Jump to content
Gabster

Здравейте :)

Recommended Posts

Здравейте, колеги! От днес съм горда собственичка на Хонда Сивик 5та генерация, една сбъдната мечта. Искам да ви поздравя и се надявам, ако имам нужда от помощ да споделяте информация, съвети и опит с новака. Благодаря ви предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито вече наш колега,да ти е честита колицата!Ама можеш да споделиш и каква е - хеч,седан,купе,двигател,цвят и може и някоя снимка !!! Аз много се радвам като видя 5г. ,защото си е моята страст

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошла в отбора !!!Много радостни емоции и безаварийни километри ти пожелавам. Сигурен съм, че всички въпроси, които имаш ще намерят подобаващи отговори във форума :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба пич :tease:

...то не е пич а пичка :) ,надяваме се на снимки на теб и на колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба пич :tease: Желая ти щасливи моменто с Хондавелката  ;) И един съвет РАЗУМНО ШОФИРАНЕ :)

абе заплес това е пичка а не пич :D а на новата фенка пожелавам много радости и дълги без аварийни километри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Фенка е, не се бъркайте така. :tease: Само Хонда ти пожелавам колежке.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Множим сееее :tease: Добре дошла, колежке! :D Много безаварийни километри и незабравими моменти, качи да видим снимчици на сбъднатата мечта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жик так ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееееее! Подробности! Ха ха ха ха ха ха! :D;);) Извиняваи бебче :tease:  така е като пиша постпве по късните часове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols правилно си се изказал пич няма женска форма. Такава дума пичка няма :tease:.Иначе честито за колата много да те радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааааааа наистина се увеличаваме :):D;) Добре дошла в отбора...........и да знаеш от тази болест лек няма :tease: просто наливаш и се кефиш!Честито и безаварийно шофиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата мацка... :tease: доволен избор браво :) със кеф да си я караш,дълги и безаварийни :D добре дошла - няма да съжаляваш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest winx

Честито!С каквото може ще помагаме.Аз лично научих доста неща от колегите :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни повече инфо за колата :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Добре дошла :tease:И заповядай на срещите , които си организираме във Варна та да видим хубавицата с хубавицата :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички, много сте мили, а аз съм истински щастлива с новата си придобивка ;) Колата е 1,5 бензин, 90 коня, хечбек и аз я обичам ;) Снимки не съм и направила, не ми е оставало време от суетене около нея ;) Но скоро ще направя и ще кача ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и отмен ;) .п.с. Абе пичове,какво става тука бе,последно време само жени с нови коли?Ще станем малцинство май ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен ... ! и аз си купих нещо много добро но засега немога да ви дам нищо повече от снимките в интернет обявата от който останах очарован и я купих ...работата е там че колата се нуждае от основен ремонт на двигателя и сега двигателя е разпилян на парчета и се нуждая от части за него най-необходимите са :Колянов вал2 биелиможеби и маслена помпаза другите не се сещщам списъка е голям ще обновя поста довечера като взема листчето от майстора че го забравих там а сега ето и обещаните снимки http://i17.ebayimg.com/02/m/000/90/91/2a00_19.JPGhttp://i7.ebayimg.com/08/m/000/90/95/8b5d_19.JPGhttp://i16.ebayimg.com/01/m/000/90/95/8b7e_19.JPGhttp://i13.ebayimg.com/03/m/000/90/95/8fd8_19.JPGhttp://i1.ebayimg.com/05/m/000/90/95/9500_19.JPGето снимките колата я купих от германия и съм просто влюбен в нея сега остава само да намеря частите и да направя така че двигателя да бръмммне и да си карам на 2-ра газарска ;) докато се разработи двигателчето както трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Красив е рекса ;)Дано скоро го направиш.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Мамуте, ога си я купил колата, и къде, че аз вчера говорих с т.н. продавач ... : CRX

А сега ква стана тя! :angry: Маи издънка а..... аиде не цапаите на колежката темата! Нека и аз да честитя,и мнооооого да и се радваш и тя на тебе :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колежке...дано те радва дълго време :angry:@Мамут - братле ти тая кола къде смяташ да я караш в Бг >.< с тоя клиренс просто не ти завиждам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Колежката да поства снимики, а на Колегата с CRX-а честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииихууууу.......Още, ощеее....... :fun::fun::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...