Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

На 28 отивам до Пловдив на тунинг феста и на 29 съм на метроо :ppp може да дойда с още някой даже.. :rolleyes: влюбих се в едно черно купенце 5-та 1.6 ама нямам пари да си го взема да дойда с него :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Kолко места да ти пиша ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че си нямам и представа,ама по добре да има едно в повече за всеки случай отколкото да няма..Незнам все ми е тая,ако трябва няма да зимам друг...както прецениш,но аз съм там на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

dida81-2 местаSanchesss-1 daddy-2M.R.Tuning-2Darius - 1К1r1l-2JeepersCreepers-2(с табелка на столчето) :D didone bros.-1Stefan bs.-2Brutalism-1P.S.При всеки случай като правя резервето ще сложа 2-3 места отгоре! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,днес запазих маса(3 маси събрани по ширина) за 20 човека на прословутия капан в морската градина.........ще ви проверявам под списък и да му мисли този дето го няма :):):) Масите които съм съм запазила са същите които бяха на първата ни среща ;) Поради синоптичната прогноза ги избрах да са вътре,но всички прозорци са отворени ,а вратите липсват,така че няма да се издушите :D:D Опрощавам ви комисионната по запазването на масите ;):P ............не остана,бъдете здрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сумати Хонди има в Бургас ама Хондаджии май няма пак ли ще сме малко хорица

 

P.S. dida81 :P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сме обичайните заподозрени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: надябам се да сме много повече от преди ;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Xe xe! :D  Искам и аз ;)  ама нема ;)  Ще гостувам след 10-15 дена в Бургас :D Видите ли бебе Хонда свиркайте :D:lol::D Приятно изкарване утре колеги и КОЛЕЖКИ ;);) Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана ще потърпиш още малко :lol: ........ти от гипса май направо на бебока се яхаш а?Къде дават така? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде не остана ще потърпиш още малко ;) ........ти от гипса май направо на бебока се яхаш а?Къде дават така? ;)

Не не не! :D  не от гипса,а със гипса ;):lol::D сега карам с гипсчето,просто неиздържах  :D   :D но в понеделник го махамммм.......... :D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли място за поморииската банда ако се освободим от работата!:D)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gydi
Отговорено (Редактирано)
Публикувано изображениеКажете за случайно минаващите -за коя точно кръчма става въпрос ?Публикувано изображение Редактирано от gydi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли място за поморииската банда ако се освободим от работата!:))

Място има за всички желаещи да присъстват........хайде бандааааааа! :P

 

Публикувано изображениеКажете за случайно минаващите -за коя точно кръчма става въпрос ?Публикувано изображение

Кръчмата се намира точно срещу паркинга(в морската).Тва е бившото заведение "Адам и Ева"..........ще се ориентирате лесно! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли място за поморииската банда ако се освободим от работата!:P)

Място има за всички желаещи да присъстват........хайде бандааааааа! ;)

 

Публикувано изображениеКажете за случайно минаващите -за коя точно кръчма става въпрос ?Публикувано изображение

Кръчмата се намира точно срещу паркинга(в морската).Тва е бившото заведение "Адам и Ева"..........ще се ориентирате лесно! :)

 

Но първо сме на метро в 19:00 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gydi
Отговорено (Редактирано)

ще има ли място за поморииската банда ако се освободим от работата!:))

Място има за всички желаещи да присъстват........хайде бандааааааа! ;)

 

Публикувано изображениеКажете за случайно минаващите -за коя точно кръчма става въпрос ?Публикувано изображение

Кръчмата се намира точно срещу паркинга(в морската).Тва е бившото заведение "Адам и Ева"..........ще се ориентирате лесно! ;)

 

Daa... телевизорът им е малък за финалаПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от gydi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу за мен! ;) За първи път присъствам на среща и останах с много добре впечатление ;) . Всички са много готини и весели, ама ние по-срамежливите не се обаждаме много много :) Ето снимков материал то мен. Малко, но от сърце http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258948

