Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

 

 

Д15з6 - 220км

 

Това с късата кутия ли е ?

 

Това е някакъв различен икономик :) Аз максимално съм правил 200 и до там, но и 200 се стигат много трудно Публикувано изображение

 

 

ХаХАХа Ко викаш че не разбрах....някъв различен икономик ли....аз имам същия д15з6 и вчера бих се похвалил даже одарих прекъсвача на 4та (210) вкарах 5та и си одарих 220 :) и до 200 км не виждам някъф зор като за тези кончета :)

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, пък съм вдигал 120км/ч с Лада 21061, (своеобразен рекорд мисля :D ), не че не може повече :P - страх ме хвана. Иначе карам Хонда Прелюд, ама за нея - то там немога да ви изненадам....

Редактирано от krugan1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро карах на магистралата със д13ката със 180км.на 4та към 7000rpm щях да вкарам пета но много коли излезнаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 и можеше още ама вече беше на 4500 оборота и се отказах.....печка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 км/ч с Японски Сивик D14A4, гуми 195/50/15. Може би можеше още малко но ме хвана страх.

Редактирано от reality

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 км/ч с D16A9 но със съединител за смяна сега след смяната не ми се е отдавала възможност да тествам. Колата според мен може повече но ме е страх :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 на Газ на 5-та от 110, по километраж. Незнам дали може още просто ситуацията налагаше да пусна педала, ОБАЧЕ gps-a показаше около 195 :D Б18Ц4

Редактирано от Mad`Head
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче редовното изказване което прочитам в тая тема е "можеше и още, ама....". Ами като може, натиснете го тоя педал:)/>/>! Английски Сивик 1.4 90к.с. - 195км/ч.

Редактирано от Mavzolei
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 км/ч мисля, че това и е макса на англичнката D16y3 vtec или макса, на който ми държи задника за понагоре си е шубе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С CR-V-то с климатик и на газ 190км/ч по километраж, ама си е истинско приключение на тази скорост. :P:D С англичанката 190км/ч и вече искаха да излизат буталата да видят къв е тоя идиот дето дава газ.. :lol: За повече нямаше сила.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

255, след като махна ограничителя ще видим дали наистина 320 са постижими

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

321км мерцедес ц амг 63 с модове без замисляне, 262км црх х22 сток на ограничител с 16" м2а4 кутия - това по гпс

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 208км/ч D16Z9.Предполагам това си е максимума на колата,въпреки,че човекът от който я купих каза,че си пълни километража :Д може би и моят крак не е толкова тежък...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С жената повече от 4-5км/ч в леглото не вдигаме :lol:/>/> , да не някой да ни глобип.п. Кракът ми си тежи с Д16А6 4ген. максимума който направи е ~218км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата с д13б2 на 4та със 180 не вкарах 5та защото трябваше вече да намалям.

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

максимум съм карал 240 с del sol-а ми, а днес с интеграта леко бързах макс съм карал 160 (може много още де) ама е забавно, километража до 180 стрелката обърната на 160 :D/> :D/> :D/>

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H22A2 колкото пише на километража до толкова съм я пънал 240 по надолу не отчита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180км/ч с D15Z8 за повече вече ме е страх :o/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 км. със Сивика Д14А8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180 км. със сивик д14а4,но си е голямо приключение достигането на тази скорост

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,който каквато кола си купил толкова вдигнал,а сега да ви кажа аз-аз карам седан 4-та ген с Д16А8 от Кончерто 122коня и избила гарнитура между волана и седалката ха ха,та сьс скоросна кутия от Д13-180км/ч.с Д14 не сьм пробвал,с Д15-200км/ч,с Д16А6-210км/ч.а едва сьс скоросна кутия за модела А8.А9,З5,подмина стрелката на 210км/ч спря се и продьжи обортомера още малко-с колко сьм се движел,даже и КАТ не знаят....,а ся като сте големи хондаджии,кажете кой кавко смята,че толкова да вьрви???????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дена, мойта Д13-ска ме изуми, 190 км/ч с 3-ма човека и лек наклон, Казанлък-Мъглиж който са в региона го знаят, предполагам на равно ще е около 160/170, това след като посетих гаража на Стефан Панчугов. Големи благодарности за новия карб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

230км/ч с 3ма човека(пътя свърши).Д16з6 седан

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вървели тея хонди бре............а някой замервал ли си е колата с точен уред за километрите или колкото покаже километража???? Питам ,защото на един мой личен познат колата му вървеше с 220 и като тръгнахме заедно на магистралата моята показваше 200+малко и той стоеше до мен..... Много фантастични километри за теези малки мотори ми се струват. D15B7 ми е колата-купе 5-та!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

най-голямата скорост на мойта 5та хеч която сам развивал е 200 км.ч. с D16Z2 Публикувано изображение

Редактирано от embata1990

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 км/ч със 5та хеч - Д15Б8 двигател...... нааааай-бавния!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 и можеше още D16Y8п.с. Майтапа на страна :). С повече от 200 не съм я пробвал, но надали ще може повече от 210.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prelude F20 - 205km/h

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A4 - малко под 200 (по километраж) на 4та. На 5та е малко под 190 (пак по километраж). Предполагам, че реално скоростта е малко по-ниска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хонда Сивик 8 2.2 - 215 км Публикувано изображение

Редактирано от house_minimal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуализация - Prelude F20 - 205 km/h.http://www.youtube.com/watch?v=y3FIpjXZl5g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д14А3 90коня 165км/ч на 3800-3900 оборота и повече ще вдигне, но пътя свърши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...