Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

ooooooooooo spi mi seeee...

Малък Стефчо пиши глупости,но ще му простим :cool:  Днес циял ден пича кисни на светофара за София и раздава флаери на минаващтите Хонди :rolleyes:  Браво Сефчо :rolleyes:
Haha bravo naistina :ph34r:. Samo tiq flaeri ne znam kak ste gi pravili no kato gi barnah i mi stanaha 4erni racete :cool: haha. Aide do utre ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Утре започва от днес :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдеееееееееееееее момчетаааааааааааааааааа! :tooth: Наспахте ли се??? :( Отивайте на мивка да измите количките и 12:00 да сте на Лукойл  :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ЩЕ НИ ИДВАТЕ ЛИ НА ГОСТИ ? тука все още не е заваляло(може и да не завали)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ НИ ИДВАТЕ ЛИ НА ГОСТИ ? тука все още не е заваляло(може и да не завали)

Даааааааааа! :tooth: Чакай те ни на Междене някаде кам 14:00-14:30 там сме :rant: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей днеска срещичката беше супер. Явно Стефчо добре си е свършил работата, както и Цецо и Любо де. Дано и за напред да се събираме така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте..........от кога не сме се виждали :(:(:D

Искам да благодаря на всички които се отзоваха на тази среща :bg:

(тези които не дойдоха,могат само да съжaляват :P )

ето една снимчица да си припомним ............... :tooth:

 

Публикувано изображение

 

Лично аз останах много доволен :ppp

Ето на този линк може да скивате и останалите снимки ;)

Цъкни Тук :P

 

А тук може да видите видео ,как бебе Хонда :D се представя в своя клас :rant:

Видео 1

Видео 2

Видео 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, този път се събрахме, добра група, много добре потръгнаха нещата :cool: На мен няма за какво да ми благодарите, аз този път, нямам почти никакво участие в организацията, благодарностите са най-вече, за Цецо и Стефчо, благодарим и на всички които дойдоха :cool:

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dnes mnogo dobre se polu4i spored men :cool:. Sajelqvam samo, 4e ne doidoh i az do mejdene. Nqdavqm se da ima i o6te takiva sabiraniq :cool: mnogo sum doven :lol:. Bravo na organizatorite :lol:. Bravo i na fotografa :lol:. P.S. Cecko golqma bega4ka tvoitaa bee :wub: haha.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове. Виждам, че сте си направили, доста прилична среща. Предния път, ние бяхме мнозинството, но сега мога да кажа, че се представяте доста прилично. Само за сведение ще ви кажа, че ние рядко се събираме повече от 15 хонди. Успех и за напред със срещите и ви чакаме да ни дойдете на гости:cool: п.п. Относно видеотата... много бързо, това бабе Хонда бе :cool: Само да попитам на кого се даде на второто клипче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове. Виждам, че сте си направили, доста прилична среща. Предния път, ние бяхме мнозинството, но сега мога да кажа, че се представяте доста прилично. Само за сведение ще ви кажа, че ние рядко се събираме повече от 15 хонди. Успех и за напред със срещите и ви чакаме да ни дойдете на гости :cool: п.п. Относно видеотата... много бързо, това бабе Хонда бе :lol: Само да попитам на кого се даде на второто клипче?

Некво умяло БМВ Т-Д 140 коня :lol::ppp;) Аз говоря за моя клас :wub: пък този с БМВ-то се пускаше само с по малки мотори (явно избиваше комплекси ;):cool::lol: )п.п: Митак ще трябва някой ден да дойдие и вие на тази писта да им скрите топлите и да ги хварлите малко в тъч  ;) Точно това коментирахме с колегите от Габрово,че ни трябва нещо мошно двувало да отсрами Хондите на тази писта,а за сега ние нямаме ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно видео с бебе Хонда :P Видео 4 п.п:Това видео го имам благодарение на нашите прятели от Габрово предоставено с лубезното съдеиствие на teror1sta :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mass.invite

Добре добре на мен ми хареса.Другия пьт... ще видим много мерси за браво-тата страхотни сме само така Цецо с теб трябва да поговорим за другия пьт;) защо ли ЕВ 2698 АК тьмно зелената хонда не направи една линия Е ДА имаше голяма туба брат дьни дьни сиг....тубата е тежала за гонки :P ха ха :P ами ко да Ви кажа хаареса ми ;) хаиде БууезЗззЗзз....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Неделя ще се събираме ли, аз мисля да пропусна, че съм на работа, а и да ми се понасабере, да се надъхам малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха гледам че пак сте си изкарали яко,за съжаление мен пак ме нямаше.Бях в Албена на конференция.Браво на Цецо за инициятивата.Надявам се другия път да съм си в ВТ и аз да дойда. ;)ПП.Моля човека който ми сложи три флаера на мойто бебче,да спре,че всеки път се стряскам че е фиш или глоба за неправилно паркиране :D.Все пак вътре в купето имам поне 10 от първите флаери дето цецо ми даде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно видео с бебе Хонда :D п.п:предното нешо се ебава за това го пускам пак.... Видео 4 п.п:Това видео го имам благодарение на нашите прятели от Габрово предоставено с лубезното съдеиствие на teror1sta :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха гледам че пак сте си изкарали яко,за съжаление мен пак ме нямаше.Бях в Албена на конференция.Браво на Цецо за инициятивата.Надявам се другия път да съм си в ВТ и аз да дойда. ;) ПП.Моля човека който ми сложи три флаера на мойто бебче,да спре,че всеки път се стряскам че е фиш или глоба за неправилно паркиране :D .Все пак вътре в купето имам поне 10 от първите флаери дето цецо ми даде :D

