Jump to content
gevrek

НАЙ ГЛЕЗЕНАТА ХОНДА СИВИК 6г.

Recommended Posts

Здравейте колеги за тази красавица става въпрос ;)http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=detailsПовече снимки на:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232212тел. 0889636900

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за подаръци и аз няма работа колега даже ако пращаш с Еконт за колко ша я метнат насам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за подаръци и аз няма работа колега даже ако пращаш с Еконт за колко ша я метнат насам :)

Не спамете и аз мога да си вдигам обявата като реша :)10лв зада е отгоре цената си я пише ясно и точно. В случай че не си я видял :P 8500лв за кеш
ЪП :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пребоядисвана ли е ? защото видях ,че покрай двигатела е червена а иначе е черна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пребоядисвана ли е ? защото видях ,че покрай двигатела е червена а иначе е черна ?

Да още при регистрацията колата беше боядисана черно със златиста перла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко хиляди километри е това чудо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите само продават ли се? Ако да, може на ЛС да ми пишеш подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 160 000км. Няма грам омазняване по двигателя. За 10 000км не съм долял и грам масло. Колата я карам само с американски кастрол и е сменено маслото преди 1 седмица.

Редактирано от gevrek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите само продават ли се? Ако да, може на ЛС да ми пишеш подробности.

Колега не ги давам за момента освен ако някой не я отнесе без джантите и да се разберем после нещо с тебе. Редактирано от gevrek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен може да ми предложиш музиката ако купувача не я иска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен може да ми предложиш музиката ако купувача не я иска :P

ok :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една проста сметчица специално за "специалистите" които правят прибързани погрешни заключения :)

 

Пребоядисване на колата (смяна на цвят) - 1500лв

Фарове - 480лв

Джанти + гуми - 1500лв (на диларски цени :) )

Ксенон система 6000к. - 250лв

Обезшумяване на купето с дайнамат - 1000лв (който не вярва да звънне в Тояга :) )

Спортни седалки - 200лв

Кожен салон - 300лв

Двд + ТВ ЕЛИТ - 450лв

Бастуба пайнер 400W + усилвател 400W - 350лв

2бр. сони експлод по 75лв и 2бр. по 95лв - 340лв

Масло + ангренаж + ролки + филтри - 300лв

Каско - 600лв

Сменени входящи и изходящи колектори

+ дроселна клапа и спортен филтър - 250лв

Нов акумолатор - 115лв

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Общо - 7635лв

 

Като извадим тази сума от сумата на която е обявена колата 8500лв се получава че купувате кола за 865лв!!!

Шарнири накрайници маншони накладки тампони въобще не ги слагам защото вече не се сещам какви пари съм дал.

 

Колата е обслужена преди 2 седмици и няма абсолютно никакви забележки такаче нападайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... се получава че купувате кола за 865лв!!!...

Малко :) от мене

Уви де да се натрупваха така в стойността подобренията и ремонтите. Никой не ти го зачита това, защото никой на никого не вярва.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още някой желаещ да коментира обявата?Като не ви допада цената и нямате интерес, айде спестете си коментарите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още някой желаещ да коментира обявата?Като не ви допада цената и нямате интерес, айде спестете си коментарите!!!

Благодаря колеги за подкрепата !!! А на колегите които приказват колкото да не заспят исках само да им обясня че като купиш същата кола за 4000лв или дори 5000лв можеш да бъдеш сигурен че ще дадеш едни 1000 - 2000лв отгоре недай си боже нещо да е наредено по нея ....... може и повече да дадеш.А тука става въпрос за идеално поддържана кола в която са наливани доста пари.Що се отнася за това дали ми вярва някой или не ми вярва всичко е записано и може да се провери масла филтри ангренажен ремък и ролки. Колата е поддържана само при Dido_vn който е от Варна най вероятно го познава такаче ..... няма скрито покрито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е надъхан и смята че колата може без някои неща по нея да пише на лични ще му дам цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си заслужава всеки лев според мен, дано да се намери някой да я оцени. Ама май повечето хора като гледат чуждата паница и си мислят - имал си пари, дал си ги, айде сега ми подари всички шукарийки. Както и да е, дай ми инфо за джантите и гумите - размер, марка и от къде си ги купил, че си търся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментар на цената на място и сваляне от цената за всеки намерен дефект :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и без музиката и джантите цена 6500лв. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и без музиката и джантите цена 6500лв. :fun:

Със сегашните забележки по външния вид мога да намаля 500лв което автоматично прави цената 6000лв :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и без музиката и джантите цена 6500лв. :blink:

Със сегашните забележки по външния вид мога да намаля 500лв което автоматично прави цената 6000лв :)
Ъп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега я пиши едно Л.С. колко камъка търсиш на джантите щом толкова много "пречат" :)пък може и бартерче с доплащане да измислим :) пиши ми ако искаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gevrek

Цена 6000лв може и на лизинг без оскъпяване към мен директно :angry: за хора без много пари в кеш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gevrek

Горе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена 6000лв може и на лизинг без оскъпяване към мен директно :blink: за хора без много пари в кеш :)

6000 със или без музиката и джантите? Питам, защото мисля да си продавам петата генерация хеч и да мина на 6-та черна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gevrek

Цена 6000лв може и на лизинг без оскъпяване към мен директно :) за хора без много пари в кеш :P

6000 със или без музиката и джантите? Питам, защото мисля да си продавам петата генерация хеч и да мина на 6-та черна...
Иначе лошо няма да минеш на 6та по комфортно вози, като лимузина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...