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да кажа че срещата мина много добре:lol:само неразбрах защо неичо(змея) спря наобратно :lol: както се вижда на снимките :(:);) ;) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо неичо(змея) спря наобратно ;) както се вижда на снимките ;)

хехехехехе сичти това се питаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуу, че ме е ядпак не можах да дойда, и на предната среща не ме огря ;) НО това няма да е последната среща я :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми аз ще ви отговоря защо е спрял така цитирам змея като му зададах точно тоз въпрос защо всички са спрели нормално а той обратно :- ми защото съм обратен бе как защо да се види и на снимките че при мен всичко е наобратно :lol: /край на цитата/ама всеки си има избор в живота все пак ;)ПП: И още веднъж да благодаря на колежката за хубавата и много специална табелка,накара ме да се чуствам много важна особа ;)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://s193.photobucket.com/albums/z66/dil...1/honda-burgas/Ето малко снимки и от мен :D Срещата надмина очакванията ми,наистина беше гот!Ще има и видео ама по късно,защото трябва да се обработи и качи, а нямам много време!П.С.1.Поморийци не бяха във вихъра си,отчетоха се мъничко но отсърце,къде отидоха другите...........да не би да не са ги пуснали? :) Можем само да гадаем! :) П.С.2.Иво ти се почуства като особа ама не разбрах защо ключовете за акорда не са в джоба ми?Детето и целувка ти даде и след тебе тича ,пак ги нема?П.С.3.И бира и калмари нямаше................пфууууууууууу!Да му се невиди :) П.С.4.Дидо помисли си дали ще вземеш Радост на следващата месечна щото вече не отговарям за последствията. :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааа аз му ги давах ключовете ама то искаше за джипа пък небяха в мен :) ама видя ли с кой искаше да тръгне към капаните?каза че в акорда много му харесвало пък и нали щяхме да правим летящи сандалетки как няма да иска да е с мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи! :D Браво деца :D:P Радвам се,че времето е било с вас и ,че сте си изкарали супер яко ;) Много добра срещичка се е получила ;)  Пожелавам ви за напреде да ставате повече и повече :) п.с:  Браво на Кака за това,че безпроблемно се справи с резервациката :) п.с 2: Абе daddy кога ще те видя избръснат  :D  като някои циганче си с тази брада да ме излагаш  :)  пу........  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хахахаах :))) :)колегата :) с форд мусТаг влиза ли в форума :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаах :) )) :)

Ти да не се смееш такъв,че и теб ще почна :D:D:):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаах :P )) :)

Ти да не се смееш такъв,че и теб ще почна :D:);):D:D
ние сме от модерните брадясали :):D фешанчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е стига и вие де пукнахте го от базик с тоз мустаг ,май трябваше да си замълча,достатачно му беше че се базикахме за разхода на колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смеееееешно..... много смешно.... здрасти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиххихиииихи колега защитавам те ;) ПП: виждам че в профила е написано правилно ;) а що непуснеш една снимка как гордо седеше с табелката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Мустанга спомня ли си че каза за някаква по бърза скорост относно нета ми?Щото аз знам че обещаното не е като даденото ;););) ама викам да напомня.............и ако все пак се сети може да почисти компа ми от някой друг вирус като бонус например ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Яка срещичка си спретнахме,другия път ще дойдем с Маджестик Хонда Тийм.

 

На работното место кой може да се похвали с толкова ХОНДА маняци?:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

хахахахаха луди сте ей много си ги зарибил ;) то вие сте като една малка срещичка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

виж ги само събрани са от всички краоща на страната,много гот!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rogue

За интернет-а ми пусни акаунт-а на ЛС ;) ето и още нещо от срещата

. JeepersCreepers снимката я нямам който снима да я постне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да много си накипрен и пре доволен с таз табелка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefter0v

особенно като си и с рекламната ти фанелка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...