Jump to content
Guest driver

Максимална скорост?

Recommended Posts

С моята Д15Б2 около 200 на пистата до бяла слатина Цък :D сега колко е точен километража не мога да кажа на мен ми се струва че е точен ма знам ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето забрави, че като я вдигна тая скорост аз бях отпред и се возих със honda legend дето ви дърпа на магистралата щото ви свърши нафтата :worthy: Поне да беше казал подробностите :worthy:

Редактирано от mihail4o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Акорд 4г. ф20а4 180-190 на 4 при 6000 об. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни като се прибирах от Плевен по магистралата вдигнах 200-210км/ч. Колата е Prelude H23 4 генерация. Искаше ми се да напълня километража(или да видя на ограничител докъде ще е), но като не знам дали в следващия момент няма да се хвърля в някоя дупка или неравност не ми се рискуваше повече с тия скорости.

Редактирано от degman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С хондичката 200 с 4 човека и багаж на път за морето, на връщане 3ма души и багаж 100 км по магистралата поддържах 160-190 и бензина показа, че ще свърши. На около 190 има и снимка, ама нз къде е..D16Y3А най-много съм се возил с 280 в E55 W211, зверска..

Редактирано от aikanaro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта макс 190 направи с лек наклон надолу :P

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С старата д14а1 200 на равен терен с много модификации с сегашната д14а1 170 и неще повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 км.ама на 3-та в баир малко след 6000 об.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 240 по километраж с моя Accord 2004 2.2 i-CTDi 140кс - по равния участък след Пловдив към София я настъпих след една S320. Колата може би можеше още - не спираше да ускорява макар много бавно до 240, в момента в който стрелката ги докосна, на мен ми свърши куража. Реални по GPS сигурно са около 220-230, на всички коли километража дава една идея над истината, въпреки че съм с оригиналния размер джанти и гуми, така че уж да трябва да е точно.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път съм я пробвал на магистралата Шумен - Варна като видигна 200 км. я пуснах по инерция, може и да е можела още съвсем малко. В колата бяхме 2 човека с 1 куфар и 1 сак в багажника. Гуми 195/50/15. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 по километраж на " първокласен " път. Достраша ме да натискам повече , а и имаше хора в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:2a90c15e02 - ако я бях задържал можеби още половин- 1 час щеше да вдигне поне още 1км. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

312 по ГПС със велосипед.

 

em1l доста къси скорости или файнъл има д15-ката, аз на 210 съм на 5500 оборота.

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно 200 км/ч преди 2 седмици с D15Z6 Публикувано изображение можеше и още малко, но ме хвана страх с тия зимни гуми Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 225, обаче с предишната ми кола - А4 б5 1.8Т Куатро, с Хондичката още не съм пробвал, но скоро сигурно няма да я пробвам, понеже не съм я купил за това.Все пак е дизелче.:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180 с д13 и то по равен път.. което си е постижение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

175 км. с д13б2 по магистралата лятото повече не ще и толкос ма то и колата не беше добре много с окачването тогава,че не пробвах много,много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С д16а9 205 км , х23а2 -220км ,с х23втек- все още не се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prelude F20A4 с леки подобрения на 230км/ч удря прекъсвач

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д14А4 - 190км с "обувки" 195/50/15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик D14Z2 2000г. 198-200км/ч магистралата Пловдив-Ст.ЗагораАкорд F18A3 1998г. 205km/ч.Сивик D16Y2 1997г.VTEC 210км/ч.Акорд F18B2 2000г.VTEC 220km/ч.Ауди А4 1,8Т 2000г. 235км/ч.

Редактирано от ilian83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B2 4g 200km/h My linkсамо на 5-та :P

Редактирано от Krasi VT
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха d13b2-то вдига 153 на 3-та ма след 8000 оборота и повече неште

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15b7 210 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гоних с д13ката една тъпа патка миналото лято на връщане от Пловдив по магистралата 15тина мин с над 160 на два пъти отминах 180, обаче имам снимка само със 170. При тая скорост е малко трудно да снимаш, особенно докато караш и псуваш едновременно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

187 С общо 4 човека с багаж, София-Пловдив магистралата.. можеше и още ама ме достраша с 175/14 зимни :)))D15z6 96'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240+ с Прелюда 2.3втек и 210 със Сивик купе 1.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K20A1-пълен 225 км. D15Z8-пълен 195 км. със 100 октанов бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

160км/ч с Лада 5-ца 1300сс на бензин с изпуснали амортисьори, почти неработещи спирачки (не бяха обезвъздушавани и с педал до долу леко държеше само предно дясно), сериозен луфт във волана и гуми като за мъгла :) До 145км/ч имаш чувството, че всичко ще се разпадне, след това изведнъж настава тишина - дължа го на перфектната аеродинамика тип "тугла четворка" + омекналите амортисьори, в следствие на което гумите едвам погалват асфалта и изчезват повечето странични шумове :cool: Не знам къде ми беше акъла тогава(не че сега е дошъл), но най-вероятно съм си бил наумил да тренирам за космонавт :D Иначе с d15z6 на равно си прави 180км/ч, повече не може, освен ако не караш в зоната с ниско налягане зад някой или по нанадолнище. На едно голямо спускане я засилих до 200км/ч, заспа там, ни напред ни назад, слагам 5та, същата работа...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

203км/ч на 6300 оборота, повече не иска да върви. Колата е седан 5г d15b2 с втек глава с 95 бензин, обърнах на ГАЗ и успях да запазя същата скорост :P

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...