друго предавателно число да мина малко над 230

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕG В20 245 км по калкулатор (стрелката е далеч след 230) наби прекъсвача на 8200 на пета и те така

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тия хонди наистина бая вървяли :D. По новия участък от Тракия, съвсем леко натиснах и онова отиде на 195 (според Гармин-а). Но не бях сам в колата, а и беше доста ветровито отвън и нещо ме достраша да продължавам. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕG В20 245 км по калкулатор (стрелката е далеч след 230) наби прекъсвача на 8200 на пета и те така

Теб те има сниман :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

215 по километража,докато се гонех с една турбо бИгачка....за около 700м....

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С любимия ми Сивик EG8 D15b2 на Хемус закова 200км/h сам с празна кола на равно и не можех да повярвам с 15" джанти, а от прелюда очаквах повече, но с много мъка сам с понатоварена кола и на едно голямо право спускане по Е83 след Плевен в посока Русе направих 210km/h с 14" джанти с F20A4, наравно по Хемус повече от 190km/h не можех да направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-та хеч фл D15Z6 около 195 по километраж,което беше 187 по навигацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

230-235 Ф20А4 ((модифициран 150 к.с.)) 5.7-6.0 рмп Прелюд 5-ген.

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 1-ва 52 км/ч с 1.3 втек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 4г H20 225кмПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic VTI-S b18c4 - 235км/ч като за повече не трябва да е по нашите пътища не се знае какво от къде ще изкочи ! Не мисля че може да се чака повечко време с тази скорост в нашата мила родина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

229 :) По GPS на магистралата и жената започна да пищи и мрънка... а имах още обороти на 5-та ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...