Добре дошал отново Пешо :D Имаме да си говорим с теб ;) Само ми ела ;);):D п.п: Разбрах аз,че ще идвате на гости,вече се подготвям :);):):D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сряда в ласкала ще доидем с Любо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ние се подготвяме :D;);):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше :D Искам пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя,ще пропуснем среща,нека да си одъхнем :( За другата,ще помислим след като се съберем,какво интересно може да се направи за да има по голям интерес :dry: п.п:Надявам се всички да са се чуствали добре на тази среща и да са останали доволни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе брато видяхме,че бебето ти върви добре :D:dry::( то големи клипчета бе :(:D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се радва :thumbs1:  Представяш ли си BMW TD- 180 кс. се пуска с мен  :blink: бебе Хонда обаче не се предава :lol::dry::P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се радва ;) Представяш ли си BMW TD- 180 кс. се пуска с мен ;) бебе Хонда обаче не се предава ;):P:P;););)

Казах ти да си траеш ;) и стига вече, че обърнахме темата на чат ;)
:););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е следващата среща? :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПЕЦЯЛНО ОБРЪЩЕНИЕ ЗА ЗЯПАЧИТЕ ВЪВ В.ТЪРНОВСКИЯ ФОРМ !!!!!!!!! СТИГА САМО СТЕ ЗЯПАЛИ КАКВО СЕ ПИШЕ,А ВЗЕМЕТА НА КРАЯ И СЕ РЕГИСТРИРАЙТЕПО ТОЗИ НАЧИН ЩЕ ПОМОГНИТЕ ЗА ПО ДОБРАТА КОМУНИКАЦИА !!!!!!!!! благодаря ви предварително за разбирането ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boban

Кога и каде се сьбирате пичове. Ако приемате гости(в коетжо не се сьмнявам)да ви уважа, Утре сьм в Елена а в неделя наврьштане кьм Русе бих минал набьрзо . Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай де е след 12:00ч,че трудно ставъм по рано

След 12:00ч. трябва да си е в Русе за нашата среща, но не пречи, да мине да те вземе по-рано и да те доведе, да ни видиш, а и ако организираш още някой по сериозен, ще е супер:lol:. Поздрави от Русе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееееее! :rolleyes: Ептен я забатачих ме! ;) Къде сте бе хора???? ;) Никои не пише,бахти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееееее! :rolleyes: Ептен я забатачих ме! ;) Къде сте бе хора???? ;) Никои не пише,бахти ;)

К'во да ти пишат?!Тука сме град от селски тип, бахти! Само аз и ти си пишем в таа тема (с малки изключения).Ако ще ги събираме с флаери за всяка среща ... ама извинявай, селяни сме си тука и това е! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе Лубчо :)  кво се косиш толкова,ще получиш некои инфаркт :P;):shifty::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest purkinie

Миналата седмица неможах да доида, но и за съжаление ще пропусна и тази седмица .Да се надяваме за напред да съм по-редовен!Много яки флаери ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица неможах да доида, но и за съжаление ще пропусна и тази седмица .Да се надяваме за напред да съм по-редовен!Много яки флаери ;)

Охооооо! кой се появи ;)  да се надяваме,че на следвъщата збирка няма да се дъниш и ще си на линя ;) Следвъщата най вероятно ще е на 04.05.08 неделя,че идната е велик ден и пропускаме ;) п.п: Да беше пуснал едно коментарче за снимките от последната збирка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихих и аз съм тук споко пиша ама нещо последно време не мога да се засечем по улиците.вчера се возих на шефа на мотора 1100 кубика /110 коня ;) .Нямаше такова изживяване.направо ми се отвори устата докато ускоряваше.поканих го на следващата среща ако е вт де.аде поздрави на всички и сори за ;). ПП. Любо все още те обичам ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха ;););) Пешо много си несерйозен ;) п.п:Лубо не те обича ;););););););)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специално за сериозността ми :на никои не съм обешавал,казах ви че ще отцъствам.4 уикенда не сам бил в вт ;)Поздрави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...